انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: ماهیگیری و تجربیات دوستان
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
(2014-05-26 07:48 AM)kavian نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2014-05-26 07:01 AM)smart نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

--------------

باتشکرKhansariha (8)
بله بلاخره باید یه اسمی به میان بیاد دیگه با ایما و اشاره که نمیشه آدرس فروشگاه داد.
چند روز پیش برادرم یه چوب سانگ یانگ گرفت 200 و یه دستگاه بنکس گرفت 300 تومن. یارو بهش گفت هروقت چوبت شکست بیا پولتو بگیر!!!!من هفته بعد میرم چوب و چرخش ببینم. جالبه روز بعدش رفته ماهیگیری 4 تا زردپر گرفته یکیش 6.5 کیلو بوده!!!!!!اگه شد عکسارو ازش میگیرم بذارم روسایت.اون ماهی با چوب و چرخ آلبا گرفته که واقعأ با کیفیتن. دوست خوب من این مغازه که فرمودید اگه آدرس اینترنتی داره بی زحمت برام پ خ کنیدKhansariha (8)
اگه دوستان هم ترتیب کیفیت برندهای چوب های ماهیگیری بنویسن ممنون میشم تقریبی هم شد ایراد نداره فقط دعوا نشه بازKhansariha (256)
سلام خدمت دوستان عزیز
زمان: شنبه گذشته
مکان :دولت آباد 65 کیلومتری مشهد
طعمه:کرم و لانسه
روش :روآبی و لانسه کشی
بزرگترین 1.20 KG
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2014-05-26 10:11 AM)smart نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2014-05-26 07:48 AM)kavian نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2014-05-26 07:01 AM)smart نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

--------------

باتشکرKhansariha (8)
بله بلاخره باید یه اسمی به میان بیاد دیگه با ایما و اشاره که نمیشه آدرس فروشگاه داد.
چند روز پیش برادرم یه چوب سانگ یانگ گرفت 200 و یه دستگاه بنکس گرفت 300 تومن. یارو بهش گفت هروقت چوبت شکست بیا پولتو بگیر!!!!من هفته بعد میرم چوب و چرخش ببینم. جالبه روز بعدش رفته ماهیگیری 4 تا زردپر گرفته یکیش 6.5 کیلو بوده!!!!!!اگه شد عکسارو ازش میگیرم بذارم روسایت.اون ماهی با چوب و چرخ آلبا گرفته که واقعأ با کیفیتن. دوست خوب من این مغازه که فرمودید اگه آدرس اینترنتی داره بی زحمت برام پ خ کنیدKhansariha (8)
اگه دوستان هم ترتیب کیفیت برندهای چوب های ماهیگیری بنویسن ممنون میشم تقریبی هم شد ایراد نداره فقط دعوا نشه بازKhansariha (256)

سلام
دادا نمایندگی dam در ایران سایت نداره اما یکی از فروشگاه هاش توی پاساژ پروانست
در مورد چوب دیفندر چوب خوبیه ولی بنظرم به این قیمت نه به سر ایران زیاده شاید کلا چند مکان تو ایران هست که سایز کپورش نیاز به همچین چوبی داره کهاونا هم صید یا ممنوعه یا به تعداد محدوددر سال پروانه داده میشه که گیر همه کسی نمیاد
با نصف این قیمت چوب خوب هم پیدا میشه مدل akx شرکت کورموران با توجه به قیمت عالیه من خودم دوتا چوب و چرخش رو دارم
در مورد چوب صرفا اینکه شکستن تو کارش نباشه ملاک نیست اکشن و سایز و تکنولوژی ساخت هر چوب متناسب با نوع صید طراحی میشه اکشن خیلی سنگین بدرد دریا یا اسبله میخوره نه کپور
در مورد کیفیت ساخت هم هر شرکت روی یک نوع ماهی مانور بیشتری میده مثلا شرکت kcarp به تور تخصصی روی کپور کار میکنه و به طبع کیفیت و قیمت بالاتری نسبت به بقیه داره یا ابوگارسیا چوب فلای یا قزلش معروفتره و..........
اما در کل مارکهای معروف میشه به cormoran. dam. kcarp.daiwa.spero.abogarsiyaو.........اشاره کرد از نظر قیمت cormoran وspero قیمت پایینتری دارن و راحت تر توی ایران پیدا میشن
یا علی
(2014-05-26 10:11 AM)smart نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

--------------

باتشکرKhansariha (8)

محمد جان اقا محسن ترتیب چوبهارو فرمودن .

ودر خصوص چوبی که برادرتون گرفتن یانگ سونگ . اون چوب یکی از باکیفیترینها هست که متاسفانه 2 سالی هست کم یاب شده من 4 عدد از اون چوب با ابعاد مختلف دارم . چرخ بنکس هم از لحاظ کیفیت و استقامت عالی هستش ولی چرخ حرفه ای نیست .

موفق باشید .

--------------
سلام بر اسمارت عزيز
بندرت چرخ بنكس كره اصلي (كه زيرش ثبت شده باشه) پيدا ميشه! مدلش اين چرخ بنكس چي بوده؟؟ چون بنكس كره اي اصل مدل 4000 به قيمت 250 مي باشد (تو فردوسي)
اين چوب و چرخ هاي گرام قيمت هم سبك مي باشند و هم مخصوص جنگ با ماهي بالاي 6 كيلو وگرنه ماهي زير 6 كيلو با چوب و چرخ آشغالي هم بخوبي هدايت ميشه كنار آب. آب هاي ما هم كه ديگه متاسفانه ماهي بالاي 6 كيلو نداره! بنابراين به نظر من چوب و چرخ گرون فقط لذت در دست گرفتنش ميمونه و بقيه مسائلش كان لم يكن تلقي مي شود! (:
سلام دوستان، وقتتون بخیر... من قصد دارم از جمعه به مدت 4 روز برای ماهیگیری به کیش برم
به نظر شما مکان پسندیده برای ماهیگیری در این جزیره کجاست و از چه طعمه و ریسه استفاده کنم مرسی
لازم به ذکر است که منظورم ماهیگیری کنار ساحلی است.
(2014-05-27 11:46 AM)mehrdadmn نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام دوستان، وقتتون بخیر... من قصد دارم از جمعه به مدت 4 روز برای ماهیگیری به کیش برم
به نظر شما مکان پسندیده برای ماهیگیری در این جزیره کجاست و از چه طعمه و ریسه استفاده کنم مرسی

واقعا خوش بحالت داری میری صفا
ولی به نظر من الان بری کنار اسکله فقط عرق از سر روت میباره
عسلویه که اینجوریه
شما اگر پاییز تا اول بهار اونجا باشید بیشتر لذت میبرید ولی برا طعمه خدمتتونعرض کنم بهترین طعمه ها به ترتیب ماهی مرکب میگو حشینه و ماهی کنارک هستن
در ضمن حتما از سیم بکسل و پرچ برا ماهی گیری استفاده کن
(2014-05-27 01:00 PM)flower نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2014-05-27 11:46 AM)mehrdadmn نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

واقعا خوش بحالت داری میری صفا
ولی به نظر من الان بری کنار اسکله فقط عرق از سر روت میباره
عسلویه که اینجوریه
شما اگر پاییز تا اول بهار اونجا باشید بیشتر لذت میبرید ولی برا طعمه خدمتتونعرض کنم بهترین طعمه ها به ترتیب ماهی مرکب میگو حشینه و ماهی کنارک هستن
در ضمن حتما از سیم بکسل و پرچ برا ماهی گیری استفاده کن

سلام مرسی از راهنماییتون، ایشالا اونموقع هم میریم... والا ما هدفمون ماهیگیری شب هستش از 10 تا 4 5 صبح
ایشالا عکساشو میزارم همینجا
با سلامKhansariha (48)

اسم ماهی: هامور
طعمه: تکه ماهی
مکان: عسلویه
زمان: یک ماه پیش
قلاب: شماره 2 پشت خار دار

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

طعمه من این بود که خیلی هامور خوب میزنتش. اسمش چیه؟ماهی بیا یا شوریده؟

اینا هفته قبل با همون سیستم و طعمه

اینم رکورد هامور من که از همشون بزرگتر بود که پریشب گرفتمش

سلام
دادا درسته ماهی بیاه یک طعمه خوب برای جنوبه پیشنهاد میکنم بیاه کوچیک رو زنده به قلاب بزنید با پیشبند سیمی شانس صید بزرگ رو زیاد میکنه
شوریده تفاوت زیادی با این ماهی داره و جزع بهترین و گرونترین و خوشمزه ترین ماهیان جنوبه که بهتره توی فر درست بشه تا سرخ بشه اینم واسه یاد اوری گفتم
کوپر . ماهی شیر . باراکودا و گاش هم به بیاه علاقه زیادی دارند توی عکسهای که پارسال از جزیره کیش گزاشتم ماهیان با این طعمه صید شدند
اینم چند عکس از صید در جنوب و جزیره زیبای کیش اسکله چوبی که قبلا گزاشته بودم برای یاد اوری خاطرات
[تصویر: 13682588281.jpg]
[تصویر: 13682589051.jpg]
[تصویر: 13682589072.jpg]
[تصویر: 13682589551.jpg]
[تصویر: 13682589552.jpg]
[تصویر: 13682589553.jpg]
[تصویر: 13682590261.jpg]
[تصویر: 13682590262.jpg]
یا علی
لینک مرجع