انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: شکار کبک
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
کشتن کشتنه ... چه فرق میکنه که کلاغ باشه یا کبک؟
توی کدوم نقطه از زمین تا حالا کبک منقرض شده که شما به خاطر اون روباه یک گونه کم یابتر رو میزنی و بعدش ادعا میکنین که من کلا با کشتن مخالفم؟

دوستان کمی منطقی باشید Khansariha (8)
کبکهای منطقه ما <کرمانشاه> حدود 30 تا 40 متر میرن وبستگی داره اگر جا مخفی شدن باشه مخفی میشن وگرنه شروع به دویدن میکنند اگر اشتباه نکنم کبکها الان به قول ما کردها کر شدن والان بیشترین تلفات رو دارن متاسفانهKhansariha (8)
دوست عزیز NEMESIS مگر وقتی حیوانی منقرض بشه باید کاری کرد باید از همین الان کاری کرد نه اینکه فردا وقتی اخریشو کشتن در ضمن من با کشتن کبک و حیوانات که در حال انقراض اند مخالفم البته با زنده گیری به اندازه موافقمKhansariha (8)
خیلی جالبه نمیدونستم کبک در حال انقراضه

دوست من کمی بیشتر در این مورد تحقیق و مطالعه کن
در ضمن زنده گیری حیوانات وحشی کار درستی نیست ...حیوانی که تا دیروز توی طبیعت آزادانه زندگی میکرده امروز توی قفس دیدنش دل سنگ میخواد (نظر شخص)

کبک یکی از گونه هاییه که در بیشتر جاهای دنیا به وفور یافت میشه و من پیشنهاد میکنم شما نگران انقراض روباه باشید نه کبک
دوست عزیز شاید شما درست بگید اما از افراد مسن بپرسید بهتون میگن که قبلان تعداد کبکها چه جور بوده ومقایسه کنید اما وقتی نوه های شما از شما این سوالرو بپرسند اونها دیگه چیزی ندارند که مقایسه کنند من که نگفتم راهو بی راه روباهو کلاغ میزنم فقط گه گداری چون عاملی که تعداد روباهو کلاغ کم کنه معمولان همه جا نیستن مثلان عقاب که عامل اونم ما انسانها هستیمKhansariha (256)
(2015-05-11 02:46 PM)jango نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
اون بلبلا هستن به دام بیوفتن اگر تقلا کنن همنوعشون میاد نزدیکشون و فرار نمیکنه کبکی که تو دام بیوفته اگر دامش خفت باشه ناگهان پرنده به اسارت نیوفته فرار نمیکنن فقد با فاصیه چند متری 6 تا 10 متری کنارش میمونن نزدیکش نمیرن مگر اینکه ی کبک دست اموز که نر باشرو اونجا بزاری بخونه نزدیکش میشن Khansariha (8) درضمن بنده جای جایی دسته های کبک دیدم که هر منطقه رفدار مشابهی ندارن تو لرستان از 70 متری ببیننت پر میزنن میرن تو استان مرکزی از جلوت رد میشن تو شاه زند کبکا دسته ای دوندگی میکنن و مخفی میشن چند متر میپرن دوبار راه پیمایی میکنن :)

Khansariha (8)Khansariha (256)سلام.دقیقا حق با شما است.کبک با کبک در مناطق مختلف فرق میکنه(البته دلیل اصلیش در صد دیدن یا ندیدن شکارچی و احساس یا عدم احساس خطر از جانب انسان است)...من خودم در باغات و کوههای اطراف مشهد =دسته کبک دیدم تا فاصله 6-7متریش با تفنگ میری پرواز نمیکنه(البته خدا وکیلی هرجور حساب کردم=دلم نیومد بزنم)-دسته کبک دیدم از 20-30متری متوجهت بشن*پرواز میکنن.اینجا(جایی که من میرم و اکثرا خانوادگی=بخاطر اینکه نزدیک باغ داداشم است و تابستان میرن برای آب و غیره) خدا رو شکر دسته های بزرگ کبک زیاد هستن(بدلیل نبود دشمن طبیعی و غیر طبیعی) اما متاسفانه گرازها تعدادشون بشدت کم شده(یعنی تقریبا نابود شدن)...از بس شکارکش اومد و زد و لاشه گذاشت و رفت.(من نمیدونم چه مرضی دارن ملت=گاها 20-30تا لاشه بذارن و برن.)...روباه-خرگوش-گرگ و شغال و مار و پرنده های شکاری هم به همین صورت جمعیتشون وحشتناک کم شده(بس که با تیر کشتن یا گرفتن و بردن)...بجاش تا دلتون بخواد موش درختی و موش صحرایی.توی کوهها و باغات فراوان است.Khansariha (8)Khansariha (256)
اتفاقا داداش من اون موشارو دوست دارم سنجاب خاکی بقیشون دیده نمیشن که بخوان شکارشون کنن درسته تو مشهد انقدر کفچه مار زندگیری میکنن و افعی گرزه برای روغنش گرازم فقد به خاطر خراب کردن محصول میزنن اگر دور باغشون فنس بکشن کسی دیگه گراز نمیزنه که متسفانه اینم هزینه ای گزاف داره که خلاصه سروتشو با چارتا فشنگ 10 20 هزاری هم میارن
اون دوستمون راست میگه همه به نوعی گناه کاری چون جان جانه چه مال مورچه باشه چه کلاغو کبک شکارچیه بامعرفتم باشی کناه کردی :) اما نظرم اینه برای کنترول افتو این حرفا مشگلی نداره :) مخصوصا این موشای راه اب که انقدم بزرگن انداز گربه هستن بری سمت راه اب های بزرگ که از کنار یا وسط شهر رد میشه از تو ماشین در ی روز افتابی شکارشون کنی Khansariha (214)
دوستان اگر کسی کلیپ شکار کبک از خودش داره بزاره خسته شدیم این قدر شکار خارجی هارو نگاه کردیمKhansariha (256)
اگر کسی کبک فروشی داره ما خریداریم Khansariha (48) فرقی نداره نر یا ماده باسهKhansariha (256)
سلام دوستان ، واقعا معذرت میخوام که اینجا دارم این پست رو میزارم... ببخشید من نزدیک 1 سال و اندی هستش که عضو این سایت شدم ولی متاسفانه به خیلی بخش ها و چیزا دسترسی ندارم و زده : علتش اینه که عضویت من تایید نشده!! هیچ راه ارتباطی هم با مدیر ندارم...

میدونم سرتون شلوغه درگیری دارید شاید حوصلتون نکشه.. منم دوست شمام و عاشق تفنگو هدف زنی و شکار (البته درستش) و دوس دارم از سایت استفاده کنم

خیلی ممنون میشم هر کدوم از شما دوستان اگر دسترسی داره ، عضویت منو تایید کنه و اگر نداره یه زحمتی بکشه همش 2 دققه وقت بزاره به مدیر انجمن اطلاع بده که منو فعال کنه عضویتم رو.. یک ساله اینطوری مونده و بارها ایمل زدم جوال ندادن شاید نمیبینن ایمیل هار.... متشکرم
نام کاربری من اینه:
rasivell
سلام دوست عزیز
همین که شما الان پست گذاشتید معنیش اینه که کار بریتون فعاله
شما باید 30 پست مفید داشته باشید تا کاربریتون از تازه وارد به عضو رسمی ارتقا پیدا کنه اونوقت به تمام امکانات سایت دسترسی خواهید داشت
لینک مرجع