انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: شکار کبک
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
باسلام
آقارضامسی عزیز اسپیکر واسه پیدا کردن "محل کبک" ...؟؟؟؟!!!!!!...
میشه لطف کنی دقیقا روش کارتونو توضیح بدید.
ممنون.
سلام خدمت شما fmj---- بنده رضا هستم Khansariha (8)Khansariha (8)

خوب بله واسه اینکه بدونی کبک کجاست //// بعد اینکه به محلی که رسیدی و میخوای کبک شکار کنی و متوجه میشی که خبری از کبک نیست واسه اینکه بدونی کبک یا کبکها کجا هستن چون با دیدین آدم معمولا واسه یه مدت نمیخونن و نمیدونی اصلا کجا هستن
بعد اینکه یه جا استتار کردی و خودتو از دید کبکها مخفی کردی اسپیکر روشن میکنی و صدای کبک پخش میکنی // البته نه هر صدایی / باید صداها یی که داری هر دفعه که میری واسه شکار باید امتحانشون کنی ببینی کبکها با کدوماشون جواب میدن

صدا که پخش بشه مثلا اگه جایی بود مثل یه دره یا جایی که صخره های مرتفع داره نمیشه که همینجوری رفت جلو // یه صدای کبک پخش میکنی که بدونی اصلا کبکها کجای دره هستن یا هر جای دیگه // اینجوری راحت میشه هوازنی کرد نسبت به اینکه بی خبر بری جلو و موقعیت مناسب نداشته باشی و کبک از دستت فرار کنه // البته همه استادین ما کاری رو که انجام میدیم و بیشتر مواقع هم نتیجه گرفتیم خدمتتون عرض کردم

اگه سوالی بود در خدمتم
//یا علی//
سلام اقا رضاKhansariha (8)
اگه امکان داره اینجا فایل صدای کبک رو بزارید تا ما هم بتونیم ازش استفاده کنیم
سلام خدمت I.V.O

تو آپلود سنتر نمیشه mp3 آپ کرد و صدا براتون بذارم

اگه راه دیگه ای هست بگین
با سلام
دوست عزیز شما می توانید از سایر آپلود سنتر ها استفاده کنید یک سرچ در اینترنت کنید پیدا می کنید الان حضور ذهن ندارم کدام سایت ها.
باسلام خدمت دوستان

دوستان شایدسوالم ارتباطی به موضوع نداشته باشه معذرت میخوام.

کبک هرسری برای زادو ولد چندتاتخم میذاره؟چندروزه جوجه هاش ازتخم بیرون میان؟
(2015-02-03 10:48 AM)sada نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
باسلام خدمت دوستان

دوستان شایدسوالم ارتباطی به موضوع نداشته باشه معذرت میخوام.

کبک هرسری برای زادو ولد چندتاتخم میذاره؟چندروزه جوجه هاش ازتخم بیرون میان؟

سلام 12 تا 18 تخم میزاره .... جوجه ها معمولا 19 روز 20 روزه در میان
اسم تخم کبک امد یاد پارسال افتادم که بعضی از چوپانها در جم کردن تخم کبکها کوتاهی نکردن و تعداد زیادی از کبکها از بین رفت و خیلی خیلی کم برخورد شد. نمیدونم نیمرو کبک بهتر از مرغه یا خواص درمانی داره. !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
سلام به همگی

اقا تایپیک رو تعطیل کردین رفت.ی خبری, ی مطلبی ,چیزی......Khansariha (367)
Khansariha (256)موفق وپیروز باشید
جناب عکس برا انجمن دردسر میشه و پروانه هم که دیگه دیگه پس میمونه یه راه. . . . . . مدتی قبل بخاطر ایه که شکاری بریم و فشنگی امتحان کنیمKhansariha (172) صبح زود زدیم بیرون و افتادیم توی یه مسیر که فرعی زیاد داشت و نزدیک هر جایی که احتمال میدادیم چیزی باشه با احتیاط میرفتیم و سرک میکشیدیم و خبری نبود تا در یکی از همین راههای فرعی یه گله زد جلومون و تا بجنبن دوتا لول خالی شد و سریع پیاده و رفتم عکس مسیر و از تپه رفتم بالا و از بالای سرشون در امدم و لول پایین بی ثمر بود ولی بالایی با کمی دقت تو پر یکیرو انداخت ولی شروع کرد به دویدن رفت پشت تپه روبرو و من تفنگ پر کردم و رفتم ولی نبود. خیلی زورم داد و یه حساب کتاب کردم و اونجاها رو که احتمال دادم گشتم و دیدم لنک لنک داره میره جای اول که دیگه یه فشنگ خالی کردم کنارش تا ساچمه لهش نکنه و برداشتم و امدم دیدم رفیق هم دو تای اول سر بریده و اماده رفتن شده که زدیم و امدیم طرف خونه. فقط جهت ساکن نبودن تایپیک وگر نه در حضور اساتید گفتنشم زشته.
لینک مرجع