انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: شکار کبک
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
سلام یه سوال تقریبا چرت دارم تو استان گیلان نزدیکای لوندویل و استارا پرنده برای زدن چی هست که شکار محسوب شه و قابل خوردن باشه؟
(2013-06-01 07:17 PM)miladshafiei نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
از استادان یه سوال دارم . اطراف اصفهان هم جایی پیدا میشه برای شکار کبک ؟ من تاحالا ندیدم . لطفا اگه جایی هست بفرمایید تا ما اصفهانی ها هم یه فیضی ببریمKhansariha (8)

نگرد نیست نصلشو اقا مسیح و دوستان از اونجا برداشته Khansariha (266)
(2013-06-01 09:38 PM)flower نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوستان استاد و گرامی
با وایرخ 80 تا چه فاصله ای برا شکار کبک میشه روش حساب کرد ؟
بهترین ساچمه برا شکار کبک چیه ؟ ( قیمت مناسب )
گامو مچ چطوره ؟
البته قصدم بیراهه بردن تاپیک نیست

ساچمه خوب برای وایرخی که داری jsb هست قیمتش بالاست ولی شکارو راحت میندازه
گیلانی نداریم؟
دوستان اين سوالايى که پرسيديد هيچ ربطى به تاپيک نداره.لطفا رعايت کنيد.
سوالاتتونو تو تاپيک مربوطه مطرح کنيد تا دوستان بهتر بتونن جوابگو باشن.

ممنون
باشه کجا؟
(2013-06-01 10:22 PM)dsahand نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام یه سوال تقریبا چرت دارم تو استان گیلان نزدیکای لوندویل و استارا پرنده برای زدن چی هست که شکار محسوب شه و قابل خوردن باشه؟

سلام . اگه منظورتون کبک باشه که مطمعنا" نیست . ولی پرنده زیاده از انواع ادرک سانان گرفته تا انواع گنجشک سانان زیاده ضمنا" الان فصل شکار نیست به وقتش تشریف ببرین مرداب ها و شالیزار های کنار دریا حتما" پرنده قابل شکار کردن پیدا میکنین Khansariha (256)
سلام
این جونور وقتی رو زمینه مثه میگ میگ میدوه و به سختی میشه زدش وقتی هم رو هواس که نمیشه با بادی زدش .با بادی شاید هر 10تا یکی و شاید هم کمتر از کبکایی که میبینیم رو میشه زد پس الکی وقت خودتون رو تلف نکنین
با سلام
با بادی میشه زد و بهترین راه آن کمین کنار چشمه است و بعضی دوستان هم من شنیدم با دفک هم جواب گرفتند.
(2013-06-01 07:17 PM)miladshafiei نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
از استادان یه سوال دارم . اطراف اصفهان هم جایی پیدا میشه برای شکار کبک ؟ من تاحالا ندیدم . لطفا اگه جایی هست بفرمایید تا ما اصفهانی ها هم یه فیضی ببریمKhansariha (8)

سلام
اگه بخای چادگان هست
سلام میخواستم بدونم تو کوه سهند کبک پیدا میشه ؟
لینک مرجع