انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: شکار کبک
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
سلام دوستان از کی تا کی کبک ماده روی تخم می خوابه ؟یعنی کبک نر اصلان جای لانه رو پیدا نمیکنه؟
(2015-05-17 04:26 PM)sab نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام دوستان از کی تا کی کبک ماده روی تخم می خوابه ؟یعنی کبک نر اصلان جای لانه رو پیدا نمیکنه؟

سلام
گمونم حدود 21 روز رو تخماش می خوابه و کبک نر هم کمکش نمیکنه
اگر لانه ی کبک رو یه کبک نر دیگه پیدا کنه اون موقع چی؟البته اتفهقی به این راحتی پیدا نمیشهKhansariha (256)
(2015-05-18 05:51 PM)sab نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
اگر لانه ی کبک رو یه کبک نر دیگه پیدا کنه اون موقع چی؟البته اتفهقی به این راحتی پیدا نمیشهKhansariha (256)
Khansariha (8)سلام.امیدوارم ناراحت نشی اما قربون شکلت*از اون سوالهای عجائب میکنی!!!!!!!!.اولا تایپک*تایپک شکار کبک است دوست من...دوما سوالاتت من رو یاد فیلم مارمولک میاندازه که از رضا مثقالی*اون دو تا جوانها سوالهای شرعی میپرسیدن...حالا حکایت سوالهای شما شده...سوما قربون شکلت اینجا تیرانداز و شکارچی هستیم(انجمن شکار و تیراندازی است)*نه پرنده شناس.چهارما بخدا اینجا*کبک نر نداریم که بتونه نظر کارشناسی بده که اگه لانه رقیب رو پیدا کرد-چکار میکنه...پس اجبارا جواب شما=ذهنی و حدسی خواهد بود و تخصصی و قاطع نیستKhansariha (8)Khansariha (256)
بارها دیده شده که تعداد تخم های داخل یک لانه به ۳۰ عدد هم میرسه و یا بیشتر
چیزی که بنده شنیدم اینه که کبک نر از لانه های دیگه تخم میدزده و این حرکات از این پرنده دیده شده

فقط شنیدم و خودم ندیدم.
تعداد تخمها رابطه مستقیم با میزان بارندگی و پوشش گیاهی منطقه داره و در یه سال بد بارش تعدا. کم و حتی همون کمها هم تلفات میده. خدا شکر امسال بارش هم خوب بود و مهمتر به موقع بارید. خدا را شششششششششششششششششششکر.
دوستان یکی از دوستان با تجربه میشه روش کار آمد و خوب زنده گیری کبک یا همون طله رو آموزش بده توی فصل شکار ما اقدام کنیم 1 جفت کبک نر و یک جفت ماده وحشی لازم دارمی
بعید میدونم با نوشتن بشه کامل و وافی توضیح داد و مهمتر اینکه این گونه اموزشها باعث درد سر انجمن میشه و مدیران تذکرها دادن ولی بهترین روشها یکی ساخت درهای باز شو به طرف پایینه و دوم که خودم بیشتر قبولش دارم تله نخی هست که توضیح کامل به همراه عکس توی اینترنت پیدا میشه و باید گشت
سرچ کنید تله گذاری یا بقا در طبیعت پیدا میکنید و برای خودتون بسازید و امتحان کنید و وقتی حسابی جا افتادی بعد برین توی طبیعت.
(2015-05-19 07:39 AM)lockal نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوستان یکی از دوستان با تجربه میشه روش کار آمد و خوب زنده گیری کبک یا همون طله رو آموزش بده توی فصل شکار ما اقدام کنیم 1 جفت کبک نر و یک جفت ماده وحشی لازم دارمی

با سلام
نمیدونم شما کبک وحشیو واسه چی میخواین زنده بگیرین،چون نه اهلی میشه نه میشه ازش جوجه کشی کرد و نه ....!!! ولی اگه بازم دوس داشتین زنده بگیرین بنده نحوه ساخت تله و آموزش استفاده از اونو تو همین تایپیک گذاشتم،چندتا صفحه عقبترو نگاه کنین میبینینشون،اگه بازم متوجه نشدین بگین تا تو خصوصی نحوه استفاده و ساختشو براتون توضیح بدم
Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)
اگر ممکن روش ساخت یه تله کار آمد رو برام بفرستید
من کلا 2 جفت میخوام ممنون
لینک مرجع