انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: ماهیگیری و تجربیات دوستان
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
(2013-11-18 09:14 AM)hellboy نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
با 200 اره
یه چوب فایر فاکس سایز 360 حدود 80 تومن
یه چرخ dam چینی حدود 70 تومن
بقیه وسایل هم زیاد نمیشن واسه شروع وسایل بدی نیستن
مخلصیم Khansariha (8)
تشکر دوست عزیز
فایرفاکس مارکشه؟تلسکوپی یا چند تیکه بودنش مهم نیست؟
چرخ سمس گیرم نمیاد تو این رنج قیمت؟
و اینکه با این وسایل کپور هم میشه گرفت یا وسایلش فرق میکنه؟
ببخشید زیاد شدKhansariha (8)
(2013-11-18 02:04 PM)shang نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2013-11-18 09:14 AM)hellboy نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
با 200 اره
یه چوب فایر فاکس سایز 360 حدود 80 تومن
یه چرخ dam چینی حدود 70 تومن
بقیه وسایل هم زیاد نمیشن واسه شروع وسایل بدی نیستن
مخلصیم Khansariha (8)
تشکر دوست عزیز
فایرفاکس مارکشه؟تلسکوپی یا چند تیکه بودنش مهم نیست؟
چرخ سمس گیرم نمیاد تو این رنج قیمت؟
و اینکه با این وسایل کپور هم میشه گرفت یا وسایلش فرق میکنه؟
ببخشید زیاد شدKhansariha (8)

سلام
اره دادا فایر فاکس اسم شرکتشه
اگه 2 تیکه بگیری خیلی بهتره
چرخ سمس کیفیت خوبی نداره اما با این قیمت حتما گیرت میاد
برای کپور هم مناسبه خیالت راحت
مخلصیم Khansariha (8)Khansariha (48)
تشکر آقا محسن
فردا میرم ببینم چوب گیرم میاد یا نه.
چرخ dam بهتره ؟مدلی نداره که بگم(کلاچ و سایز و..)
ببخشید دیگه شاگرد تازه کارم که هیچی نمیدونم!
دادا چرخ dam مدلهای مختلفی داره اما اینایی که چین میزنه تحت لیسانس همه توی یک مایه هستند فقط از نظر ظاهری تفاوت دارن اما بهتره کلاج جلو و سایز بین 3000 تا 4000 بگیری اما 4000 برای کارون بهتره
این حرفارم نزن من وضیفم رو درقبال دوستان انجام میدم بازم سوالی باشه در خدمتم
مخلصیمKhansariha (8)Khansariha (48)
سلام بر عزیزان مخصوصا اساتید ماهیگیر

دوستان سه تا لینک از یه فروشگاه میزارم..لطفا چند دقیقه وقت با ارزشتون رو به ما فقیر فقرا بدید و یه نیم نگاه بندازید...

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

می خوام بدنم آیا قیمتی که فروشگاه رو جنس گذاشته مناسبه و دیگر اینکه کدام یک رو توصیه میکنید برا شروع و تازه کار ها؟؟؟؟؟

دم همتون گرم...یا علیKhansariha (8)
سلام دادا این حرفا چیه شما سروری لینک صفحه 87و344 هردو چوب کاسی هستند و مخصوص دریا برای ماهیان کوچک که قابلیت نصب چرخ رو ندارن و برای شروع اصلا پیشنهاد نمیدم مگه اینکه بخای کولی یا ماهی ریز بگیری سومی هم ست خوبی نیست و ادمو زده میکنه و به نظرم پول دور ریختنه
یکم بیشتر هزینه کن که از ماهیگیری زده نشی در کل با همین 100 تومن هم میشه وسیله بهتری خرید
این لینکاروببین بد نیست

اینام مال شرکتهای معتبر و کارایی بهتر

[تصویر: BLACK_MASTER_TELE_40]
مناین چوب رو دارم برای لانسه کشی و صید قزل زرد پر سوف و کپور متوسط خوبه
[تصویر: BULL_FIGHTER_X_LIGHT_SPIN]
این چرخ هام بد نیست

کاش اول نوع صید رو مشخص کنید بعد وسیله بگیرین
به این سایتم یه سر بزن لوازم خیلی خوبی داره

در کل بازم سوالی باشه در خدمتم
(2013-11-21 01:10 PM)hellboy نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام دادا این حرفا چیه شما سروری لینک صفحه 87و344 هردو چوب کاسی هستند و مخصوص دریا برای ماهیان کوچک که قابلیت نصب چرخ رو ندارن و برای شروع اصلا پیشنهاد نمیدم مگه اینکه بخای کولی یا ماهی ریز بگیری سومی هم ست خوبی نیست و ادمو زده میکنه و به نظرم پول دور ریختنه
یکم بیشتر هزینه کن که از ماهیگیری زده نشی در کل با همین 100 تومن هم میشه وسیله بهتری خرید
این لینکاروببین بد نیست

اینام مال شرکتهای معتبر و کارایی بهتر

[تصویر: BLACK_MASTER_TELE_40]
مناین چوب رو دارم برای لانسه کشی و صید قزل زرد پر سوف و کپور متوسط خوبه
[تصویر: BULL_FIGHTER_X_LIGHT_SPIN]
این چرخ هام بد نیست

کاش اول نوع صید رو مشخص کنید بعد وسیله بگیرین
به این سایتم یه سر بزن لوازم خیلی خوبی داره

در کل بازم سوالی باشه در خدمتم

ممنون از راهنمایی و وقتی که میزاری

این چرخها و چوب هایی که شما معرفی کردید از نظر ظاهری که خوشکل بودند...ولی از نظر دوام و کارکرد و .... نمیدونم چی بگم..اصلا چوب و چرخ نمیشناسم

یه چوب و چرخ مناسب برا صید عمومی می خوام...چندتا صد و رودخانه اطراف هست که شاید برم اونورا....کاملا آماتور هستم...البته کمی هم پایینتر از آماتور

می خوام هم یاد بگیرم هم تفریح باشه برام

شما خودت بخوای برا مثلا داداشت با فرض اینکه اصلا تا حالا دستش به چوب و چرخ نخورده یه مورد مناسب از نظر قیمت و کیفیت انتخاب کنی چقدر هزینه میکنی و چی انتخاب میکنی؟؟؟

به نظرت چقدر بودجه بزارم براش خوبه؟؟؟؟دست و بالم تنگه...یه پیشنهاد دانشجویی بده...

ممنون

یا علیKhansariha (8)
دادا من برادر ندارم شما جای برادر من اگه من بودم چوب و چرخ بولفایترو انتخواب میکنم به چند دلیل
اول نوک چوب کربن نداره و الیافه و بسیار محکم به این راحتیا نمیشکنه
سایز 280 هم برای لانسه کشی خوبه هم برای سیستم کف خواب
چوب زیبا و سبکیه و تمام استاندارهای چوب رو داره
2 ساله ابن چوب رو دارم و ازش راضیم
چرخشم خیلی خوب عمل میکنه و کامل خوش دسته
قیمت الان رو ندارم اما اگه بخاین از دوستان میتونم براتون تهیه کنم در کل از خریدش پشیمون نمیشید
(2013-11-18 01:22 PM)smart نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
آقا محسن بازم Khansariha (48)Khansariha (8)
این یکی از دستت در رفت داداش!!!!!
بزرگترین اردک ماهی دنیا
در یکی از روستاهای شهرستان لنگرود استان گیلان (روستای ایوان استخر امیرآباد) اردک ماهی ای به طول ۲٫۵ متر و وزن ۱۲۰ کیلوگرم صید شد و به میلغ ۱٫۲۰۰٫۰۰۰ تومان هم فروخته شد. جالب است بدانید که توسط اداره محیط زیست آن شهرستان دو میلیون تومان هم جریمه شدند!
در این روستا که استخر بزرگی وجود دارد مدتی بود که اردک های روستائیان که به این استخر جهت تغذیه می رفتند ناپدید می شدند، اهالی محل دیدند که هنگام ناپدید شدن اردک ها در استخر یا مرداب، آب آن استخر گل و لای می شود فکر کردند که با ماهی بنام «اسبله» بسیار بزرگ طرفند. تصمیم به دام انداختن آن گرفتند.
قلابی از جنس آهن میله گرد درست کرده به قلاب سر یک گوسفندی که تازه سر بریده بودند زدند و این قلاب را به استخر انداخته و از طریق سیم بکسل به کومه وصل کردند
بعد از ظهر دیدند کومه به شدت تکان می خورد دو نفری که داخل کومه بودند دیدند در توان آنان نیست از اهالی دیگر روستا کمک گرفتند. پس از حدود ۴۰ دقیقه با کمک ۸ نفر این اردک ماهی را از آب گرفتند. به بازار شهر بردند تا بفروشند.

بزن دست قشنگروKhansariha (219)

dostw aziz in mahi ordak mahi nist va iranam nist
(2013-11-23 09:28 AM)hellboy نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دادا من برادر ندارم شما جای برادر من اگه من بودم چوب و چرخ بولفایترو انتخواب میکنم به چند دلیل
اول نوک چوب کربن نداره و الیافه و بسیار محکم به این راحتیا نمیشکنه
سایز 280 هم برای لانسه کشی خوبه هم برای سیستم کف خواب
چوب زیبا و سبکیه و تمام استاندارهای چوب رو داره
2 ساله ابن چوب رو دارم و ازش راضیم
چرخشم خیلی خوب عمل میکنه و کامل خوش دسته
قیمت الان رو ندارم اما اگه بخاین از دوستان میتونم براتون تهیه کنم در کل از خریدش پشیمون نمیشید

ممنون از لطفت...اگر بتونی برام یه قیمت هم بگیری که نور علی نور میشه

یا علیKhansariha (8)
لینک مرجع