انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: معرفی GAMO SHADOW 1000
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
با سلام.دوستان من یه دوهفته ای هست که شادو هزار خریدم حدود 200تا تیر باهاش انداختم اما هیچ موقع بعد از شلیک داخل لوله دود جمع نمیشد اما امروز یه چندتا تیر انداختم یه مقدار کمی دود داخل لوله بود به نظر دوستان مشکلی هست.
اگر روغن به داخل لول نرسيده باشه
يا ساچمه روغني نباشه
ميشه گفت هواي سرد باعث اين دود ميشه Khansariha (8)
دوست عزیز سردی هوا میتونه باعث افت قدرتم بشه اخه بنظرم یکم قدرتشم کم شده البته بنظرم
سلام
بی تاثیر نیست البته همه فنریها بعدازیه مدت افت قدرت دارند ولی نه به این زودی.
همون طور كه دوست عزيزمون nasergafari فرمودن سرما مي تونه تاثير گذار باشه
هميشه به دوستان ميگم كه رو 20 تا تير اول فنري هيچ حسابي نكنن
تا قطعات يكم كار كنن و گرم بشن چه براي تنظيم دوربين چه براي شكار
شما يه تست سر پايي از تفنگ بگير
تفنگ مسلح نباشه از ابتداي لوله هوا بدم داخل لوله ببين هوا رد نمي كنه
اگه رد كرد يا واشر سر لوله خرابه يا سر پيستون مشخصه اگر هوا از سر لوله رد كنه
تست سرپايي بهش ميگن
البته چند روز پيش يه شادو باز كردم كه 70 شيك بيشتر نداشته كه واشر سر پيستونش تعويض شد Khansariha (8)
با سلام.دوستان شستن لوله شادو هزار با بنزین به منظور تمیز شدن خان لوله مشکلی برا تفنگ بوجود نمیاره.دوستان من چند روز پیش لوله رو با بنزین شستم حالا وقتی تیر با تفنگ میندازم لوله تفنگ تمیز هست اما وقتی تفنگو میزارم داخل کارتنش و چند ساعت بعد دوباره برش میدارم و نگاه به لوله تفنگ میندازم داخل لوله کثیف هست دوستان چند بار هم لوله رو با دستمال کاغذی پاک کردم اما دوباره همونجور میشه دوستان چه راهی پیشنهاد میکنید
(2014-01-12 07:56 PM)smails نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
با سلام.دوستان شستن لوله شادو هزار با بنزین به منظور تمیز شدن خان لوله مشکلی برا تفنگ بوجود نمیاره.دوستان من چند روز پیش لوله رو با بنزین شستم حالا وقتی تیر با تفنگ میندازم لوله تفنگ تمیز هست اما وقتی تفنگو میزارم داخل کارتنش و چند ساعت بعد دوباره برش میدارم و نگاه به لوله تفنگ میندازم داخل لوله کثیف هست دوستان چند بار هم لوله رو با دستمال کاغذی پاک کردم اما دوباره همونجور میشه دوستان چه راهی پیشنهاد میکنید

سلام و درود Khansariha (8)
جهت تميز كردن لوله تفنگ بهتر هست از اسپري هاي WD40 و يا اسپري هاي تميز كننده مخصوص استفاده نماييد . من خودم از wd40 استفاده مي كنم و راضي هستم . يه نكته بعد از تميز كردن حتما مراقب زاج تفنگ باشيد و سريع با پارچه پاك نماييد تا از تاثير اسپري بروي زاج جلوگيري شود . Khansariha (8)
دوست عزیز حالا که من با بنزین شستم مشکلی پیش نمیاد.
(2014-01-12 07:56 PM)smails نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
حالا وقتی تیر با تفنگ میندازم لوله تفنگ تمیز هست اما وقتی تفنگو میزارم داخل کارتنش و چند ساعت بعد دوباره برش میدارم و نگاه به لوله تفنگ میندازم داخل لوله کثیف هست دوستان چند بار هم لوله رو با دستمال کاغذی پاک کردم اما دوباره همونجور میشه دوستان چه راهی پیشنهاد میکنید
دوست من قسمت اول سئوالتون رو آقا آرش پاسخگویی کردند ولی برای من یک مورد جالب بود ! تمیز کردن داخل لوله با دستمال کاغذی !!! می دونین که دستمال کاغذی به شدت پرز بده هستش مخصوصا داخل لوله که خان ها باعث پاره شدن رشته های دستمال شده و خود پرزها دوباره ایجاد کثیفی داخل لوله رو می کنند. به نظر من بهتره با پارچه های نرم نیم پلی استر (ترکیب پارچه و پلی استر) نسبت به تمیز کردن لوله اقدام کنید و لزومی هم نداره هر هفته این کار رو انجام بدید (مگر اینکه ماشاءا... هر روز یه بسته ساچمه رو خالی می کنید Khansariha (219) ) استفاده از یک رشته نخ ماهیگیری ضخیم و چند دور پاک کردن داخل لوله با پارچه آغشته به محلولی مثل WD40 و کشیدن تکه پارچه خشک بعد از اینکار لوله رو تمیز می کنه ،
اینکه لوله رو با بنزین تمیز کردین آیا به سلاح آسیبی می رسونه اون هم با یکبار انجام کار ؟ ! فکر نمی کنم ولی بهتر است از محلوله هایی مثل محلول بالا یا مشابه اون استفاده کنید و بدونین که زاج شادو های جدید کمی ضعیف هستش (در مقابل رطوبت و جاهای شرجی سریع تر از مناطق خشک تر آسیب می بینه) و اگه با WD40 تمیز کردید سریعتر خشکش کنید و ترجیحا مقداری روغن پارافین را با پارچه روی قسمت های فلزی بزنید.
موفق و موید باشیدKhansariha (8)
دوست عزیز ممنون از راهنمایی شما.
لینک مرجع