انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: ماهیگیری و تجربیات دوستان
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
رودخانه شور

اين رودخانه از كوه كمر زرد در نزديكي آبادي وي نسار و آق بلاغ سرچشمه مي گيرد و پس از پيچ و خمهاي فراوان و عبور از آبادي هاي زنگ آباد . امامزاده حسين . آجي چاي . مهدي خان و پيوستن چندين رودخانه ديگر به اين رودخانه و طي مسير هاي ديگر در مسير خود از اوزن دره عبور ميكند
در اين رودخانه مي توان با استفاده از طعمه هاي طبيعي و مصنوعي به صيد ماهيان كپور ، شيربت ، زردپر ، اسبله و كولي پرداخت

[تصویر: %D8%B1%D9%88%D8%AF%D8%AE%D8%A7%D9%86%D9%...%D8%B1.jpg]
[تصویر: cnsk3c3ixn0r6jcq84g.jpg]
[تصویر: qi11n13eydt02dh4reyi.jpg]
(2012-08-04 05:00 PM)salehpourtaher نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوستان من صفر صفرم میشه یه راهنمایی کنید که با چی شروع کنم و خرجشو هم بگید Khansariha (8)

بستگی داره از کجا بخواهی تهیه کنی مثلا من به جای این که از تهران بخرم وقتی رفته بودیم بوشهر بیشتر وسایلم را خریدم و وقتی رفتیم قشم دیگه کامل شد کل هزینه ای که من کردم نزدیک 120=140 شد چون طرف اشنا بود نگذاشت پولشو حساب کنم.ولی اگه نظر من را میخواهی اگه رفتین سمت بنادر جنوب به قیمت مناسب تری میتوانید لوازم ماهی گیری را پیدا کنین.
البته این قیمت مال 2،3 سال پیش است.
آقا مثلا مارک چوب های خوب و چرخ های خوب رو بگید و بگید چجوری تشخیص بدیم یه چوب یا یه چرخ خوب هستن
ممنون
نه اصن پی ها میخواد؟
(2012-08-04 05:18 PM)salehpourtaher نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
نه اصن پی ها میخواد؟
منظورتونو متوجه نمیشم دوست عزیز
یعنی چی چی ها میخواد؟
اقا سعید این عکسا را میذاری من که حالی به حولی میشم.
دلم لک زده برای کنار آب نشستن .
یکی از عوامی که باعث شده من عاشق ماهیگیری باشم سکوتی هست که از محیط به آدم میرسه و این اوج آرامش هست.
واقعا ادم تو تنهایی خودش و زیر اون افتاب جنگ (ج با کسره خونده بشه) و صدای باد که از وسط درخت ها و نی ها و روی آب میگذره ،به عظمت خدا بیشتر و بیشتر پی میبره.

ببخشید خیلی رمانتیک شد Khansariha (226)

خلاصه اقا سعید فکر قلب ما رو هم بکن
(2012-08-04 05:48 PM)darkman نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2012-08-04 05:18 PM)salehpourtaher نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
نه اصن پی ها میخواد؟
منظورتونو متوجه نمیشم دوست عزیز
یعنی چی چی ها میخواد؟

بله ببخشید!Khansariha (8)
دوستان همدانی.از جمعه گذشته ماهیگیری در استخر عباس آباد انجام میشه.به ازای هر ساعت 1500 تومن.و بیشتر از 4 ساعت دیگه هزینه نداره.ماهی هاش هم خوبه.اکثرا قزل آلا داره
خوب میشه روزی 6تومن این که خوبه محدودیت داره(یعنی از یه حدی بیشتر نمیشه ماهی گرفت)؟
نه از لحاظ زمانی محدودیت نداره یعنی از صبح تا شب حداکثر 6تومن میدید ولی 4تا ماهی بیشتر نمیشه گرفت
لینک مرجع