انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: شکار کبک
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
سلام فکر کنم کبکای کم سن وسال بهتر از کبکای پیر برا قفس کردن خوندن سال بد بهتر باشن و به این راحتی آزاد نمیکنی ،دوست عزیز در مورد مسائل ژنتیکیم همیشه تعداد ماده ها بیشتر از نرهاست به همشون نر میرسه شما نگران نباش اونی که آفریده فکر همه جاشو کرده
دوستان همه نظراتشون محترم هسته و بوده و دوست و استاد عزیزم اسمان خان هم در حد کامل مطلب و کامل کردن. من جسارت میکنم و یه چیزی اضافه میکنم ، اگر مرام شکار و شکارچی بودن داشته باشی باعث ازار هیچ حیوانی نمیشی و تمام. الان همه میتوپن که خودت هم شکار میزنی. بله شکار میکنم طبق عقل و شرع و منطق نه بیشتر نه اضافه تر. افتخارم هم همینه. یا علی
البته کلمه قانون نگفتم چون گاهی ازش رد میشیم ولی از سه تای دیگه(عقل و منطق و شرع) خیر
باسلام
کاربخش جان کاملا با شما موافقم شکار در چهار چوب خودش باید باشه ولی با زنده گیری مخالفم من با اینکه کبک رو خیلی دوست دارم وشرایط نگهداریش رو دارم بارها برام پیش اومده میتونستم کبک زنده بگیرم ولی این کارو نکردم چون کبک تو اسارت دیدن نداره به کسی بر نخوره نظر شخصیم بود
کبک منو میکشونه به طبیعت سزاش این نیست من اونو بکشم به اسارت
شکار هی شکاره چه با تفنگ چه با دام گذاری یا حتی باسنگKhansariha (48) و بستگی به سلیقه دارد ونظر همه قابل احترام استKhansariha (8)
جناب garin منظور منم همین بود، شکاااااار نه اسارت!!!!!!!!!!!! این دو با هم فرق دارن. با سنگ بزن ولی بدون زججر با تله بگیر بدون ازار و و و. هر کسی شکار یه جور حال میکنه یکی با تله منم با تفنگ و تو پر زدن یکی هم با pcp ولی همه روشها قابل احترامه و کدامش درستره یا نادرسته در حد من نیست تا بحث کنم. امممممممما همه روشها نباید باعث آزار پرنده بشه.
جناب garin منظور منم همین بود، شکاااااار نه اسارت!!!!!!!!!!!! این دو با هم فرق دارن. با سنگ بزن ولی بدون زججر با تله بگیر بدون ازار و و و. هر کسی شکار یه جور حال میکنه یکی با تله منم با تفنگ و تو پر زدن یکی هم با pcp ولی همه روشها قابل احترامه و کدامش درستره یا نادرسته در حد من نیست تا بحث کنم. امممممممما همه روشها نباید باعث آزار پرنده بشه. خیلیها فکر میکنن هر کسی که شکار میکنه و تفنگی داره دلش از سنگه و روزی 4لیتر خون میخوره و دو تا ادم اب پز Khansariha (172) در صورتی که خودم دیدم که یه کهنه شکارچی بخاطر این که رفیقش دوتا کل هم تیر کرده بود و یکیش تونسته بود بیاره مثل پدر مرده ها عزا گرفته بود. مرام باید باشه وگر نه شکار معنی ندااااااااااره. Khansariha (226)Khansariha (226)
جناب garin منظور منم همین بود، شکاااااار نه اسارت!!!!!!!!!!!! این دو با هم فرق دارن. با سنگ بزن ولی بدون زججر با تله بگیر بدون ازار و و و. هر کسی شکار یه جور حال میکنه یکی با تله منم با تفنگ و تو پر زدن یکی هم با pcp ولی همه روشها قابل احترامه و کدامش درستره یا نادرسته در حد من نیست تا بحث کنم. امممممممما همه روشها نباید باعث آزار پرنده بشه. خیلیها فکر میکنن هر کسی که شکار میکنه و تفنگی داره دلش از سنگه و روزی 4لیتر خون میخوره و دو تا ادم اب پز Khansariha (172) در صورتی که خودم دیدم که یه کهنه شکارچی بخاطر این که رفیقش دوتا کل هم تیر کرده بود و یکیش تونسته بود بیاره مثل پدر مرده ها عزا گرفته بود. مرام باید باشه وگر نه شکار معنی ندااااااااااره. Khansariha (226)Khansariha (226)
کاربخش جان سلام
من خودم شکار رو خیلی دوست دارم وقتی پرنده ای رو میزنم اگه برم بالا سرش تموم کرده باشه خوشحال میشم ولی وقتی پرنده زنده باشه وزجر بکشه اذیت میشم نمیخوام جانماز اب بکشم ولی دلم خیلی نازکه حالا من انتظار ندارم همه مردم مثل من باشن هرکسی یه دلی داره ولی به شخصه مثل شما فکر میکنم پارسال هم که پروانه شکار ندادن حتی یه بار هم شکار نرفتم من شکار تو پر وجوانمردانه رو میپسندم
کار بخش جان شاد وسلامت باشید
شکار با سنگ دلی هیچ ربطی نداره. دوستان ببخشین اینجا جای این بحث ها نیست. اشتباه از من بو. Khansariha (226)Khansariha (226)
چرا در بیشتر مواقع اگر تخم کبک زیر مرغ بزاریم به جوجه تبدیل نمیشن یا اگر بشن یکی دو هفته میمیرن روشی نیست که بشه بزرگشون کردKhansariha (8)
(2015-06-11 07:17 PM)sab نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
چرا در بیشتر مواقع اگر تخم کبک زیر مرغ بزاریم به جوجه تبدیل نمیشن یا اگر بشن یکی دو هفته میمیرن روشی نیست که بشه بزرگشون کردKhansariha (8)

سلام
اگه تخمهارو خودتون از کبکها گرفته باشین به احتمال زیاد دلیل جوجه نشدنشون نداشتن نطفه هستش ولی اگه تخمهارو از کوه و لونه ی کبکها آورده باشین احتمالا به دلیل تفاوت در میزان گرما و رطوبت حاصل از خوابیدن مرغ نسبت به کبک روی تخمها ایجاد میشه تخمها باز نمیشن ولی من دیدم که تخم کبک زیر مرغ و کفتر باز شده
ممنون از راهنمایی تون راستی کسی نمیخواد کلیپی صدایی چیزی بزاره کیف کنیمKhansariha (219)
لینک مرجع