انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: ماهیگیری و تجربیات دوستان
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
سلام دوستای عزیز اینم عکس دوتا قزل الا که قبل از ماه رمضون گرفتم
[تصویر: DSC04053.jpg]
سلام
من تا حالا از فيدر استفاده نكردم ....ولي اكثرا به شكل توري سيمي(پلاستيكي) رو براي زرد پر استفاده مي كنن(متحركه).
سوال : ماهي از فيدر نمي ترسه ؟ دوطرف اين فيدر ها خالي ان ، موقع پرتاب طعمه نمي ريزه ؟

آقا محسن _mohsenf_ عكس صفحه قبل قابل رويت نبودا .

روش ساخت فيدر :
1 - دوطرف رو منگنه ميزنيم. 2 - سرب ورقه اي 3 - يه سوراخ براي گيره

[تصویر: Feeder-01.jpg]

موفق باشيدKhansariha (8)
سلام آقای lvlahdi
اینم عکس ریسه سبد طعمه پاش با یکی از ماهیای که باهاش گرفتم
[تصویر: CAM00675.jpg]
[تصویر: DSC-4290.jpg]
دوستای عزیز اینم یه روش دیگه که میتونین از سبد طعمه پاش استفاده کنین
[تصویر: DSC-4291.jpg]
ممنون دوست عزیز راستش من24سالمه دیگه نمیدونم کوچکترم یا بزرگتر:ایندفهه کاری که شما گفتیو انجام میدم بنم چطور میشه
(2015-07-15 11:08 AM)amin.faraji نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ماهیگیری قزل میری جای مارو هم خالی کنKhansariha (172)

سلام امین جانKhansariha (8)
من که از فلای و اون طعمه های مصنوعی که آقا محمود و آقا محسن گفتن سر در نمیارم، اما برا آبروداری هم شده 2-3تا قزل آلا میخرم و میبرم اونجا و... اگه نتونستم صید کنم لااقل دست خالی برنگردمKhansariha (180)Khansariha (180)
جای همه ی دوستان گل رو هم خالی میکنمKhansariha (8)
.
منتظر عکسهای طعمه ...لانسه پاوربیت- میس پرچمی و طلایی- خال قرمز-پاوربیت اکلیلی بروکلی نارنجی-راپالا سبز نقره ای...هستمااا.(دهن خودم آب افتاد.. خخخخ)
.
Khansariha (8)
(2015-07-15 01:33 PM)lvlahdi نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام
آقاي احمدلوي عزيز _ ahmadloo _ برادر كوچكتر يابزرگتر شما يه در پيتي سواد انگليسي داره . اين مطلب رو تو يكي از سايت ها ديدم ...نوشته رو رو عكس زدم و ترجمه رو پايينش. (يه بويله گرده كه دورش رو سابيدن)
ساخت بويله رو ننوشته بود.
بحث ماهي بزرگ و احتياط بود گفتم شايد مفيد باشه ........شرمنده....

فقط در مورد بويله اجازه بديد يه مطلب رو يادآوري كنم :
هميشه يه ظرف كوچيك كه دربش خوب كيپ مي شه رو همراه داشته باشين...و توش معجون مايع خودتون رو بريزين ...مخلوط زرده تخم مرغي ، روغن و...بعد اينكه بويله رو با مويي زدين به قلاب ، با يه فرچه معجون رو به بويله بمالين ....يه كمي جذب بشه.......
اين خيلي بهتر از حالت قبلي يه ....چون به نظر بعد جوشيدن ، بويله اون حالت محرك اولي رو ازدست ميده.

موفق باشيدKhansariha (8)

احسنت بسیار عالی و تاثیرگزار
(2015-07-15 05:44 PM)ahmadloo نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ممنون دوست عزیز راستش من24سالمه دیگه نمیدونم کوچکترم یا بزرگتر:ایندفهه کاری که شما گفتیو انجام میدم بنم چطور میشه

سلام آقای احمدلو
اگرداخل سد میخوای ماهیگیری کنی از غروب تا اوایل صبح ماهیای بزرگ بهتر به قلاب میزنن
سلام به همه دوستان و اساتید. آقا من 3 کیلو ذرت خریدم با یه مقدار شکر و نمک و فلفل جوشوندم. حالا دیگه برا طعمه پاشی چکارایی روش انجام بدم؟ برا سه روز دیگه
(2015-07-15 09:13 PM)aminhunt نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام به همه دوستان و اساتید. آقا من 3 کیلو ذرت خریدم با یه مقدار شکر و نمک و فلفل جوشوندم. حالا دیگه برا طعمه پاشی چکارایی روش انجام بدم؟ برا سه روز دیگه

سلام آقا امین
ذرت هارو داخل یک ظر ف دربسته بذار توی یه جای گرم تا بوبگیره در ضمن همه ذرت هارو صورت درسته برای طعمه پاشی استفاده نکن یه مقدارش رو خرد کن که ماهیا سیر نشن خمیر هم درست کن وانو توی ظرف دربسته بذار تا ترش بشه روز آخر شیرهی شکر یا عسل رو به ذرت ها اضافه کن بعد خمیری که درست کردی با ذرت ها قاطی کن بصرت توپه توپه کن بعد انارو برای طعمه پاشی استفاده کن لازم هم نیس مسافت خیلی دور رو طعمه پاشی کنی تا جواب بگیری من خودم با طعمه پاشی با گندم تو فاصله ی پنج متریم توی سد تنگاب بیست تا کپور درعرض دوساعت گرفتم فقط باید اطارف آب ساکت باشه وگرنه طعمه پاشی فایده نداره
لینک مرجع