انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: ماهیگیری و تجربیات دوستان
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
(2012-08-21 06:34 PM)sadra9496 نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوست عزیز بهترین برند در کپور کی کارپ هست.ولی توصیه من همین مارک کورموران هست.شما با هزینه ای حدود 500 تومن میتونید وسایل ضروری رو برای شروع تهیه کنید.ما بقی رو هم به مرور زمان میتونید اضافه کنید
شما به:
2 تا چوب
2 تا چرخ
2 حلقه نخ
1 دوپایه
2 تا بازر
1 چاک
و خرده جنس نیاز دارید
صدرا جان واقعا ازتون ممنونم
پس حتما از این روش استفاده میکنم
واقعا زحمت کشیدین
آقا اینو بپرسم دیگه مزاحم نمیشم
این برند کورموران کجایی هست؟
دوست عزیز تمام برندهای موجود در بازار بجز کلمیک تحت لیسانس در چین تولید میشن.کورموران هم آلمانی هست ولی در چین تولید میشه.
تمام برندها هم همینجوری هست.اسپرو بالزر شیمانو دام دایوا و ....
(2012-08-21 07:05 PM)sadra9496 نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوست عزیز تمام برندهای موجود در بازار بجز کلمیک تحت لیسانس در چین تولید میشن.کورموران هم آلمانی هست ولی در چین تولید میشه.
تمام برندها هم همینجوری هست.اسپرو بالزر شیمانو دام دایوا و ....
دست گلت درد نکنه علی آقا
من فکر میکردم خودم همه فن حریفم اما داداش ما پیش شما باید کمر خم کنیم
هنرمند و ماهیگیر و استاد و ........
ارادتمند شما محمد
Khansariha (8)
توصیه های من برای خرید شما:
چوب:
AKX 2- SECTION CARP به قیمت 120000 تومن.
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

چرخ:
BULL FIGHTER 5Ai که 4 بلبرینگ هست و قیمت 74000
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

نخ:
CARP FORCE که قیمت یک قرقره آن 26000 هست.و متراژ آن برای هر دو قرقره شما کافیست

پایه:
من شخصا پایه های جدا رو به یک پایه یک تیکه(پد) ترجیح میدم.توصیه شخصی خودم همینه.بخاطر مانور بالا در استقرار چوب من جدا جدا ترجیح میدم.شما برای 2 تا بازر به 2 تا پایه با سر رزوه دار برای قرار دادن بازر و 2 تا پایه معمولی برای پشت چوب نیاز دارید.قیمت هر پایه رزوه دار 10000 تومن هست.و برای پایه پشت میتونید از پایه هاس معمولی و یا حتی دست ساز استفاده کنید

بازر:
بازر انواع مختلفی در بازار داره که تا حد ست های کنترل از راه دورم وجود داره.ولی 2 تا بازر معمولی هم جواب کار رو میده.بشرط مراقبت در برابر بارون و خارج کردن باطری از دستگاه و خشک کردن پس از اتمام کار و مواظبت های لازم
بازر های تو سایت همه ست بود .شما یه چرخی تو بازار بزنی بازر تکی وجود داره.فکر کنم حدود 30 تومن باشه.
به غیر از بازر شما به یک لاین دنسر هم نیاز دارید.برای تنظیم بازر این وسیله حیاتی هست

وسیله دیگه چاک کپور هست که فکر کنم حدود 20 تا 25 تومن باشه.

دیگه بقیه وسایل جزء طعمه حساب میشه. و باید با تجربه شخصی اقدام به خرید کنید

آقا محمد ما کوچیک بچه های این انجمنم هستیم.داریم شاگردی میکنیم.
سلام دوستان .
امروز یک چرخ و چوب ماهیگیری دستم رسید که از خارج اورده بودن به خاطر این که خودم دارم میخواهم بفروشمش اگه کسی خواست بگیه .
مارک برونینگ هست و 3 بلبرینگی
و چوبش هم 330 اندازش هست
اگه کسی خواست پیغام خصوصی بده .
ممنون
سلام
دادا اگه میشه یه عکس از دوتاشون بزار تا بشه تصمیم گرفت
ممنون مخلصیمKhansariha (48)Khansariha (8)
(2012-08-21 07:37 PM)sadra9496 نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
توصیه های من برای خرید شما:
چوب:
AKX 2- SECTION CARP به قیمت 120000 تومن.

چرخ:
BULL FIGHTER 5Ai که 4 بلبرینگ هست و قیمت 74000

نخ:
CARP FORCE که قیمت یک قرقره آن 26000 هست.و متراژ آن برای هر دو قرقره شما کافیست

پایه:
من شخصا پایه های جدا رو به یک پایه یک تیکه(پد) ترجیح میدم.توصیه شخصی خودم همینه.بخاطر مانور بالا در استقرار چوب من جدا جدا ترجیح میدم.شما برای 2 تا بازر به 2 تا پایه با سر رزوه دار برای قرار دادن بازر و 2 تا پایه معمولی برای پشت چوب نیاز دارید.قیمت هر پایه رزوه دار 10000 تومن هست.و برای پایه پشت میتونید از پایه هاس معمولی و یا حتی دست ساز استفاده کنید

بازر:
بازر انواع مختلفی در بازار داره که تا حد ست های کنترل از راه دورم وجود داره.ولی 2 تا بازر معمولی هم جواب کار رو میده.بشرط مراقبت در برابر بارون و خارج کردن باطری از دستگاه و خشک کردن پس از اتمام کار و مواظبت های لازم
بازر های تو سایت همه ست بود .شما یه چرخی تو بازار بزنی بازر تکی وجود داره.فکر کنم حدود 30 تومن باشه.
به غیر از بازر شما به یک لاین دنسر هم نیاز دارید.برای تنظیم بازر این وسیله حیاتی هست

وسیله دیگه چاک کپور هست که فکر کنم حدود 20 تا 25 تومن باشه.

دیگه بقیه وسایل جزء طعمه حساب میشه. و باید با تجربه شخصی اقدام به خرید کنید

آقا محمد ما کوچیک بچه های این انجمنم هستیم.داریم شاگردی میکنیم.

علی آقا شما سالاری
واقعا که توضیحاتت فوق العاده شما منو از سردرگمی در آورد
خیلی لطف کردی سالار
بازم از راهنمایی های کاملت ممنونم
خریدم رو که انجام دادم حتما بهتون اطلاع میدم
بازم ممنونم
Khansariha (8)
(2012-08-15 11:09 AM)alborzshop نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
آقاسعيد خيلي زحمت كشيدي و مطالب كاملي جمع كردي.
دلم نيومد فقط يه تشكر خالي ازت داشته باشم و خواستم به صورت ويژه قدرداني كنم.
راستي روشي براي گرفتن فيتوفاك وجود داره يا نه؟

با سلامي دوباره بعد از 10 روز دوري از دوستان سايت .
دوست عزيز در پست 816 در صفحه 82 همين تاپيك ماهي فيتوفاك معرفي شده .
خوشبختانه دوستان پستهاي خوبي گذاشتن .
چند روز پيش فرصتي شد تا سري به درياچه سد 15 خرداد هم بزنيم كه متاسفانه به علت كم آبي شديد مانند ديگر دوستاني كه در اونجا ملاقات كرديم از ماهي خبري نبود .
[تصویر: 13459930781.jpg]
با سلام
حدودا یکی دو روز مونده به زلزله مصیبت بار آذربایجان با دوستان عزیزم شایان و آریان یه برنامه ماهیگیری داشتیم به خطه زیبای آذربایجان شرقی
جای همگی خالی بود در ارس زیبا و رودخانه ها و دریاچه های بی شمار مسیر
تیغ برا Khansariha (8)
[تصویر: 75275617922980324651.jpg]
لینک مرجع