انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: ماهیگیری و تجربیات دوستان
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
سلام خدمت دوستانم
دیروز فرصتی شد که دوباره برم کنار رود ارس (آراز ) زیر پل آهنی مرز ایران ونخجوان که نقطه صفر مرزیه .ماهیگیری در این نقطه از کشورآرزوی هر ماهیگیریه .کلا در طول رود نمیزارن ماهیگیری بشه .بخصوص این نقطه که بکر ترین نقطه در رود ارسه. بچه هایی که تجربه دارن میدونن.اگه توعکسها مشخص بشه رو برجک سرباز اهل جمهوری نخجوانه که با دوربین نگاه میکرد .بگذریم حاصل دو سه ساعت لانسه کشی وطعمه دستی
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

ماهی زردپر ریسه وقلاب دستی و کف خواب طعمه دل مرغ وخمیر ساده لواش ماشینی وسنگگ .زرد پرسایزکوچک بیشتر به خمیر میزنه وسایز بزرگ شبها به ریسه دستی وقلاب سایز بزرگ به دل مرغ
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

عکس خودم که با برنامه whistie cam انداختم دوربینو تنظیم میکنی بعد با سوت زدن عکسو میندازه جاییکه تنها هستی خیلی بدرد بخوره.

در آخر رها سازی ماهی ها
(2014-10-04 08:45 PM)lockal نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوستان یکی دو تا سوال فنی
من چطور میتونم خودم تو پشتبوم منزل کرم خاکی عمل بیارم
سوال دوم ماهی صوف زمستان و پاییز هم به طعمه میزنه؟
سلام دوست عزیز میشه بفرمائید کدوم شهر تشریف داری.درمورد سوال اول میتونی کرم خاکی رو بدون درد سر از فروشگاههای لوازم ماهیگیری بخری داخل سطل وخاک با ماندگاری زیاد.یه نفر تو تهران پرورش میده وپخش میکنه سطلی 10000تومن تعدادکرم دقیقا یادم نیس .در مورد سوال دوم ماهی سوف در هرفصلی قابل صیده .من خودم از سد ستارخان اهر زمستان پارسال با دوستان دریاچه یخ زده بودیخو سوراخ کردیم والبته صید هم داشتیم دما 20یا 30 درجه زیر صفر .سوف ماهی تهاجمیه واغلب به روش لانسه کشی وطعمه مصنوعی بچه سوف وحشیانه حمله میکنه ونتیجه اش میشه این

البته اینهارو از رود ارس گرفتم پاییز 92
لینک دانلود ماهیگیری زمستانی از سد ستارخان اهر که اصلا واصلا توصیه نمیشه واز اینترنت برداشتم :

سلام
همونتور که برادر عزیز هم گفتن سوف یکی از ماهیانیه که در زمستان های سرد هم قابل صیده نکته جالب اینجاست که با کاهش دما احتمال صید هم بالا میره و ماهی حالت تهاجمی بیشتری پیدا میکنه
با طعمه گرم هم به خوبی قابل صیده با انواع لور و طعمه مصنوعی هم میشه صید کرد که در دریاچه یخ زده عملا لانسه کشی کار امد نیست
یکی از طعمه های بینظیر برای صید ماهی ترفه ماهی قرمز شب عیده که ماهی رو به طرز دیوانه واری جذب میکنه برای این طعمه از دو قلاب استفاده میشه که یکی به باله پشتی و دیگری به لب ماهی قرمز زده میشه و سعی میشه ماهی قرمز زنده باشه تا راندمان کار بالا بره
طعمه های دیگه هم میشه به کرم . ماگوت. روده مرغ.بچه ماهی . قورباقه. میگو.صدف و ........ اشاره کرد
سایز قلاب 4 و 2 پایه بلند سایز مناسبیه
وزنه نباید زیاد سنگین باشه در طعمه هایی مثل ماهی یا قورباقه یا میگو نیازی به استفاده از وزنه نیست
نخ اصلی سایز 25 تا 30 مونو کافیه
اکشن چوب متوسط و اکشن بالا عملکرد بهتری دارن که با توجه به سیستم بایدانتخاب بشه
چرخ 2000 تا 3000 برای این ماهی مناسبه
مراقب شک های ناگهانی این ماهی باشید و کلاج رو زیاد سفت نکنید
برای ریسه حتما یا از نخ براید استفاده کنید یا پیش بند سیمی تا از پارگی جلو گیری کنید
(2014-10-04 09:07 AM)hellboy نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2014-10-02 08:03 PM)fly نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سلام
دوستان کسی میدونه این چه نوع ماهی هستش ؟؟

سلام
انگار یک ماهی اکواریومی از خوانواده بارب باشه که تنوع زیادی دارن

سلام دادا این بچه ماهی رو از همون ادرسی که دادی بهم گرفتم (قلعه قباد نهاوند) خیلی شبیح قزل میمونه
دوستان کسی تو رودخونه آبپخش ماهیگیری کرده؟؟؟؟؟
بین بوشهر و گناوه است؟؟؟
سلام بردوستان
چهارمین دوره مسابقه بزرگ ماهیگیری که توسط هیات ماهیگیری استان آذربایجان شرقی وبامشارکت منطقه آزاد ارس امروزدوشنبه مورخ 93.7.21مصادف باعید غدیردر مکان پارک کوهستان جلفا در ساحل رود ارس برگزارشد خوشبختانه بنده باصید ماهی سوف بوزن 710 گرم مقام اول شدم .تعداد شرکت کننده ها در دوگروه کاور آبی وقرمزحدودآ100نفروهرنفر مجاز به استفاده از یک چوب
بنده بعنوان یکی از اعضای انجمن تیر اندازان این موفقیت رو تقدیم میکنم بروح برادر بزرگوارمان آقای مرحوم داریوش حکمی مدیران محترم وتمامی دوستان عزیز

جایزه بنده مبلغ 150هزارتومان ازطرف هیات برگزار کننده

ماهی وطعمه مصنوعی مورد استفاده درسیستم لانسه کشی
به به تبریک میگم Khansariha (8)
من معتقدم کسی که در رشته ای فعالیت می کنه باید حرفی برای گفتن داشته باشه کنار ایستادن و تماشاچی بودن خیلی بده.
حالا یه سورپرایز برای شما دارم!!!
ماهی: زردپر
طعمه: سوسیس
مکان: سپید رود
ریسه: کف خوابی
وزن: با ترازوی آشپزخانه 6.5 شده بود ولی قراره من با ترازوی دیجیتالی خودم وزنش کنم(چند ماهه توی فریزر نگهش داشتن بخاطر من!!!!)
ماهیگیر: داداش من خخخخخخخخ

خیلی ماهی قطوریه اگر با ابعاد ماشین مقایسه کنید بیشتر متوجه میشید هرچند یکم از ماشین فاصله داره. من تا حالا زردپر اینقدی ندیده بودم و انگار رشد عرضیش بیشتر از رشد طولیش بوده
(2014-10-11 08:31 PM)mehrdadmn نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوستان کسی تو رودخونه آبپخش ماهیگیری کرده؟؟؟؟؟
بین بوشهر و گناوه است؟؟؟

دوستان کسی اطلاعاتی نداره؟؟؟
دوستان عزیز سلام
لینک خبر مربوط به کسب مقام اولی بنده در چهارمین دوره مسابقات ماهیگیری استان آذربایجانشرقی درزیر گذاشته میشه .ان شاءاله درمسابقات بعدی اطلاع رسانی تو این سایت انجام میشه تا اگه از دوستان خواستن شرکت بکنن تشریف بیارن.مسابقه از ساعت 8 صبح شروع شده بود خودمن ساعت 10.45دقیقه به محل رسیدم وحدود7 یا8تا ماهی صیدشده بود.توی عکس بنده نفر اول از سمت چپ

سلام
استاد
کار بلد
حرفه ای
شکارچی صوف
خطرناک
کارت درسته مبارکت باشه
پولارو چیکار کردی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
Khansariha (288)Khansariha (288)Khansariha (288)
لینک مرجع