انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: ماهیگیری و تجربیات دوستان
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
همونطور که دوستمون گفتن هوور به همون ماهی تن معروفه در اصل از خانواده ی تون ماهیانه یا هوور مسقطی
و هامور هم که فکر کنم ده نمونه دارهKhansariha (8)
هر دوشون از ماهی های جنگنده هستن که صیدشون بخاطر وزنی که پیدا میکنن خیلی اسپرتهKhansariha (256)
آرش جان دریا یچیز دیگست واقعا،اینقدر تنوع ماهی زیاده که نمیشه حدث زد الان باید منتظر چی باشیKhansariha (315)
ماشاا... تعارف هم که ندارند
[تصویر: 399653_10150471933846572_659178572_n.jpg]

این هم یکی از دوستان بهرام خان در امریکاKhansariha (8)

عجب جاییه!جای ما خالی!Vancouver

Khansariha (172)
اگه ایران بود 15 تا قایق وتیوپ توی آب بود 20 نفر شنا میکردن،دور دریاچه هم 100 تا چادر و همه در حال کباب و ماهیگیری
Khansariha (214)
البته شاهین جان تیوپ و شنا و چادر دور دریاچه هنوز متعلق به 10_15 سال قبل میشه که ملت با فرهنگ تر بودن.الان دیگه از ترس انفجار های نا گهانی و خطر برق گرفتگی همه به همون چاد زدن کنار آب بسنده میکنن.و هر از چند گاهی برای کسانی که مواد منفجره توی آب میندازن کف میزنن و تشویقشون میکنن تا طبیعت گردیشون تکمیل بشه.در روی سطح اب هم انواع زباله ها قابل رویت بود و همه درختها رو هم برای روشن کردن آتش بریده بودن.واقعا جای تعجب داره چی شد که به این سرعت همچین بلاهای عجیب و غریبی سر فرهنگ چند هزار ساله ایران و مردمش اومده که حتی به محیط اطراف و طبیعتشون رحم نمیکنند.
بطری نوشابه های خالی شناور رو آب رو یادت رفت بگی آرش جان.Khansariha (219)
این سفره ماهی درکیش گرفته شده کلی اذیتمون کردKhansariha (226)

[تصویر: 392173_188707381228150_100002666692181_3...4436_n.jpg]

این یکی را گرفته بودن ولی نبرده بودن!شاید هم میخواستن بعدا ببرن!چی هست دوستان؟

[تصویر: 399373_186355001463388_100002666692181_3...1934_n.jpg]

[تصویر: 384152_189243537841201_100002666692181_3...6587_n.jpg]

این یکی را هم دوست شمالیمون گرفته،البته من سرشو بریدم شاید راضی نباشهKhansariha (8) این چیه؟ماهی سفید؟خخخخخخخ
فکر کنم یک نمونه جراح دم قیچی باشه
آخری ماهی شهری یا گدیر
Khansariha (8)
سلام
میبینم بحث ماهی شناسی رو براه شده
بله اون یکی جراح دم هسن و بیشتر جنبه تزیینی داره
آخری هم که شهری معروفه که ماهی پر طرفداری و به راحتی با خمیر و شناور از اسکله قابل صیده در کیش هم به وفور وجود داره من توی قواصی گله های 100 تا به بالا زیاد دیدم و خیلی خوش خوراک هستن دوستان
مخلصیم Khansariha (48)Khansariha (8)
به بهhellboy خان عزیز.چه عجب ازین طرفها دادا؟پیداتون نیست استاد؟در مورد اون ماهی که اسمش جراحی هست درسته که روی دمش خار زهر آلود داره؟شنیدم وقتی به قلاب یا تور میفته برای جدا کردنش قبل از اینکه بمیره باید خیلی احتیاط کرد.چون اگر با خار زهر آلودش هر کسی رو بگزه چند هفته شایدم چند ماه طول میکشه تا اثرش از بین بره.این حرفها در مورد این ماهی درسته یا شایعه است؟راستی بازم ازین کارها بکن و این طرفها سر بزن.خوش باشیKhansariha (8)
سلام دادا ارش چوب کاریمون نکون وقتی اساتیدی مثل شما و دیگر دوستان هستن نبودن من خللی ایجاد نمیکنه داداKhansariha (8) چند وقته هم کارم زیاد شده هم سرگرم ساخت یه قنداقم اکثر پستارو میخونم اما حس تایپ نداشتم همینجا از شما و همه دوستان پوزش میطلبم

راستش منم شنیدم اونم از یکی از دوستان که توی کار فروش ماهیان تزیینی اب شوره و من که باور نکردم .خودم دیدم که توی کیش بعد صید با دست گرفته میشن .
اما همونتور که میدونید ماهی سمی و نیش دار کم نیست شاید اینم نیش داره خدارو چه دیدی.
خیلی وقته واسه یه ماهی گیری درست و حسابی دلم لک زده همدان خیلی سرده ادم قندیل میبنده حسش نیست بری کنار اب اما اگه بشه توی همین روزا یه برنامه صید قزل میزاریم شاید از خماری در بیایم Khansariha (48)Khansariha (8)
لینک مرجع