انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: ماهیگیری و تجربیات دوستان
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
سلام
موقعي كه شبها ماهيگيري مي كنيد ، بخصوص جايي كه عمق آب زياد باشه وحداقل نوري هم نباشه رنگ ها به نظر معني ندارن . ولي جايي كه عمق آب به نسبت كم و حداقل نور هم باشه تفاوت رو ميشه فهميد (بين سفيد و قرمز تند....به قرمز تند دير نك مي زنن).
به هر حال بهتره شبها از حس بويايي كپور بهترين بهره رو ببريم.
[تصویر: special-liquid-01.jpg]

فقط تو يه سايت اين طور خوندم كه "كپور شبها مانند ساير گونه ها سياه رو بهتر از ساير رنگ ها مي بينه"
البته روش ماهي گيري فلاي بوده و طعمه هاي معرفي شده black coloured mayfly nymphs , black Zonkers بودن.
جا داره دوستاني كه تجربه فلاي رو دارن نظرشون رو بدن .

موفق باشيدKhansariha (8)
سلام دوستان
آقا lockal (شرمنده اسمتونو نمیدونم) و محسن جان دستتون درد نکنه عکساتون خیلی Khansariha (48)
محسن جان عکسات رودخانه بشاء هست؟
دوستان این صفحرو نگاه کنید
کسی اطلاعی داده توی کدوم این سدها ماهی خوب وجود داره اونم کپور
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2015-08-08 05:48 PM)Mahmoodfisher نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام دوستان
آقا lockal (شرمنده اسمتونو نمیدونم) و محسن جان دستتون درد نکنه عکساتون خیلی Khansariha (48)
محسن جان عکسات رودخانه بشاء هست؟

سلام آقا محمود نه اینجا بشار نیس یکی از رودخانه های فارس هس فقطم ماهی بزرگ داره ولی الان یه دوسالی ماهیاش به خاطر برق وتور خیلی کم شده سه سال پیش یکی از همین محلیا با برق یه ماهی گرفته بود فکر کنم هشت کیلو بود تو شکمش پر تخم بود
سلام دوستان Khansariha (8)
.
یجایی اطراف ما ، تعداد زیادی کپور دیده میشن ، اما به هیچ طعمه ای نمیزنن ! الان دو ساله که هر طعمه ای امتحان میکنم
.
خصوصآ اردیبهشت و خرداد بیشتر دیده میشن و بعضیهاشون بیشتر از4 کیلو میرسن!! بطور منظم طعمه پاشی هم کردم اما نتیجه نداد که ندادKhansariha (290)
.
دوستان نظری دارن خوشحال میشم به اشتراک بذارنKhansariha (8)
فیتوفاگ نیست چون این نوع ماهی اصلا به طعنع نمیزنه
شما سمت کجا هستید
دوست من شما چند وقت از یک طعمع خاص طعمع پاشی کن مثلا 2 ماه تمام هر روز خمیر مخصوص بعد 2 ماه اون ماهی به اون طعمه خاص عادت میکنه از همون طهمه پاش به عنوان طعمه استفاده کن احتمال 80% جواب میگی ی
استان گیلانKhansariha (256)
.کپوره...
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

یجای بکر که چندساله دست آدمیزاد بهش نرسیده...
ممنون از لطفتون
(2015-08-08 10:45 PM)cornet نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
یجایی اطراف ما ، تعداد زیادی کپور دیده میشن ، اما به هیچ طعمه ای نمیزنن ! ....خصوصآ اردیبهشت و خرداد بیشتر دیده میشن و بعضیهاشون بیشتر از4 کیلو میرسن!!

سلام
ارديبهشت و چهاركيلو Khansariha (9)........كپور هاي شما پاييز چند كيلويين!Khansariha (172)
دريا ، رودخونه، بركه ؟
اي كاش عكس از اون محل يا حركت ماهي ها ميذاشتين.
موفق باشيدKhansariha (8)
(2015-08-08 10:57 PM)cornet نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
استان گیلانKhansariha (256)
.کپوره...

یجای بکر که چندساله دست آدمیزاد بهش نرسیده...
ممنون از لطفتون
اکی
دوست من اون کاری که صفحه پیش گفتم انجام بده جواب میگیری
دوستانی که تجربه ولشت رو دارن برای اردک اونجا چه قاشقکی بگیربم چه رنگهایی خوبه چه سایزی
لینک مرجع