انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: شکار کبک
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
این همه شکارچی با تجربه چرا کسی اطلاعات بیشتری نمیزاره مثل اینکه همه رفتن شکارKhansariha (48)
اخه مطلب گذاشتن یه شروع میخواد. شما یه مطلب که دوستان راه بندازه بزار ببین همه میان جلو فقط باید بدردبخور باشه.
جمعه رفتم نزدترین محل شکار و یه گله کبک دیدم البته نتونستم نزدیک بشم ولی هیکلشون داره اماده میشه. چن وقت دیگه ساچمه خورشون عالی میشه. ان شاالله.
فردا هم دارم میرم روستا برای کاری و اگر بشه فردا شب سر یه چشمه میخوابم تا صبح بتونم عکس یا فیلم بگیرم.
اگر میشه درباره موقعیت کبک در طی روز و ماه مختلف توضیح بدین:khansariha (256 مثلا جایی میشناسم در بهار میرن دو کوه اونطرف تر تو این فصل بر میگردن دلیل این کارشون چیهKhansariha (226)
(2015-08-31 10:44 AM)sab نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
اگر میشه درباره موقعیت کبک در طی روز و ماه مختلف توضیح بدین:khansariha (256 مثلا جایی میشناسم در بهار میرن دو کوه اونطرف تر تو این فصل بر میگردن دلیل این کارشون چیهKhansariha (226)

سلام
میتونه دلیلهای زیادی داشته باشه مثلا ممکنه چون تو بهار آب و چشمه ها زیادتره میرن به جای دیگه که غذای بیشتری هم داره و یا اینکه چون بهار فصل تولید مثله تا میتونن از انسان دور میشن و...
سلام دوستان یه سوال معمولا تیهو وکبک در چه ساعتی از روز برای آب خوردن میاد رو چشمه؟Khansariha (8)
(2015-08-31 10:18 PM)mehdihadi نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام دوستان یه سوال معمولا تیهو وکبک در چه ساعتی از روز برای آب خوردن میاد رو چشمه؟Khansariha (8)

سلام
تیهو رو نمیدونم ولی مهمترین زمان آب خوردن کبک از نیم ساعت بعد طلوع آفتاب تا دوساعت بعد طلوع میتونه باشه، و بعد از اون ظهر هم واسه آب خوردن میان بعضیام میگن غروبم میان ولی من ندیدم تا بحال، البته اینا براساس تجربه ی خودم بود و ممکنه جای دیگه فرق داشته باشه
جایی که من میرم شکار همیشه بین ساعت 8تا9 صبح یبار میان و 12تا12.30 هم یبار دیگه
اون تله ای که آموزش دادین تو این فصل قابل استفاده هستKhansariha (8)
(2015-09-01 08:57 AM)sab نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
اون تله ای که آموزش دادین تو این فصل قابل استفاده هستKhansariha (8)

سلام
تو تمام فصلها قابل استفاده است
با سلام خدمت دوستان گرامی
به نظرتون تفنگ دیانا پی 1000واسه ....

دوست عزيز
هيچ سلاح بادي براي اين كار طراحي و ساخته نشده و طبق قانون با داشتن پروانه شكار و در فصل شكار براي سلاح بادي مجوز كنجشك سانان صادر ميشود
سلام
معمول کار تو طلوع افتابه ولی اگر جایی اروم باشه و اذیت نشن ظهر هم میان. تو منطقه که خودم میرم 80 درصد صبح زود و 20 درصد حدود هشت صبح که کم پیش میاد و در گرمای زیادتر عصر هم نزدیک یه ساعتی به غروب میان رو اب که اگر نتونن فردا روزش صبح خیلی زود میان حتما.
لینک مرجع