انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: ماهیگیری و تجربیات دوستان
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
(2016-09-09 11:03 PM)mohammadfaragi نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوستان این نخ کفاشی ها برای ساخت ریسه مناسب است یانه اون رنگ قهوه ای ها منظورمه استحکام بالایی دارند
بله قابل استفادست. اتفاقا بهترین جنس هم داره و به نوع خوبی اشاره کردی که واقعا کیفیت خوبی دارد.Khansariha (8)
با سلام خدمت دوستان عزیز
دوستان این نخ تازه خریدم نرم و انعطاف پذیر وهفت رنگ نظرتون درباره این نخ چیه برای ماهی کپور وقزل آلای بزرگ جواب میده با تشکر
[تصویر: SAM-0617.jpg]
[تصویر: SAM-0619.jpg]
سلام به ماهیگیران عزیز
برای ماهیگیری در سد کارده شدیدا گیر میدن و اصلا ارزش رفتن نداره
سد طرق هم اگر از خلج برین و کسی نبینتون میتونین قلاب بزنین و ماهیگیری در طرق مستلزم حد اقل 1 هفته طعمه پاشی متمرکز هست
ارادت مند دوستانKhansariha (8)
(2016-09-15 09:21 AM)yaserfisher نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام به ماهیگیران عزیز
به به آقا یاسر... Khansariha (48)
سلام عرض شد
منور فرمودین یاسر جان Khansariha (256)
یک سوال : الان اطراف مشهد بهترین مکان برای ماهیگیری کجا میتونه باشه؟ (داخل خراسان رضوی یا خراسان شمالی)
Khansariha (8)Khansariha (256)سلام دوست گرامی.والا جناب محسن.توی تابستان ما که هرکجا رفتیم*اینقدر شلوغ بود که ماهیها فکر میکردن جنگ شده بالای سرشون و فرار میکردن.وسط هفته یکجور و آخر هفته(فاجعه است)یکجور.یادش بخیر تا 10سال پیش که اینقدر ماشین و ماشین سوار نبود.الان اطراف مشهد شلوغه=مشهدی و زوار و و و و و...که انشاالله با شروع پاییز خوب و خلوت میشه.چیزی هم که زیاده اطراف مشهد برکه و بند و پشت سد(انشاالله خشک نشده باشن).از همه نظر پاییز بهتره=هم بهتر و موفقتر و هم بی دردسرتر میشه ماهیگیری کرد.حق نگهدار شما و همه اساتید انجمن.Khansariha (8)Khansariha (256)
با سلام
دوستان اینم صید دیروز من
[تصویر: SAM-0623.jpg]
(2016-09-18 07:24 AM)mosen نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2016-09-15 09:21 AM)yaserfisher نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام به ماهیگیران عزیز
به به آقا یاسر... Khansariha (48)
سلام عرض شد
منور فرمودین یاسر جان Khansariha (256)
یک سوال : الان اطراف مشهد بهترین مکان برای ماهیگیری کجا میتونه باشه؟ (داخل خراسان رضوی یا خراسان شمالی)

ممنون محسن جان لطف داری شما

سد دوستی البته باید با هماهنگی برید که گیر ندن بهتون

سد بارزو شیروان هم هفته پیش یک 6 کیلویی گرفتن دوستان

سد شهید یعقوبی تربت حیدریه هم خوبه

ارادتKhansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (399)
من چند وقت پیش سد برزو شیروان رفتم ولی خیلی هوا سرد شده بود بخصوص شب ...اول صبح 6 تا یی گرفتم وتا بعد از ظهر خبری نبود سه تایی هم نزدیک غروب و جمع کردم اومدم در کل کپور سد برزو خوب بود ولی دوروز سد گیلیان که ورزشهایه همگانی استان برای خانواده ها گذاشته بود عالی بود و تعداد هم مهم نبود منتظر سال بعد اگر عمری باقی بود می مونم چون واقعا محشر بود بر نامه ریزی استان
(2016-09-20 06:49 PM)romin نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
من چند وقت پیش سد برزو شیروان رفتم ولی خیلی هوا سرد شده بود بخصوص شب ...اول صبح 6 تا یی گرفتم وتا بعد از ظهر خبری نبود سه تایی هم نزدیک غروب و جمع کردم اومدم در کل کپور سد برزو خوب بود ولی دوروز سد گیلیان که ورزشهایه همگانی استان برای خانواده ها گذاشته بود عالی بود و تعداد هم مهم نبود منتظر سال بعد اگر عمری باقی بود می مونم چون واقعا محشر بود بر نامه ریزی استان
سلام romin عزیزKhansariha (8)
اگه میشه از تجربه ماهیگیرت بیشتر توضیح بده. مثلا از چه چوب و چرخی استفاده کردی و نوع ریسه و سایز قلاب و شناور و طعمه مورد نظرت چی بود و از چه سیستمی استفاده کردی مثلا کف خواب استفاده کردی واز طعمه پاش هم استفاده کردی؟ اگه امکانش هست یه عکس از ریسه بزار. راستی در کدوم قسمت سد ماهیگیری بهتر جواب میده و تا چند متری قلاب را پرتاب میکردی؟
ببخشید اگه زیاد شد. میخواستم تجربه شما را در ماهیگیری کپور بدونم.
با تشکرKhansariha (8)
سالی چند بار بیشتر برای ماهیگیری نمی رم شاید 5 بار در سال سد می رم ... از چوب 360 الب استار و چرخ 60 الب استار استفاده می کنم مدل کف خواب بهتر استفاده می شه تعمه پاشی انجام می دیم ولی مسعول خرید و ساخت طعمه پسر عمومه که مسعول کمپ شبانمونه تجربه ایشان از همه ما بیشتره هر سری مکان تغییر می کنه Khansariha (8)Khansariha (8)
لینک مرجع