انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: ماهیگیری و تجربیات دوستان
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
(2014-09-17 09:11 AM)zeoos328 نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
پس نزدیک مایی افتخار بده در خدمتت باشیم

خوشحال میشم افتخار از ماست ، من همیشه لنسر همراهم هست بعضی وقتها که از سر کار دارم بر میگردم کنار کارون یه لنسر میندازم یه یک ساعتی میمونم بیشتر برای اینکه خستگی از تنم در بیاد و آرامش بگیرم.
gaforan عزيز
داريم از موضوع تاپيك خارج ميشيم Khansariha (8)
متاسفانه در مكاني كه قبلا ماهي سونگ و شيربت و برزم و ... زياد بوده
الان لاك پشت و ماهي اسبله زياد شده نه تنها بنده خيلي هاي ديگه گرفتار اين موضوع شدن
و اين ماهي ها آفت بزرگي واسه ماهيگيري شده
عين كلاغ در دنياي شكار
فعلا واسه اينكه بتونم ماهي هاي گرفته شده ، با اين ابعاد رو يك جا نگه داري كنم همين روش رو بلدم
اگر شما روش ديگري بلد هستين عنوان بفرماييد در غير اين صورت از ديدن عكس ها لذت ببريد
يا عكس هاي ماهيگيريتون رو بزاريد كه بنده و دوستان لذت ببريم
پيروز باشيد و سر بلند Khansariha (8)
سروری داداش .بعضیا توارس خودمون آرزشونه یکی از اونها روبگیرن .این هنرشماست که تونستیدچندتابگیرید .موفق باشید .
سلام به دوستان ماهیگیر
اینم ماهیگیری بنده؛البته فقط همین چندتا نیستKhansariha (48)
قزل آلا
[img]دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[/img]
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دادا عکسا زیاد واضح نیست اما فکر نکنم قزل باشن شایدم من اشتباح میکنم نمیدونم
در مورد مکان و ریسه و .......... هم توضیح بدین خوبه
سلام
دوست عزیز این ماهی ها قزل نیستن. نمیدونم چه ماهی هستن اما قزل نیستنKhansariha (226)
(2014-09-23 09:34 AM)hellboy نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دادا عکسا زیاد واضح نیست اما فکر نکنم قزل باشن شایدم من اشتباح میکنم نمیدونم
در مورد مکان و ریسه و .......... هم توضیح بدین خوبه

سلام
دوست عزیز این ماهیا صددرصد قزل هستن
مکانشم یه رودخونه کوچیک تو خراسان رضویه
درمورد ریسه و...هم متاسفانه اونقد سطح آب پایینه که به هیچ عنوان امکان استفاده از وسایل ماهیگیری نیست؛تو عکس اول هم این موضوع کاملا مشهوده و دوراه بیشتر واسه صید تو این رودخونه وجود نداره:اول اینکه آب رو از بالا دست قطع کنی که باتوجه به کمی آب خیلی راحته ولی من کاملا با این روش مخالفم؛راه دومم صید ماهی با دست خالی از لابلای سنگهاست که خودم اینجوری صید میکنمKhansariha (256)
(2014-09-23 05:29 PM)kalaghkosh نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام
دوست عزیز این ماهی ها قزل نیستن. نمیدونم چه ماهی هستن اما قزل نیستنKhansariha (226)

دوست عزیز اینا با اطمینان صددرصد قزل هستن؛شاید طرز عکاسی من اشتباه بوده ولی با اطمینان کامل میدونم اینا قزل هستن
Khansariha (8)
سلام. کجای خراسان رضوی رودخونه ای پیدا میشه که بشه توش قزل گرفت. همش که خشک شده. آدرس بدین ما هم بریم البته اگر طرفی مشهده.
(2014-09-23 06:08 PM)data19 نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام. کجای خراسان رضوی رودخونه ای پیدا میشه که بشه توش قزل گرفت. همش که خشک شده. آدرس بدین ما هم بریم البته اگر طرفی مشهده.

سلام
بنده که چندبار اعلام کردم میرم ماهیگیری ولی هیچکدوم از همشهریای عزیز افتخار ندادنKhansariha (226)
متاسفانه این رودخونه هم درحال خشک شدنه و باعث تاسفه که ماهیای بدبخت با سرعت زیاد تو این رودخونه درحال تلف شدن هستن
مکانشم زیاد با مشهد فاصله نداه
دوست عزیز rezakabk
من به این دلایل میگم قزل نیستن
۱- توی عکس دوم چیزی شبیه سبیل کنار لب ماهی هست و تا اونجا که تجربه و اطلاعات دارم هیچ نوع ماهی قزل یا بهتر بگم راسته آزاد ماهی ها سبیل ندارن.
۲- روی کمر تمام آزاد ماهی ها یه باله کوچولو به نام باله چربی وجود داره که توی کمر این ماهی ها که گذاشتین نیست.
[تصویر: trout01.jpg]

این عکس چند نمونه ماهی از خانواده آزاد ماهی هست که شما اون باله چربی را توی همه میتونین ببینین
[تصویر: kindetrout.jpg]

۳- ما توی ایران بطور عمده اگه اشتباه نکنم ۲ نوع قزل بیشتر نداریم
۱- قزل رنگین کمان rainbow trout
[تصویر: Rainbow-Hamish_0.jpg]

۲- قزل خال قرمز که توی ایران به خال قرمز معروفه و توی خارج brown trout گفته میشه
[تصویر: Copy%20of%20قزل.jpg]

هر چقدر دقت میکنم خالهای این ماهی که شما عکسش را گذاشتین شبیه این دو نمونه نیست
لینک مرجع