انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: شکار کبک
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
شما کلکسون صدا پرندگان جم میکنید. !!!؟
سلام مجدد

اینم دوتا صدای دیگه.هر چند تا دیگه خواستید بگید تعارف نکنید.Khansariha (214)Khansariha (8)
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام
عرض شود که بنده در این فصل شکار، دو سه باری رفتم شکار کبک اما هیچی عایدم نشده خخخخخخخخ...... البته با دوستان از طبیعت گردی و پیاده روی در کوه و هدفزنی بی دغدغه (با توجه به داشتن پروانه شکار) لذت بردیم...... البته برای خالی نبودن عریضه آخرش هم یه مرغی خریدیدم و کباب کردیم و خوردیم و ناکام بر نگشتیم خخخخخخخ...... جای دوستان گل انجمن خالی........ Khansariha (48)
لینک دانلود درسته فقط اون حروف انگلیسیرو تو صفحه دیگه کپی و باز کنید
صداها با افزایش سن تغیرات زیادی میکنند اگر دوستان دارن بزارن تا حد زیادی میشه سنشو تخمین زد
(2015-12-19 10:44 AM)sab نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
صداها با افزایش سن تغیرات زیادی میکنند اگر دوستان دارن بزارن تا حد زیادی میشه سنشو تخمین زد

سلامKhansariha (8)
من معزرت میخوام دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
sound_cut.mp3
(2015-12-19 03:39 PM)sab نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
من معزرت میخوام دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
sound_cut.mp3

سلام جنابsabKhansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)
فکرکنم بازم اشکال داره ،بافایرفکس وکروم امتحان کردم میگه دانلودنمیشه،لینک قبلی هم درس کردم دانلودهم شدامافایل بازنمیشه بامدیاپلیر۱۱وکی ام پی پلیرهم امتحان کردم
دوستان شماتونستیددانلودیااجراش کنید یابرای من اینطوره؟؟؟؟؟؟Khansariha (8)
(2015-12-19 03:39 PM)sab نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
sound_cut.mp3

Khansariha (8)Khansariha (256)سلام.من كليك كردم*دانلود كردم.پخش هم شد با پلير ويندوز.ظاهرا مشكلي نيست!!!!!!!!.Khansariha (8)Khansariha (256)
سلام مجددKhansariha (8)
ممنون ازدوستان،باگوشیم دانلودش کردمKhansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)
(2015-12-19 10:44 AM)sab نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سلام
واقعا میشه سنو از رو صدا تشخیص داد؟!؟!!؟؟!!!؟؟ جالبه
لینک مرجع