انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: ماهیگیری و تجربیات دوستان
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
(2013-09-09 03:35 AM)titan نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوستان بهترین طعمه برا صید کپور چی هستش؟

بستگی به محل داره .کپور کلا همه چیز میخوره .بنظر من آرد با زرد چوبه و آب جو خیس خورده .در بعضی جاها کمی عسل یا شکر هم اضافه میکنند .
البته میتونید از طعمه های آماده یا همان جوشانده هم استفاده کنید .در بعضی خاها هم به ذرت میزنه .
دوستان تجربه صید با آدامس موزی و سوسیس و ... هم داشتند Khansariha (399)
برا رودخونه با عمق کم میخوام کدوم بهتره؟
(2013-09-09 04:26 AM)titan نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
برا رودخونه با عمق کم میخوام کدوم بهتره؟

درود
کلا برا کپور کرم خاکی یا کرم قرمز یا لارو حشرات (ماگوت) در هر شرایطی خوب جواب میده
سلام میتونی کرم خاکی خنیر نان جگر ذرت بویله............
استفاده کنی کاش مکانو میگفتی که بهتر بتونیم راهنماییت کنیم
ﺑﻌﻀﯽ ﺍﺯ ﭘﺴﺘﻬﺎ ﻭﻳﺮﺍﻳﺶ ﺷﺪ ﻭ ﻇﺎﻫﺮﺍ ﺍﻳﻦ ﺩﻭﺳﺘﻤﻮﻥ ﻫﻢ ﺑﻪ ﺍﺷﺘﺒﺎﻩ ﺧﻮﺩﺵ ﭘﯽ ﺑﺮﺩﻩ.
ﺗﺎ ﺍﻣﺸﺐ ﻫﻤﻪ ﭘﺴﺘﻬﺎﯼ ﺍﺧﻴﺮ ﮐﻪ ﺧﺎﺭﺝ ﺍﺯ ﻣﻮﺿﻮﻉ ﺍﺳﺖ ﭘﺎﮎ ﻭ ﻭﻳﺮﺍﻳﺶ ﺧﻮﺍﻫﺪ ﺷﺪ.
سلام
دادا علی رضا منکه عکس هارو ندیدم ولی ممنون که رسیدگی کردین
اقا بهروزم انگار از اسم تاپیک و مطالبش دلخوره نه من نه هیچ کس دیگه که یه نگاه به اینده داشته باشه دوست نداره که محیط زیست و حیوانات نابود بشند
اینکه بعضی از افراد به هر دلیلی یک کار اشتباه انجام بدند که نمیشه به پای همه گزاشت اگه با اشتباه یک نفر تمام تاپیک رو اشتباه ببینیم که دیگه فاجعست در کل مدت فعالیت تاپیک ماهیگیری هیچ روش غیر اخلاقی توسط هیچ کس اموزش داده نشده و با هر روشی که مشکلی داشته به شدت برخورد شده پس خواهشن همرو به یک چشم نبینید
اگه قرار باشه اینجوری برخورد کنیم که تا یه نفر یه عکس شکار نا متعارف بزاره که باید تاپیک تصاویر شکار هم دچار هاشیه بشه
مخلصیم Khansariha (8)Khansariha (48)
مشکل یکی دوتا نیست،مسئولین هم مقصر هستند،اون از وضع پروانه های صید!
اون از وضع پیگیریشون،همیشه هم از این مینالن که بودجه نیست،نفراتمون کم هستن،تجهیزات نداریم!
بعضی جاها هم دیدم که خودشون با همچین افرادی همکاری میکنن!
در خوزستان کار به جایی کشیده که محیط بان از شکارچی و صیاد میترسه!میگن مسلحن!میگن بهمون شکلیک میکنن!
کارون رو با خاک یکسان کردن از بس برق زدن،دیگه صیاد سنتی نمیبینین همش شده برق!دیگه حتی توی مناطق ممنوعه هم برق میزنن
اتفاقا هفته پیش اهواز بودم با یک شخص مطلع صحبت شد گفت جایی اطراف دز که قبلا باید نایلون 100 میگرفتی دستت الان هیچی گیرت نمیاد
میگفت با برق زدن همرو صید کردن رفت،دیگه مولدی نمیمونه که زادو ولد کنه!اگرم بکنه برق تمام بچه ماهی ها رو میکشه!
باید فکر اساسی کرد،چون چندین بار به مسئولین هم اعتراض شده ولی میگن کاری از دست ما بر نمیاد
متاسفانه همین مشکل هم طرفای ما هستش و الان مردم روی اوردن به دینامیت و برق و چند روش دیگه که اینقد نامردانه هستش که نمیتونم بگم من دیروز ماهیگیری بودم از ساعت 15 تا 19 فقط تونستم 10 تا ماهی بگیرم ولی خدایش لذت بردم گرفتن ماهی با قلاب برای من فقط جنبه لذت بردن و تفریح داره وگرنه هر جور بخام حساب کنم از بیرون دو کیلو قزل الا میخریدم ارزون تر در میومد امیدوارم یه روز همه ما اینو درک کنیم که محیط زیست احترام بگذاریم و کم صید کنیم و همیشه

وگرنه هر کسی بلذه با برق و دینامیت و تور های بزرگ بره 100 کیلو بگیره ولی خدایش غیر انسانی هستش

اینم صید دیروز من کلی هم حال کردم

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوستان سلام.والا من از ماهی گیری بدم میاد دلیلشم اینه 3 تا از دوستام بخاظر همین ماهیگیری واسه تفریح ولذت رفتن واسه ماهی و هیچ وقت بر نگشتن تا جنازهاشونو بعد یک هفته پیدا کردنKhansariha (367)Khansariha (367).وقتی میشه با 30 تومن بهترین ماهیرو خرید چرا بری بلای سرت بیاد خدایی نکرده.
دوست عزیز ماهیگیری یکی از مفرح ترین ورزشهاست،مثل شکار
الان ماهیگیری ورزشی شده بگیر ورها کن
من شخصا برای ماهیگیری میرم نه برای گرفتن ماهی،بقول شما چرا باید 100 هزارتومن فقط پول بنزین بدم برم و برگردم
اونایی که به هر قیمت میرن که ماهی بگیرنو با اونایی که به هر قیمت میرن برای ماهیگیریو اشتباه نگیرین
لینک مرجع