انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: ماهیگیری و تجربیات دوستان
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
انشاءالله بشه میخوام بیام سد دورودزن جلال جان خبرت میکنم Khansariha (8)
ای ول داش مسیح.
بنده با کمال میل در خدمتم.Khansariha (219)
حتما حتما بیا.یه خورده ماهگیری یاد من بده.Khansariha (8)
ما کوچیک شمایم اقا جلال حالا حالاها باید در خدمت شما درس پس بدیم Khansariha (8)

ولی قول میدم اخرای این ماه برسم خدمت Khansariha (256)
سلام دوستان پیش کسوت،
من و برادرهام و پسردایی قراره بریم پشت سد سلیمان تنگه ماهی گیری آماتوری، با یه لانسر و دو تا کاسی، ماهی های اونجاهم شامل کپور و اورنج میشه
راستش نمیدونیم بهترین طعمه واسشون چیه و اینکه من که لانسر دارم و میخوام دورتر بندازم قلابمو باید حباب(چوب پنبه) استفاده کنم یا نه، آخه تو دریا دیدم بدون چوب پنبه این کارو میکنن
چشم انتظار یاری سبزتان هستیم
یا هو
(2011-10-26 07:22 PM)tika نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام دوستان پیش کسوت،
من و برادرهام و پسردایی قراره بریم پشت سد سلیمان تنگه ماهی گیری آماتوری، با یه لانسر و دو تا کاسی، ماهی های اونجاهم شامل کپور و اورنج میشه
راستش نمیدونیم بهترین طعمه واسشون چیه و اینکه من که لانسر دارم و میخوام دورتر بندازم قلابمو باید حباب(چوب پنبه) استفاده کنم یا نه، آخه تو دریا دیدم بدون چوب پنبه این کارو میکنن
چشم انتظار یاری سبزتان هستیم
یا هو
با اجازه پیش کسوتان عزیز
دوست عزیز بهترین طعمه برای کپور خمیر نان،کرم خاکی،انواع بویله ها،جوشونده ها وذرته
سیستم ماهیگیری کف خواب چون کپور ماهی کف خوره بیشترKhansariha (8)
اگه بتونی اول خوب محل ماهیگیری رو طعمه پاشی کنی بخاطر جمع شدن ماهی های کوچکتر، بزرگتر ها هم اگه شانس داشته باشی میانKhansariha (256)
موفق باشی
درود
ببخشید میشه انواع چوب ماهی گیری رو نام ببرید و مورد مصرفش رو باعکس بگید ما ناشی ها هم بیایم توباغ و البته قیمت . با تشکر
(2011-10-26 07:41 PM)sorena نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
درود
ببخشید میشه انواع چوب ماهی گیری رو نام ببرید و مورد مصرفش رو باعکس بگید ما ناشی ها هم بیایم توباغ و البته قیمت . با تشکر

من به روش سنتی ماهیگیری میکنمKhansariha (399) یعنی نایلون رو با دست میگیرم(حسی).سورنا جان شما باید اهواز زیاد دیده باشی،فقط وقتی واسه ی صید قزل آلا میریم چوب مخصوص فلای میبرم

یه نگاهی به سایت آقا ابی بنداز ایشون در زمینه ی چوب بیشتر تخصص واطلاعات دارندKhansariha (214)
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام
آقا مسيح و ديگر اساتيد محترم
اگر لطف کنيد
من هم بدم نمياد با راهنمايي شما صاحب لوازم ماهيگيري شوم
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دوستان من بشخصه از چوب پانگ سونگ کربن استفاده میکنم با اکشن 20 و 30 با وزن 140 گرم

چرخهای که به دوستان پیشنهاد میکنم بینکس کره و میشل فرانسه Khansariha (8)
لینک مرجع