انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: ماهیگیری و تجربیات دوستان
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
gear ratio:5.1:1
چه طور باید بازش کنم؟تو عکس تو جعبه کلی قطعات بین اسپول و کلاچ هست.
(2012-11-23 02:55 PM)adam نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
gear ratio:5.1:1
چه طور باید بازش کنم؟تو عکس تو جعبه کلی قطعات بین اسپول و کلاچ هست.
رفیق منظورم از باز کردن ورداشتن اسپول از روی دستگاهه! نکنه دستگاه رو باز کنی! اسپولهادو جورن : پیچی و فشاری
پیچی رو از قسمت پیچ بالای قرقره میچرخونی باز میشه
فشاری رو هم به زایده بالای داخل قرقره فشار وارد میکنی بعد آروم میکشی بیرون
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
به قیمتش جنسش خوبه شافتش هم قویه بعد هر بار ماهیگیری هم گرد وخاکش رو پاک کن و فقط یه قطره روغن چرخ خیاطی سفید بزن به اون محلی که شافت میره تو بوش چرخ یه قطره هم به اون قرقره کوچیک (رولیک) که نخ رو دور اسپول میچرخونه تا گیرپاژ نشه

[تصویر: 13536724561.jpg]
دمت گرم داداشی.دلگرمیم دادی!Khansariha (219)
دوست عزیز جناب adam چوبت سنگین هست وبیشتر جهت صید اردک ماهی برای قاشقک کشی استفاده میشه.بدرد پرتابی هم نمیخوره چون کوتاهه.برای لانسه کشی کمی سنگینیش و عدم امکان پرتاب بلند اذیتت میکنه ولی اینجوری نیست که نتونی استفاده کنی.ولی چرخت جنس خوبی نیست.عمر محدودی داره .من ازین چرخ برای مواقع بی جواز استفاده میکنم تا در صورت از دست رفتن دلم نسوزه.ولی باید حواست بهش باشه.زود مستهلک میشه و به قژ و قوژ میوفته.ولی در مجموع برای شروع و آماتوری اجناس بدی نیست
در مورد اون ترک هم زود تعمیرش کن چون چسب اپوکسیش شکسته و در صورت استفاده آب به نخ های ابریشمی زیر سرایت میکنه و میپوسونه
با چسب 2 قلوی بی رنگ فقط همون قسمت رو با دقت ترمیم کن.بعد از ترمیم مشکلی نخواهد داشت
سلام sadra عزیز.
شما درباره این چرخ مطمین هستید؟
نظرتون راجع به این یکی چیه؟عکسش رو از سایت خود توکوشیما گذاشتم.فروشنده هم اینو داشت و بهم نشون داد حدودا هم با همون قیمت ولی اگه اشتباه نکنم سایز 6000 روش نوشته بود.اسپولش هم فلزیه.خود فروشنده گفت پیشنهاد میکنم که همون غیر فلزی رو ببری و ژاپنیه.من هم همین کار رو کردم.جابه بدونید که عکس چرخی که الان دارم رو نتونستم تو سایت توکوشیما پیدا کنم!!!!!!!!
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوست عزیز ژاپنی کجا بود.الان دیگه شیمانو هم ژاپن نمیزنه.توکوشیما اصل چین هست.دوست عزیز چرخ به عکس مشخص نمیشه.قطعات داخلی مهمه.چرخ دنده ها و بلبرینگ ها.ولی اگر 6000 بود بدرد کار شما نمیخوره.شما 2500 تا 3000 برات کاربرد داره.همین چرخم اگر باهاش مدارا کنی به اندازه قیمتش بهت کار میده
سلام.
دوستان تو این فصل تو دریاچه عباس اباد بهشهر چه ماهی واسه شکار پیدا میشه ؟Khansariha (219)
سلام خدمت دوستان

بهترین روش سرو اردک ماهی چیه؟

شکم رو خالی کنم ، کبابش کنم چطوره؟
لینک مرجع