انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: ماهیگیری و تجربیات دوستان
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
سلام دادا احمد صید خوبی بود
باید دنبال مشکلات بگردی و بفهمین مشکل اصلی صید نکردن ماهیان بزرگتر چیه
با شناختی که از منطقه شما دارم حتما میشه ماهیان به مراتب بزرگتری گرفت.
اینم یک عکس از صید من که در یک دریاچه شخصی صید شدن که هدف اصلی صید یک کپور بزرگ بود که تنها ماهی بزرگ این دریاچست که سال قبل صید شد و حدود 9 کیلو بود و بعد به اب برگردونده شد تا سالهی بعد بازم صید بشه ولی در این صفر به قلاب نزد هرچند که رویت شد و با رشد زیادش منو متحیر کرد و مثل یک سلطان به گشت خودش ادامه میداد
طعمه بویله و ذرت
[تصویر: 13380233241.jpg]

مخلصیم Khansariha (48)Khansariha (8)
یعنی میشه منم یه روز ماهی های اینجوری بگیرم Khansariha (399)Khansariha (399)Khansariha (399)

معلومه که میشه،کار نشد نداره ،اونم با کمک دوستان گلی چون شماKhansariha (256)Khansariha (256)
(2012-05-26 12:40 PM)hellboy نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام دادا احمد صید خوبی بود
باید دنبال مشکلات بگردی و بفهمین مشکل اصلی صید نکردن ماهیان بزرگتر چیه
با شناختی که از منطقه شما دارم حتما میشه ماهیان به مراتب بزرگتری گرفت.
اینم یک عکس از صید من که در یک دریاچه شخصی صید شدن که هدف اصلی صید یک کپور بزرگ بود که تنها ماهی بزرگ این دریاچست که سال قبل صید شد و حدود 9 کیلو بود و بعد به اب برگردونده شد تا سالهی بعد بازم صید بشه ولی در این صفر به قلاب نزد هرچند که رویت شد و با رشد زیادش منو متحیر کرد و مثل یک سلطان به گشت خودش ادامه میداد
طعمه بویله و ذرت
[تصویر: 13380233241.jpg]

با سلام وخسته نباشید
دوست عزیز صید خوبی بود
می تونم ازتون بپرسم که از بویله چه سایزی برای گرفتن ماهی های این سایزی استفاده کردین؟؟؟
موفق باشین
سلام دوستان من پنجشنبه یازده خرداد دارم میرم گهر عکساشو برگشتم میگذارم حال کنید.
ماهیگیری یعنی تجربه هرچی بیشتر بری با تجربه تر میشی من10ساله ماهی میگیرم ولی اینقدر علاه داشتم خودم هم فروشنده شدم هم اگه تعریف از خود نباشه ماهیگیر با تجربه ای
از دوستان کسی fly fishing کار نمیکنه
سلام ايركيگز جان
اين وظفست و كوتاهي در اون يعني زير پا گزاشتن ضحمات دوستان و چيزهايي ك من به شخصه از اين جمع دوستانه ياد گرفتم.
مطمعن باشيد هيچوقت كوتهي نميكنم.
ارش عزيز سايز بويله 16 بود و بويله رابين رد
اگه احيانآ از سايز ماهي اطمينان نداريد يتونيد يك بويلرو نصف كنيد و استفاده كنيد دادا
ديروز با اقا بهنام و احمد عزيز در يكي از سدهاي استان مركزي ماهيگيري كرديم كه حاصل 14 كژور بود و بزرگترين 1.6 كيلو بود كه صحنه زيبايي خلق كرد و كم مونده بود چوبو چرخو از دست بدم . با اينه اولين بار بود در اين سد ماهي ميگرفتيم اما باز بويله و طعمه پاشي جواب داد و روزه خوبيرو رقم زد.
عكسهارو روزهاي بعد ميزارم واسه دوستان.
دادا من فلاي هم كار ميكنم اما منطقه ما جاي خوب واه فلاي كمه كه يكم مشكل ساز شده خوشحال ميشيم از تجربيات گرانبهاي شما هم استفاده كنيم فاي لذت واقعي ماهيگيريرو به ادم ميده.
دادا اگه ميرينگهر يه رودخونه از كوه پايين مياد و يه منطقه داره كه بهش گردو ميگن ميشه قل خال قرمز خوبي گرفت اما با تجربه شصي توي اين روزا كه شما ميريد به خاطر شلوغي بيش از حد كار خيلي مشكلميشه دادا موفق باشي منتظر عكساتون هستم
مخلصيمKhansariha (48)Khansariha (8)
به به دوستان یک به یک دارن زیاد میشن.دوست عزیز smartgun ورودتون رو خوش آمد میگم.ایشالا من امسال 2 تیر عازم گهر هستم.البته تو دریاچه نمیرم.میرم دره نیگا.همونجایی که hellboy جان شما میفرمایی.گردو یه تنگه هست که قبل گردنه پنبه کار هست.بعد از اون وارد دره نیگا میشید.البته بدون بلد و اکیپ درست و مطمئن توصیه نمیکنم وارد دره بشید.چون بسیار بکر هست و خطرات طبیعی فراوانی داره
البته اگر از شلوغی که hellboy عزیز اشاره کرد بگذریم الان بهترین زمان صید تو دریاچه هست.زمان برسه به تیر یکم کارتون سخت میشه.الان با لانسه و برکلی هم میشه راحت صید خوبی داشت.ولی از حدود اوایل تیر که منطقه گرم میشه و هچ حشرات شروع میشه بخاطر غنی بودن اکوسیستم صید سخت میشه و البته فلای راه گشای این مشکله
smartgun عزیز من هم فلای کار میکنم.البته من پشه هم میبافم.امیدوارم شما هم اطلاعاتتون رو به اشتراک بگذارید
سلام
درسته صدرا جان دره نگار مکان خطرناکیه و بدون اشنایی به محل و همراه داشتن وسایل ضروری ریسکه بزرگیه اونجا برین. ما اون موقع با دوستان درودی میرفتیم و همیشه اسلحه همراهمون بود پر از گراز و خرسه اما خیلی مکان زیباییه. امیدوارم توی این صید موفق باشید
اینم عکسای روز یکشنبه همراه با اقا بهنام و احمد عزیز

[تصویر: 13383493461.jpg]
[تصویر: 13383493462.jpg]
مخلصیم
سلام دوستان من برنامه دره نگاه هم دارم بهترین فصلش1ماه دیگه هست.داداش من بچه اراکم این عکس کجاست.من زیاد ماهیگیری میرم اگه دوست داشتید1برنامه در خدمت باشیم.
دوستان اگه برنامه داشتید من رفیق زیاد دارم سمت لرستان این برنامه گهر هم خودم مسول برنامش هستم
(2012-05-30 08:53 AM)smartgun نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام دوستان من برنامه دره نگاه هم دارم بهترین فصلش1ماه دیگه هست.داداش من بچه اراکم این عکس کجاست.من زیاد ماهیگیری میرم اگه دوست داشتید1برنامه در خدمت باشیم.
دوستان اگه برنامه داشتید من رفیق زیاد دارم سمت لرستان این برنامه گهر هم خودم مسول برنامش هستم

سلام دادا ببخشید اسمتون رو نمیدونم
این سد متعلق به استان شماست اما درست خط مرزی مرکزی و همدان البته ما نمیدونستیم که یک سد شخصیه و مجبور شدیم ظهر بساتمون رو جمع کنیم چون گیر دادن البته ماهیم دیگه زیاد نداره و همرو خودشون با تور گرفتن و فروختن.
من اراک و استان مرکزی زیاد ماهیگیری کردم دوسال اونجا دانشجو بودم و ماهیگیری کردم توی دریاچه هندودر ماهیان خوبی بود حیف که با اون مشکل از بین رفتند.
ایشالا به شدت دنبال یک مسابقه یا برنامه ماهیگیری هستم و با عده ای از دوستان بروجردی برنامرو هماهنگ میکنیم و به دوستان اطلاع میدم. دوست من سد دهکرد هم ماهیان خوبی داره یه سرم اونجا بزنی بد نیست.
در مورد دره نگارم باید بگم با اخرین گزارشات ماهی بزرگش کم شده صید بی رویه با تور مشکلات زیادی ایجاد میکنه . حیف که برنامه اجازه نمیده وگرنه حتمآ منم میومدم نمیشه از خال قرمز گزشت.
ایشالا که قسمت میشه و در خدمت شما داداش گلم یه برنامه میزاریم
دوستان جاتون خالی ما چند روز دیگه شکار ماهی با تفنگو شروع میکنیم بعدا عکساشو براتون میزارم
لینک مرجع