انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: ماهیگیری و تجربیات دوستان
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
با سلام . بهنام جان باز كه دل ما رو آب كردي . دم شما گرم جمعتون هم كه جمع بوده . اينطور كه مشخصه چند نوع ماهي گرفتين . بهنام جان يه توضيح هم از نوع ماهي ها و طعمه و ... بده . ممنون Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)
سلام دادا بهنام بازم گل کاشتین منکه با این گرفتاری ساخت سلاح کلا سرم شلوغ شده و حسرت یک ماهیگیری مشت به دلم مونده
از اسبله خبری نبود دادا؟
من کلی حوس اردک ماهی به سرم زده یه برنامه دارم که مفصل در سایت میزارم
مخلصیمKhansariha (48)Khansariha (8)
با سلام
ممنونم از اقا سعید و محسن عزیز، محسن جان جات خالی بود، مطمئنم اگه تو بودی ماهیگیری بهتر بود، والا اسبله نگرفتیم چون جریان اب زیاد بود، ولی با شایان آمار گرفتیم برا صید اسبله های رکورد ایشالله وقتش خبرت میکنم پایه بودی در خدمتیم.
ماهیها هم اقا سعید خیلی متنوع بود، از ستارخان سوف گرفتیم با قاشک و لانسه کشی تا طعمه گوشتی کف خواب. تو ارس هم دل مرغ، لانسه کشی بد نبود..
ارس ماهی رودخونه ای، زردپر، سیم، کپور، سوف، ... داشت و تنوع ماهیش واقعا عالی بود. جای دوستان و خالی کردیم
آریان ماهیگیر در کنار سد ستارخان و ماهی های صید شده
[تصویر: 33347069174224793536.jpg]
این عکسای زیبا که میبینم حسابی منقلب میشم خخخخ.
من که واقعا سرم شلوغه و دلم لک زده امسال یه دفعه برم ماهیگیری که فرصت نمیشه.
هییییییییییییییییییییییییییییKhansariha (8)
ولی وقتی این عسک ها را میبینم میتونم کمی پیش خودم تصور کنم دوستان چه حالی بردن و قتی داشتند قلاب ها را جمع میکردند خخخخخخخخ
با شادی شما شادیم و با غصه هاتون ناراحتKhansariha (8)
با سلام
این عکس و به افتخار جلال عزیز ( Airking ) که خیلی پسر گل و دوست داشتنی ایه و مثل خود ما عاشق ماهیگیری براتون میزارم.
فرهاد پسر عمه بنده است که شادی از صورتش میباره وقتی این زردپر و از آب بیرون کشیده.
ماهیگیرا میدونن چی میگم
خلی مخلصیم اقا جلال، به امید دیدار و یه شکار ماهیگیری مشتی
تیغ برا
[تصویر: 08308426024781139604.jpg]
استاد بهنام تیغ برا.برادر یکمی هم فکر حال ما باش.این عکسهارو میندازی مارو هوایی میکنی.با شایان و آرین بی خبر تشریف میبرید یاد دوستان نمیکنید دیگه.هی وای من
دروود !
استاد من اهل اسپم نیستم و از پست بدون عکس هم خوشم نمیاد ، معمولاً تو بحث کارشناسی هم شرکت نمیکنم ، منتها الان دیگه طاقت نیاوردم !
باور کنید من این عکسهای شما رو میبینم ، کلاً از ماهیگیری خودم پشیمون میشم. . .
بابا ما کرم میگیرم به مولا !
سلام خدمت عزيزان ماهيگير.جاده هراز،قزل الاي خال قرمز ،طعمه كرم خاكي .جای دوستان خالی.[تصویر: 13462724551.jpg][تصویر: 13462724552.jpg][تصویر: 13462724553.jpg]
معرفي ماهي اسپيوس

این ماهی زیر مجموعه کپور ماهیان و از خويشاوندان ماش ماهي مي باشد ولی سیستم تغذیه اش و نوع رفتارش هیچ شباهتی به گونه های مطرح کپورماهیان نداره! این ماهی در رود ارس بسیار کمیابه و به ندرت ماهیگیران موفق به صیدش می شوند!اسپیوس یک ماهی مهاجم و گوشتخواره نوع شکار و تغذیه اش مثل ماهی سوفه با این تفاوت که بر خلاف سوف بیشتر علاقه به شکار در سطح آب داره این ماهی از قدرت عجیبی در شکار قورباغه ، موشهای آبی و ماهیها برخورداره و گونه های بزرگش به هر جنبندهای در آب حمله ور میشن!بهترین روش صید این ماهی در رود ارس بکارگیری اسپینرهای ارتعاشی در سطح آب مي باشد
این ماهی دارای گوشت فوق العاده لذیذیه و قابل مقايسه با سایر ماهیهای رود ارس نیست بهتر است افرادي كه موفق به صيد آن ميشوند رها سازي كنند لازم به ذكر است كه برنامه اي براي تكثير آن در اين رودخانه نياز مي باشد .

[تصویر: %D9%85%D8%A7%D9%87%DB%8C_%D8%A7%D8%B3%D9...%D8%B3.jpg]
با سلام و با اجازه استاد بلمکی من یه عکس وقتی‌ ایشون مشغول لانسه کشی‌ برای سوف بودن ازشون گرفتم
[تصویر: DSC01415.jpg]
لینک مرجع