انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: معرفی GAMO SHADOW 1000
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
دوستانی که تجربه استفاده از گامو cfxرودارن لطفا بگن ایا قدرت شادو 1000با cfxبرابره؟
البته بجز گامو1250 و دلتا تمام محصولات گامو در یک کلاس قدرتی برروی کاغذهستند ولی درموقع عمل کمی تفاوت ایجاد میشه!
میثم خان سلاح 4.5 سی فی ار که داشتم قدرت در حد شدو بود یا شاید یک یا دو ژول بیشتر به خاطر خان بیشتر سی فی ار فکر کنم 16 خان داشت
سلام دوستان عزیزKhansariha (8)Khansariha (8) اورینگ دور لوله تمام گاموهای گپ فلز که من تا حالا دیدم روی لوله بوده وگپ پلاستیک روی پمپ Khansariha (8)از کسی شنیدم که گامو گپ فلز دارد که اورینگ روی پمپ است Khansariha (367) ایا کسی این ازمدل گامو را دارد یا دیده ؟؟؟Khansariha (8)Khansariha (8) باتشکر
سلام به تمامي دوستان.بنده به تازگي يك قبضه سلاح گامو شادو هزار سري اول و كپ فلزي خريدم.اورينگ سر لول قرار دارد.
سلام دوستان
شادو 1000 من کپ فلزی است و اورینگ روی پمپ قرار دارد .
سلام
تمام گامو های قدیمی روی لوله بود و همچنین توجه کنید اون اصلا اورینگ نیست . یه قطعه استوانه ای هست که اون قسمتش که بیرون میمونه ، شبیه اورینگ گرد شده. اگر خراب بشه جایگزین کردنش گرفتاری داره
گامو های جدید چون نمیتونستن روی لوله قرار بدن ، به دلیل اینکه درهمون مکانی که باید اورینگ قرار بگیره ، لوله و کپ کنار هم قرار گرفتن ، برای همین اون اورینگ رو گذاشتن روی سیلندر و همچنین اون هم اورینگ نیست و یه قطعه استوانه ای هست که درست حسابی هم آب بندی نمیکنه.....
حدافل ۲۰ قبضه سری قدیم و بی شمار قبضه سری جدید دیدم که اینطور بودن . جناب مالکی امکانش هست که اون تفنگ اصلا شادو نباشه
سلام.
1-لوله ی شادو هزارم کمی لقی پیدا کرده دلیلش چیه امکان داره کپش کمی گشاد شده باشه .
2.آیا اون قسمتی که لوله به بدنه وصل میشه پیچی وجود داره و امکان داره که لقی لوله از شل شدن اون پیچ باشه اخه حدود 3 هفت هست شادو رو خریدم و حدود 700تیر هم انداختم و فکر نمی کنم کپ خراب شده باشه.

واشر دیانا 27 الان گیر میاد و قیمتش چقدره.چجوری می تونم اصلیش رو از تقلبی تشخیص بدم. میشه یه عکس از اصلیش بزارین
(2016-02-14 05:06 PM)hello نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام.
1-لوله ی شادو هزارم کمی لقی پیدا کرده دلیلش چیه امکان داره کپش کمی گشاد شده باشه .
2.آیا اون قسمتی که لوله به بدنه وصل میشه پیچی وجود داره و امکان داره که لقی لوله از شل شدن اون پیچ باشه اخه حدود 3 هفت هست شادو رو خریدم و حدود 700تیر هم انداختم و فکر نمی کنم کپ خراب شده باشه.

واشر دیانا 27 الان گیر میاد و قیمتش چقدره.چجوری می تونم اصلیش رو از تقلبی تشخیص بدم. میشه یه عکس از اصلیش بزارین

واشر رو می تونید از این سایت به قیمت مناسب تهیه کنید .
به چه قیمتی و چجوری؟
(2016-02-15 03:22 PM)hello نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
به چه قیمتی و چجوری؟
دوست عزیز من سعی کردم واشرهای پرمصرف تفنگهای فنری رو با جنس المانی تراشیده و به دوستان ارایه بدم واشر گامو هم بخوای 18تومنه با ارسال رایگان.
لینک مرجع