انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: معرفی GAMO SHADOW 1000
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
سلام ، بعد از تعویض فنر لان موقع کشیدن لوله تفنگ به پایین صدای خش میده اینگار اصطکاک داره دوباره تفنگ رو باز کردم که دیدم روی سیلندر اینجوری خش افتاده البته من اون پلاستیک یو مانند رو نصب کرده بود
دوستان لطفا کمک کنین

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2018-06-19 12:04 PM)msz نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام ، بعد از تعویض فنر لان موقع کشیدن لوله تفنگ به پایین صدای خش میده اینگار اصطکاک داره دوباره تفنگ رو باز کردم که دیدم روی سیلندر اینجوری خش افتاده البته من اون پلاستیک یو مانند رو نصب کرده بود
دوستان لطفا کمک کنین

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سلام. اگه قطعهu شکل رو گذاشته باشید که البته فلزی هست نه پلاستیک نباید مشکلی پیش بیاد. راستی توی شادو هزار دو تا جا برای گذاشتن قطعه u شکل هست که شما قطعه رو تو قسمتی که به لوله نزدیکتر هست بزارید احتمالا مشکل حل بشه
سلام
قطعه U پلاستیکیه
من حتی با چسب نواری یه مقدار دور قطعه u پیچیدم تا از پیستون فاصلش رو بیشتر کنم
ولی بعد لوله به سختی خم میشد و تفنگ مسلح نمی شد
(2018-06-19 12:04 PM)msz نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوستان لطفا کمک کنین

سلام
قطعه u شکل ساییده شده و باید عوض کنید تفنگ فروشی آقالو دارند که فکر کنم هر کدوم هزار تومن باشه
سلیقه به خرج بدید خودتون میتونید بسازیدKhansariha (48)Khansariha (8)
سلام
کسی ویدئو آموزشی باز و بست شادو 1000 رو نداره
هر چی داخل یوتیوب هم سرچ میکنم پیدا نمیکنم
یکی از دوستان تو این سایت تو قسمت امضا یه فایل pdf از آموزش باز و بسته کردن شادو1000 داره الان هرچی میگردم نمیتونم پیداش کنم که شما ببینید.

پیدا کردم همین آدرس بالا فکر کنم بهتون کمک کنه.
(2018-12-29 09:41 AM)mirhashemi نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
یکی از دوستان تو این سایت تو قسمت امضا یه فایل pdf از آموزش باز و بسته کردن شادو1000 داره الان هرچی میگردم نمیتونم پیداش کنم که شما ببینید.

پیدا کردم همین آدرس بالا فکر کنم بهتون کمک کنه.

لینکش منقضی شده
سلام
می خوام واشر پیستون شادو 1000 رو عوض کنم
چی بخرم براش که دقیقا بهش بخوره؟
میگن واشر پیستون خودش رو نخری بهتره
(2019-01-08 09:43 PM)numberone نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام
می خوام واشر پیستون شادو 1000 رو عوض کنم
چی بخرم براش که دقیقا بهش بخوره؟
میگن واشر پیستون خودش رو نخری بهتره

سلام Khansariha (8)Khansariha (8)واشر دیانا 27 اصلی !اگراصلی پیدا نکردید !واشر خودش را ببرید پیش پکینگ تراش از مواد المانی براتون بتراشدKhansariha (8)Khansariha (8)
سلام خدمت تمام دوستداران شکار و تیر اندازی از قرار دادن این موضوع در اینجا معضرت میخوام جای بهتری پیدا نکردم
اریا میرزایی هستم 15 ساله
مدت 7 سال است که گامو شادو هزار دارم از دقت بالایش حرفی نزنم فقط از قدرتش کمی ناراضیم
تصمیم گرفتم که بفروشمش میخواستم از شما ها که افراد بسیار باتجربه تر از من هستید بپرسم کدام تفنگ در مقایسه با قیمت کارایی و دقت از هر لحاض مناسبه البته با توجه به بودجه من ک حدود 3 ملیون تومان است
لینک مرجع