انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: ماهیگیری و تجربیات دوستان
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
باسلام Khansariha (8)
بعد دوهفته استراحت دوباره اومدم جنوب کشور عزیزم
متأسفانه دریا مواجه و خبری از ماهی نیست ولی با این حال جمعه گذشته رفتم و یه تکخال نسبتأ خوب گرفتم و
به زودی عکسش براتون میزارم.
البته سیستمم تغییر دادم و فکر میکنم اگه دریا آروم بشه بتونم ماهی بزرگ بگیرم.
Khansariha (48)
سلامKhansariha (8)
روز جمعه گذشته
مکان: عسلویه
قلاب: شماره4 از نوع 3 خال
طعمه: بچه ماهی کپور (از شمال آورده بودم)
ماهی: تکخال

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

این هم از نخ جدید براید که 45 تومن بود 40 خریدم. دوستان لطف کنند کیفیت این نخ بگن در چه حده.خوبه؟

با تشکر خوش باشیدKhansariha (8)
سلام بر اساتید
می خواستم بپرسم از کجا میشه طعمه تایگر ناتس برای صید کپور پیدا کرد؟؟؟؟؟؟؟؟
در ضمن قیمتش چنده؟؟؟
دادا اینقدا هم که تعریف میکنن ازش خوب نیست یکی از دوستان من امتهان کرده بود
جایی که ماهی دروستو حسابی داشته باشه به پیتلر سیگار هم میزنه زیاد واسه طعمه هزینه نکنیدKhansariha (8)
سلام یاسر جان من کاملا با شما مخالفم چون 2 سال از همین بویله استفاده کردم اشتباه اکثر دوستان اینه که با اولین بار استفاده از بویله صید انجام بدن اما این کاملا اشتباهه بعضی از بویله ها مثل رابین رد ممکنه در اولین تست هم جواب بدن اما برای صید با تایگرناتس باید حتما هفته ها دریاچرو با تایگر ناتس طعمه پاشی کنید بعد از این طعمه استفاده کنید چون برای کپور های ایران کاملا ناشناختست و تا به جیره غذاییشون وارد بشه طول داره اما به طور حتم اگه ماهیان به خوردنش عادت کنند بهترین طعمست هیچ وقت از لزوم طعمه پاشی قافل نشید
مخلصیمKhansariha (8)Khansariha (48)
سلام
ممنون از عکسهای زیباتون کاش مکان روش دقیق صید نوع ریسه و ........... عنوان میکردین تا یکی مثل من هم یه چیزی یاد بگیره
اینم چند عکس برای دوستان شاید مفید و کاربردی باشه و پست مفیدی باشه
اول یک ریسه برای بویله
[تصویر: 13872600821.jpg]
اینم روش تعمه پاشی با تور pva
[تصویر: 13872600823.jpg]
[تصویر: 13872600824.png]
اینم چند نمونه از روش صید کپور
[تصویر: 13872600825.jpg]
[تصویر: 13872602961.jpg]
اینم نحوه دید کپور در زیر اب
[تصویر: 13872600822.jpg]
اینم روش نصب وزنه به صورت ازاد که با گیر کردن وزنه جدا میشه
[تصویر: 13872602962.jpg]
اینم جدیدترین روش برای پخش اسانس در اب به وسیله حباب
[تصویر: 13872606891.jpg]
مخلصیمKhansariha (8)Khansariha (48)
این ماهی با این بزرگیش 5.100 بود

بدرود
سلام به دوستای ماهیگیر
صید ماهی کپور واسبله رود خونه ارس طعمه کرم خاکی نوع ریسه انتظاری
کپور تکی حدود 6.500کیلو :اسبله3یا4 کیلو
[تصویر: 13872977541.jpg]
[تصویر: 13872977542.jpg]
[تصویر: 13872977543.jpg]
کپورها 4-4.5کیلو اسبله 3.5کیلو
[تصویر: 13872984021.jpg]
تقدیم به شماKhansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)
(2013-12-17 09:16 PM)yaserfisher نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
تقدیم به شماKhansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)

ایول داداشKhansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (48)Khansariha (48)
لینک مرجع