انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: ماهیگیری و تجربیات دوستان
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
دوست بندر عباسی
آقا دم شما گرم با این عکسات هوایی شدم بیام جنوب که برای صید دریایی دلم لک زده، ما که تو کوهستان گیر کردیم و دور از خلیج همیشه فارسیم، شما جای ما لذت ببرید..اگه ممکنه توضیح بدین بهترین فصل صید با قلاب رو دریا طرفای بندر کیه و اگه تو پاییزه میتونی یه لیدر یا بلد محلی به ما معرفی کنی که چند روز بیایم ماهیگیری؟؟
تیغ برا
قزل آلای رنگین کمان - سیروان کردستان - طعمه ملخ - وزن 850/4 kg
[تصویر: u5wrgm1f43t91s8ciud.jpg]
ناشکری نکنید دوست گرامی.شما که تو کوهستان گیر کردید!و از عکساتون معلومه!ما که تو شهرای پر دود و دم و بالای پوشتبومامون گیر کردیم چی!
خدمت دوست عزیزمون شکارگر (اگر شما شکارت خوبه ما ماهیگیریمون فوله Khansariha (8)) سلام

دوست عزیز فصل صید ماهی از 15 اسفند تا آخر خرداد و از آخر شهریور تا آخر آذر . تو این ایام که گفتم اگرGPS نقاط خوب رو داشته باشی ماهی زیاد میگیری حتی در بعضی نقاط ساحل. اگر خواستین بیایین قبلش خبر بدین اگر بتونم حتما در خدمت خواهم بود

شهریار عباسپور
راستی دوستان تو یکی از فروشگاههای شکار اینجا یه دستگاه دیدم که ماهی را توی اب نشان میداد و میفهمیدی کجا ماهی داره مثل رادار بود خیلی خوشم اومد
تا حالا کسی استفاده کرده کاربرد داره
اون دستگاه بهش ميگن فيش فايندر تو كشتيهاي ماهيگيري براي پيدا كردن گله هاي بزرگ ماهي تون و ساردين و ... استفاده ميشه نوع سه بعديش حتي ميتونه عمقي كه گله ماهي در حال حركته رو به شما بده.فيش فايندرهاي دستي هم تو بازار هست اندازه جي پي اس دستي اما نميدونم توي عمق كم يا رودخانه هاي خروشان جواب ميده يا نهKhansariha (8)
(2011-09-28 01:48 PM)sniperelit نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
راستی دوستان تو یکی از فروشگاههای شکار اینجا یه دستگاه دیدم که ماهی را توی اب نشان میداد و میفهمیدی کجا ماهی داره مثل رادار بود خیلی خوشم اومد
تا حالا کسی استفاده کرده کاربرد داره

این وسیله برای ماهیگیری روی قایق هستش که تراکم ماهی رو نشون میده و عمقی که ماهی اونجاست تا بشه ریسرو توی اون عمق فرستاد بجز روی قایق کاربرد دیگه ای نداره دادا
مخلصیمKhansariha (48)Khansariha (8)
اون وسیله بسیار بدرد بخور هست و پائینترین نوعش 140 تومن بود FishFinder 90 or 140 دقیق یادم نیست . یک سالی داشتم تا اینکه در یک شب تاریک سیم مثبت منفی رو اشتباهی زدم و Khansariha (367) سوخت !

بسیار سخره ها و مکانهای خوبی رو زیر دریا کشف کردیم و GPS آن نقطه را برای ماهیگری Save نمودیم
قزل دریاچه
وزن 34 کیلو
دیروز

[تصویر: 12.JPG]

عکسی از مکان ماهی گیری

[تصویر: 13.JPG]
سعید جان خودت اینو گرفتی ؟؟؟؟؟
عجب هیولی هست!!!!!!!!!
ای ول
دوست عزیز جناب sh-aممنون از عکس های بسیار زیباتون.واقعا لذت بخش بود.
فقط یه خواهش کوچک.سعی کنید حتما حتما سایز عکساتون رو کوچک کنید بعد توی اسیت بذارید تا هم سریعتر صفحات بالا بیان و هم همه کاربران بتونن از عکس های شما لذت ببرن.
ممنون از محبت شما دوست گرامی.
یا علی
بله این ماهی خودم گرفتم
بجز این ماهی 34 کیلویی یک عدد 28 کیلوگرمی هم توسط دوستم صید شد که نمیدونم راضیه عکسشو اینجا بذارم یا نه

چند وقت پیش هم یک عدد ماهی سونگ (نر بچ) گرفتم که 43 کیلو وزن داشت.
لینک مرجع