انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: شکار کبک
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
دوست عزیز meysamhunter میشه اون صدا هم برای ما بزاری ممننننننننننننننننننون میشم
دوست عزیز اخه صداهایی که از اینترنت دانلود میکنیم هرکدونشون ی تن صدای خاص خودشو داره
و یا از نظر کبکه معنی و مفهوم خاصی را داره (هم صدای کبک ها هم مرغابی ها) اینجوریه
نمی دونم تونستم منظور خودم را بیان کنم یا نه
منم دنبال ی صدا هستم که جذب کنه طرف خودش
شاید بعضی از تن صداها از نظر اقا کبکه یا خانم کبکه به معنی خطر و فرار باشه
اگر صدایی که خودتون دارید را بذارین دوستان استفاده کنن ممنون میشم
سلام Khansariha (8)
دوستان منطقه ای که کبک باشه راحت میشه پیداشون کرد
نمیدونم والا ..یعنی این صداها اینقدر کارایی دارند که این همه دنبال صدا هستد؟
هفته پیش متاسفانه نشد که برم شکار به امید خدا این هفته .....
چندتا عکس از برنامه شکار دو هفته پیش Khansariha (8)Khansariha (8)
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(2015-12-06 03:14 PM)sab نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوست عزیز meysamhunter میشه اون صدا هم برای ما بزاری ممننننننننننننننننننون میشم

سلام متاسفانه لینک دانلود ندارم ولی توگوگل سرچ کنین راحت پیدامیشه
متاسفانه خیلی گشتم اما اونی که دلم میخواد نبود از چنتا سایت هم خریدم اما این نامردها اصلان هیچی توش نبود اگر شما سایت مطمن میشناسی معرفی کن ممونKhansariha (8)
دنبال صدای کبک اینقدر نگردین. اخه هر صدایی برا منطقه و فصل و جنس و و و فرق میکنه. ممکنه تو یه منطقه یه صدا یه بار جوابم بده ولی بار دیگه همون صدا نتیجه عکس بده.
سلام دوستان مطالب عالی بودن
با سلام

صدای کبک به درخواست دوستان.Khansariha (8)

اینم یکی دیگه دوستان همکاری کنندhttp://sound.zarup.com/151473-download-chukar_sound_cut.mp3.html
(2015-12-17 12:07 PM)sab نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
اینم یکی دیگه دوستان همکاری کنندhttp://sound.zarup.com/151473-download-chukar_sound_cut.mp3.html

سلام دوست عزیزدانلودنمیشه اگه ممکنه اگه ممکنه درستش کنیدKhansariha (8)
باتشکرKhansariha (8)
لینک مرجع