انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: شکار کبک
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
(2011-07-07 05:07 PM)sohrab30 نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
از دوستان کسی صدای کبکی که باعث جذب کردن این حیوان باشه و تست کرده باشه و جواب گرفته باشه داره؟
من که یکی دارم انگار میگه فرار کنید بدبخت شدیم میرن دیگه نمیان!Khansariha (368)Khansariha (368)Khansariha (368)Khansariha (368)Khansariha (266)

آقا سهراب من يه كليپ صوتي تصويري از صداي كبك تو موبايل دارم كه تاثير داره و چند سري كه تو كوه بودم و صدا رو گذاشتم موثر بود و كبكهاي نر در جواب صدا شروع به خوندن ميكردندKhansariha (8)
(2011-07-23 04:49 PM)amin35190 نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
با سلام به دوستان و اساتید گل سایت یه سئوال داشتم با تفنگ دیانا27s میشه کبک زد و اگه میشه نهایتا تا چه فاصله ای البته کالیبر تفنگم 4.5 مرسی از دوستانKhansariha (8)

سلام

شدنیه دوست عزیز.ولی به دلیل قدرت نسبتا پایین 27s باید فاصله زیادی تا هدف نباشه برای پرنده سخت جانی مثل کبک و از نظر من این فاصله نهایتش برای این اسلحه 30 متر هست.
mp3 از صدای کبک

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام به دوستان

کبک رو کجا میشه پیدا کرد (تو این گرمای تهران - یا حتی اطراف تهران).........

میشه دوستان محبت کنند بگن؟؟
ارتفاعات امامزاده داوودKhansariha (8)
(2011-08-01 02:35 PM)david نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ارتفاعات امامزاده داوودKhansariha (8)

مرسی از راهنماییت, اونجا راحت میشه پیدا کرد؟؟؟
تو چه ساعت هایی راحتتر میشه پیدا کرد؟؟؟
ساعت 5 صبح تا6 بیشتر میتوانید در انجا کبک ببینید
دوست عزیز کبک رو که نمیشه راحت پیدا کرد اینجوری که نمیشه بهش گفت کبک...!!!!!!!!
کبک بیشتر در مناطق مرتفع و صخره ای پیدا میشه و دم صبح و قبل غروب هم در اطراف چشمه ها میشه پیدا کرد ...Khansariha (214)
بله مهدی جان کوههای امامزاده داوود هم صخره میباشدKhansariha (8)
دوست عزيز كبكها رو در اكثر مواقع در بوته هاي گون ميتوني پيدا كني و نرهاشون هم معمولا رو سنگها ميان براي ديد زدن و نگهباني اطراف و خواندن . پوشش گياهي منطقه غرب كشور عمدتا اينطوره. و جاهايي كه بيشتر سبزه رو براي چرا انتخاب ميكنند
پوشش گياهي كوههاي تهران رو نميدونم چطوره و اينكه گون داره يا نه
لینک مرجع