انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: شکار کبک
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
(2015-12-04 04:34 PM)garin نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
با سلام
امروز به دلیل درد شدید کلیه نتونستم با دوستان برم شکار کبک درد کلیه یه طرف درد نرفتن به طبیعت از اون بیشتره Khansariha (290)

سلام
دوست عزیز دارویش همین کبک است. پوست سختی که داخل سنگدان کبک است و معمولا دور انداخته می شود یک داروی خوب برای دفع سنگ کلیه است. باید پوست را کاملا خشک و سپس اسیاب کنید و بخورید. مثلا داخل کپسول بریزید و بخورید . به همراه مواد مدر. البته قبلا باید با متخصص هماهنگ کنید و جنس و شکل سنگ احتمالی را مشخص کنید تا آسیب بدتری در بر نداشته باشد.
موفق باشید
(2015-12-04 09:30 PM)aghashekar نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2015-12-04 04:34 PM)garin نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
با سلام
امروز به دلیل درد شدید کلیه نتونستم با دوستان برم شکار کبک درد کلیه یه طرف درد نرفتن به طبیعت از اون بیشتره Khansariha (290)

سلام
دوست عزیز دارویش همین کبک است. پوست سختی که داخل سنگدان کبک است و معمولا دور انداخته می شود یک داروی خوب برای دفع سنگ کلیه است. باید پوست را کاملا خشک و سپس اسیاب کنید و بخورید. مثلا داخل کپسول بریزید و بخورید . به همراه مواد مدر. البته قبلا باید با متخصص هماهنگ کنید و جنس و شکل سنگ احتمالی را مشخص کنید تا آسیب بدتری در بر نداشته باشد.
موفق باشید
سلام دوست عزیز
درست میفرمایید واقعا معجزه میکنه اتفاقا چند شب پیش برا یه دوست بردم که سنگ رو دفع کرد ما بهش میگیم ( توتر)
من سنگ کلیه ندارم عفونته کلیه هستش
ممنون دوست عزیز از راهنمایی شما
ان شاالله هر چه زودتر سلامتی بدست بیاری اونم کامل. کلیه جای سهلانگاری نداره و باید مرتب پیگیر بود. خدا درد داده شفا هم داده ولی حکمتی هست که باید قبول کرد و پذیرفت. شکار هفته دیگه ؛سلامتی مهمترهKhansariha (8)Khansariha (8)
سلامKhansariha (8)
کسی ازدوستان راجب سوت صدای کبک اطلاعاتی داره؟؟؟؟توشکارکبک موثره؟؟؟؟
درضمن قیمتش چنده؟؟؟؟؟Khansariha (8)Khansariha (256)
در حد اطلاعات ناقصم عرض کنم که بله جواب میده منتها بیشتر جاهایی مثل بعضی باغات تو کوهپایه ها من دیدم که دم صبح توش کبک ها میچرن و کار هر روزشونه

به اونجا عادت دارن و البته غذا و آب هم هست براشون

با این صوتها میشه توجهشون رو جمع کرد باید مخفی بود بعد هم بوووووووومممممم..........

شاید جاهای دیگه هم استفاده داشته باشه ولی من بلد نیستم ولی حالا که میخرین از این الکتونیکی هاش رو بخرین که با یه اسپیکر غوغا میکنه
دوستان عزیز سلام
روز قشنگتون بخیر
از خداوند متعال برای همه دوستان آرزوی سلامتی و طول عمر همراه با شکار فراوان خواستارم Khansariha (8)
از مدیر محترم هم خواهشمندم با توجه به اینکه در بعضی از استانها پرولنه شکار صادر شده و دوستان اقدام به شکار میکنند، یا ی تاپیک مخصوص عکس های شکار دوستان مثل قبل راه اندازی بفرمایند یا اجازه دهند دوستان عکسهای شکارشون را در همین تاپیک های اطلاعات شکار بگذارند تا بقیه دوستانی که شانسی واسه شکار رفتن ندارن مثل من، حداقل از شکار دوستان لذت ببرن Khansariha (172)

باتشکر
دوستان لطفا یه صدا بزارن دلمون گرفتKhansariha (367)
سلام دوستان
لازم نیست حتما عکس شکار خون آلودتان را اینجا بگذارید. لااقل از صحنه های زیبای شکارگاه و خاطراتتان اینجا مطلب بگذارید.
[تصویر: 20151204-113818.jpg]
بازگشت پیروزمندانه دوستمان
موفق باشید
سلام
عرض شود که چندی پیش ما هم به همراه یکی از دوستان شکارچی رفتیم شکار کبک و تیهو. این دوست خوبمون که ورزشکار و تر و فرز بود یکی یکی از کوه ها بالا می رفت و در جستجوی شکار بود اما بنده بعد از عبور از سه چهار تا کوه حسابی خسته شدم. خلاصه کلی گشتیم اما خبری از کبک نبود. وقتی که از یافتن شکار ناامید شدیم به همون تفریح قدیمی خودمون روی آوردیم و شروع به هدفزنی کردیم. اما این بار از آمدن محیط بان حراسی نداشتیم چون هر دو دارای پروانه شکار بودیم. در آخر هم موقع بازگشت به یه روستای کوچک رسیدیم و یه مرغ خریدیم و کباب کردیم و در دل طبیعت حالشو بردیم تا لااقل ناکام به خانه باز نگردیم.... خخخخخخخ....Khansariha (219)
(2015-12-05 12:05 AM)yahyarav نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلامKhansariha (8)
کسی ازدوستان راجب سوت صدای کبک اطلاعاتی داره؟؟؟؟توشکارکبک موثره؟؟؟؟
درضمن قیمتش چنده؟؟؟؟؟Khansariha (8)Khansariha (256)

سلاماقایحیی.اون صدای کبک های سوتی رومیشه ازفروشگاه لوازم شکاری تهیه کرداما بنظرمن بهترین کاراینه که شمایک امپی تری پلیر خوب بخری و صدای کبک وازگوگل دانلودکنی و توکوه پخش کنی و هزینشم اندازه همون صدای کبک سوتی میشه و خیلیم تاثیرش بیشتره.من یه هفته پیش رفتم شکاردقیقا ازهمین روش استفاده کردم و زیر درخت پسته تکیه دادم و صدارو پخش کردم که یهودیدم از پایین پام کبکادارن میان بالا و انقد فاصله مون کم بود که وقتی شلیک کردم یکیشون کلا له شد.وقتی صداپخش میشه اونا هم جواب میدن و میفهمی کجانشستن و حداقلش اینه که یهو از کنارت پرواز نمیکنن
لینک مرجع