انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: معرفی GAMO SHADOW 1000
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
(2013-10-29 01:35 PM)mohammadaskari نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
تو 40 متر میشه دقیق کبوترو زد Khansariha (8)

با چه ساچمه ای خوبه؟
(2013-11-03 09:54 PM)ehsanb نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام،

دوستان مگسک شدو کامل با قطعه پلاستیکی روی لوله رو میشه ازش جدا کرد؟ امکانش هست بشه چیزی شبیه سایلنسر بهش وصل کرد!؟ اخه تو نقشه شدو انگار اون قطعه پیچیه!!!!
ممنون

سلامKhansariha (8)
بله با کمی حرارت سشوار و ضربه ملایم با چیزی چوبی یا پلاستیک خشک به پشت آن به صورت کشویی خارج می شود .اگر منظورتون از سایلنسر کاهنده صدا هست ، بیشتر صدای فنری ناشی از برخورد فنر و پیستون می باشد و سایلنسر سر لوله نقش کمی در کاهش صدا دارد ، شما می توانید با تفلون یا الومینیوم چیزی شبیه مازل بریک برای ان بسازید که از نظر ظاهری زیباتر شود و در ضمن از برخورد سر لوله تفنگ با اجسام سخت محافظت کند . موفق باشیدKhansariha (48)
(2013-10-29 01:46 PM)Assassins نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2013-10-29 01:35 PM)mohammadaskari نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
تو 40 متر میشه دقیق کبوترو زد Khansariha (8)

با چه ساچمه ای خوبه؟

سلام با ساچمه نخجیر
سلام به دوستان گل گلاب
صبح همگی بخیر
یه سوال داشتم ،واسه آچار کشی شادو 1000 آچار الن چه شماره ایی نیازه ؟ می خوام پیچارو چک کنم شل نشده باشن .

متشکر از همگی Khansariha (8)
سلام کجا میتونم عکس یه تفنگ رو بزارم که دوستان کمکم کنن که چه اسلحه ی هست ؟ خوبه یا بد ؟ Khansariha (399)
تاپیک مشاوره
لینک لطف میکنی ؟ Khansariha (8)
(2013-11-04 10:47 AM)Nimpa نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
لینک لطف میکنی ؟ Khansariha (8)

سلام دوست عزیز خوش آمدیKhansariha (48)
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

شما به این تاپیک مراجعه فرمایید و سوالات خود را ابتدا در انجا مطرح کنید تا دوستان بهتر بتوانند شما را راهنمایی کنند و از بیراهه رفتن تاپیک های تخصصی جلوگیری شود . ممنون از توجهتونKhansariha (8)
سلام خدمت همه ،من مازندرانیم ،همونطورم که میدونید اینجا شدیدا مرطوبه ! امروز قسمت های فلزی اسلحه شادو 1000 خودم رو با روغن چرخ خیاطی چرب کردم ،فقط قطعات بیرونی البته ! می خواستم بدون زاج رو لوله شادو 1000 رو خراب نمی کنه ؟ از زنگ زدن جلوگیری می کنه دیگه؟ یکی بهم گفت هر 10 روز یبار اینکارو بکن چون تو مازندران طلا هم زنگ میزنه ،چه برسه به لوله اسلحه !

خیلی ممنون از عزیزانی که جواب ماها رو میدن و کمکمون می کنن و به ما تازه کارا درس میدن Khansariha (8)
(2013-11-04 06:54 PM)genesis نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام خدمت همه ،من مازندرانیم ،همونطورم که میدونید اینجا شدیدا مرطوبه ! امروز قسمت های فلزی اسلحه شادو 1000 خودم رو با روغن چرخ خیاطی چرب کردم ،فقط قطعات بیرونی البته ! می خواستم بدون زاج رو لوله شادو 1000 رو خراب نمی کنه ؟ از زنگ زدن جلوگیری می کنه دیگه؟ یکی بهم گفت هر 10 روز یبار اینکارو بکن چون تو مازندران طلا هم زنگ میزنه ،چه برسه به لوله اسلحه !

خیلی ممنون از عزیزانی که جواب ماها رو میدن و کمکمون می کنن و به ما تازه کارا درس میدن Khansariha (8)

به جای روغن چرخ میتونی از پارافین جامد استفاده کنی و بکشی رو قسمت های فلزی اسلحت...چرب نمیشه زیاد که دست و لباست رو هم کثیف کنه
لینک مرجع