انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: معرفی GAMO SHADOW 1000
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
سلام.من سه نوع سلاح گامو شادو هزار دیدم.
پس چرا فقط دو نوع داخل ایران وجود داره؟
یه کالیبر 4.5 و 5.5 و 6.35 ....
قضیه این 6.35 چیه؟
جدیده؟تا حالا داخل ایران نیومده؟اگر هم اومده لطف کنید مشخصات و قیمت و فروشندگانش رو معرفی کنید.ممنون.

فرستاده شده از H30-U10ِ من با Tapatalk

(2016-04-23 02:06 PM)vsninja نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
قضیه این 6.35 چیه؟
جدیده؟تا حالا داخل ایران نیومده؟اگر هم اومده لطف کنید مشخصات و قیمت و فروشندگانش رو معرفی کنید.ممنون.

[تصویر: 6bcf42cf4a23ad76fdc735bad9af68a1.jpg]

(2016-04-23 02:06 PM)vsninja نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
قضیه این 6.35 چیه؟

قضیه این 6.35 چیه؟

سلام دوست عزیز
بالاتر از کالیبر 22(5.5) تو ایران مجازنیست به همین خاطر تو ایران موجود نیست
(2016-04-23 03:11 PM)andytanha نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
قضیه این 6.35 چیه؟

قضیه این 6.35 چیه؟

سلام دوست عزیز
اها.گرفتم.اما داخل ایران موجود نیست؟
یعنی میشه تهیه کرد؟هم خودش و هم ساچمه هاش.
و اگر توسط نیروی انتظامی دیده بشه،چه حکمی داره؟

(2016-04-23 04:35 PM)vsninja نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2016-04-23 03:11 PM)andytanha نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
قضیه این 6.35 چیه؟

قضیه این 6.35 چیه؟

سلام دوست عزیز
اها.گرفتم.اما داخل ایران موجود نیست؟
یعنی میشه تهیه کرد؟هم خودش و هم ساچمه هاش.
و اگر توسط نیروی انتظامی دیده بشه،چه حکمی داره؟

سلام
تو خارج از ایران بله میشه تهیه کرد
اما داخل اصلا ساچمش گیر نمیاد
حکمش (دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
)

ماده1ـ قاچاق سلاح، مهمات، اقلام و مواد تحت كنترل عبارت از وارد كردن آنها به كشور و يا خارج نمودن آنها از كشور به طور غيرمجاز است.
ماده2ـ مقصود از سلاح و مهمات در اين قانون انواع سلاحهاي گرم و سرد جنگي و شكاري اعم از گلوله‌زني و غيرگلوله‌زني و مهمات مربوط به آنها است.
تبصره ـ اسلحه ليزري و آن دسته از شبه‌سلاحهايي كه به دليل مشابهت و كاربرد، قابليت جايگزيني سلاح را دارند از حيث احكام مندرج در اين قانون، حسب مورد تابع احكام سلاح گرم قرار مي‌گيرند و سلاحهاي آموزشي و بيهوش‌كننده تابع احكام سلاح شكاري مي‌باشند.
ماده3ـ اقلام و مواد تحت كنترل عبارت از انواع مواد محترقه، ناريه، منفجره اعم از نظامي و غيرنظامي، شيميايي، راديواكتيو، ميكروبي، گازهاي بيهوش‌كننده، بي‌حس‌كننده و اشك‌آور و شوك‌دهنده‌ها (شوكرها) و تجهيزات نظامي و انتظامي است.

ماده4ـ وارد كردن هر نوع سلاح، مهمات، اقلام و مواد تحت كنترل به كشور، خارج كردن آنها از كشور، ساخت، مونتاژ، نگهداري، حمل، توزيع، تعمير و هرگونه معامله آنها بدون مجوز مراجع ذي‌صلاح جرم است و مرتكب به مجازاتهاي مندرج در اين قانون محكوم مي‌شود.

فصل دوم ـ سلاح و مهمات

ماده5 ـ هر كس مرتكب قاچاق سلاح گرم يا سرد جنگي يا سلاح شكاري يا قطعاتمؤثر يا مهمات آنها شود يا نسبت به ساخت، مونتاژ، فروش يا توزيع هر يك از آنها اقدام كند به ترتيب زير به حبس تعزيري محكوم مي‌شود:
الف ـ سلاح سرد جنگي، سلاح شكاري يا مهمات آن، به حبس از شش ماه تا دو سال
ب ـ سلاح گرم سبك غيرخودكار، مهمات يا قطعات مؤثر آن، به حبس از دو تا پنج سال
پ ـ سلاح گرم سبك خودكار، مهمات يا قطعات مؤثر آن، به حبس از پنج تا ده سال
ت ـ سلاح گرم نيمه‌سنگين و سنگين، مهمات يا قطعات مؤثر آن، به حبس از ده تا پانزده سال
تبصره ـ هرگاه موضوع جرم اين ماده بيش از يك قبضه يا قطعات مؤثر از چند قبضه باشد مجازات مرتكب حسب مورد يك درجه تشديد مي‌شود.
ماده6 ـ هر كس به طور غيرمجاز سلاح گرم يا سردجنگي يا سلاح شكاري يا قطعاتمؤثر يا مهمات آنها را خريداري، نگهداري يا حمل نمايد يا با آنها معامله ديگري انجام دهد، به ترتيب زير به حبس تعزيري محكوم مي‌شود:
الف ـ سلاح سرد جنگي، سلاح شكاري يا مهمات آن، به حبس از نود و يك روز تا شش ماه يا جزاي نقدي از ده ميليون تا بيست ميليون ريال
ب ـ سلاح گرم سبك غيرخودكار، قطعات مؤثر يا مهمات آن، به حبس از شش‌ماه تا دو سال يا جزاي نقدي از بيست ميليون تا هشتاد ميليون ريال
پ ـ سلاح گرم سبك خودكار، قطعات مؤثر يا مهمات آن، به حبس از دو تا پنج سال
ت ـ سلاح گرم نيمه‌سنگين و سنگين، قطعات مؤثر يا مهمات آنها، به حبس از پنج تا ده سال
تبصره ـ هرگاه موضوع جرم اين ماده بيش از يك قبضه يا قطعات مؤثر از چند قبضه باشد مجازات مرتكب حسب مورد يك درجه تشديد مي‌شود.
ماده7ـ در صورتي كه قاضي با نظر كارشناسان وزارت دفاع و پشتيباني نيروهاي مسلح يا سازمان انرژي اتمي در مورد مواد راديواكتيو تشخيص دهد اسلحه، قطعات مؤثر يا مهمات آنها، با توجه به مقدار و ميزان خسارات احتمالي، انبوه بوده است، وي را به حبس تعزيري از ده تا پانزده سال محكوم مي‌نمايد.
تبصره ـ آيين‌نامه اجرائي اين ماده ظرف شش ماه در خصوص تعيين جدول انبوه هر يك از مصاديق اين قانون توسط وزارت كشور با همكاري وزارتخانه‌هاي دفاع و پشتيباني نيروهاي مسلح، دادگستري و اطلاعات تهيه مي‌شود و به تصويب هيأت وزيران مي‌رسد.
ماده8 ـ هر كس به طور غيرمجاز حرفة خود را تعمير سلاح قرار دهد در مورد سلاح گرم جنگي به حبس تعزيري از شش ماه تا سه سال و در مورد سلاح شكاري به جزاي نقدي از پنجاه تا يكصد ميليون ريال محكوم مي‌شود.
ماده9ـ دارنده پروانه حمل سلاح شكاري مكلف است پس از انقضاء مدت به تمديد پروانهاقدام نمايد و چنانچه ظرف سهماه پس از پايان مدت به تمديد آن اقدام ننمايد، سلاح غيرمجاز تلقي مي‌شود و مرتكب به جزاي نقدي از ده تا بيست ميليون ريال محكوم مي‌گردد.
ماده10ـ هر كس مبادرت به تغيير در كاليبر، لوله و آلات متحرك هر نوع سلاح نمايد يا شماره يا نشانه (آرم) سلاح را جعل نمايد به جزاي نقدي از بيست ميليون تا هشتاد ميليون ريال محكوم مي‌شود. چنانچه تغيير يا جعل به درخواست مالك اسلحه يا متصرف آن صورت گيرد متقاضي نيز به مجازات مباشر محكوم مي‌شود.
دست شما درد نکنه به خاطر اطلاعاتتون.

دوستان با شادو۱۰۰۰ کالیبر ۴.۵ تا چند متر میشه بره ش.... خرگوش استفاده کرد ممنون

hossin

دوست عزيز
قبلا هم به كرات گفته شده هيچ سلاح براي ش... طراحي و ساخته نشده در ضمن طبق قوانين ش... هرگونه با سلاح بادي مجاز نيست و تخلف محسوب ميشود. لطفا رعايت فرمائيد.
(2016-05-02 11:26 PM)hossinmahmodi.1376 نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوستان با شادو۱۰۰۰ کالیبر ۴.۵ تا چند متر میشه بره ش.... خرگوش استفاده کرد ممنون

hossin

دوست عزيز
قبلا هم به كرات گفته شده هيچ سلاح براي ش... طراحي و ساخته نشده در ضمن طبق قوانين ش... هرگونه با سلاح بادي مجاز نيست و تخلف محسوب ميشود. لطفا رعايت فرمائيد.

من یه پست گذاشتم ش... خرگوش با شادو کالیبر 4.5 اینجا اپلود کردم ببین

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوست عزيز

[/quote]

هیچ سلاحی برای شکار طراحی نشده؟؟؟ پس سلاحهای شکاری برای چی ساخته شدن؟

اگر هم منظورتون سلاح بادی هست ، بازم به نظرتون سلاح بالای 50 ژول برای چی ساخته شدن؟؟؟

سلاح بادی قدمت خیلی زیادی داره و ابتدا هم برای " شکار " طراحی و ساخته شده و در کنار اون رشته های مختلف ورزشی هم روی کار اومده... Khansariha (8)

"" قدیمی ترین سلاح بادی مربوط به سال 1580 میلادی هست ،، در سال 1890 میلادی از سلاح های بادی در مسابقات تیراندازی استفاده شده"" Khansariha (215)
(2016-05-15 08:56 PM)amirsali نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوست عزيز

هیچ سلاحی برای شکار طراحی نشده؟؟؟ پس سلاحهای شکاری برای چی ساخته شدن؟

اگر هم منظورتون سلاح بادی هست ، بازم به نظرتون سلاح بالای 50 ژول برای چی ساخته شدن؟؟؟

سلاح بادی قدمت خیلی زیادی داره و ابتدا هم برای " شکار " طراحی و ساخته شده و در کنار اون رشته های مختلف ورزشی هم روی کار اومده... Khansariha (8)

"" قدیمی ترین سلاح بادی مربوط به سال 1580 میلادی هست ،، در سال 1890 میلادی از سلاح های بادی در مسابقات تیراندازی استفاده شده"" Khansariha (215)

[/quote]

دوست عزيز
اطلاعاتي كه لطف فرمودين تقريبا تمام دوستان سايت ميدونن من جمله بنده و نيازي به تكرار مكررات نيست ولي با توجه به قوانين كشوري كه در اون زندگي ميكنيم ش... با هرگونه سلاح بادي ممنوع و جرم محسوب ميشه پس لطفا از نشر و ادامه اين مطالب خودداري فرمائيد
سلام دوستان من نزدیک یک ماهه که شادو 1000 خریدم ولی موقع شلکیک صدایی از داخل تفنگ میادکه غیر عادیه با یه تفنگ دیگه امتحان کردیم همچین صدایی نمیداد هر کاری هم میکنم فروشنده(مغازه مجاز سلاح تو شهر ما) گردن نمیگیره و میگه باید همچین صدایی باشه چون گامو قدرتش زیاده فنر صدا میده. به نظر شما مشکلی داره یا عادیه لطفا کمکم کنین که اگه مشکل داره بتونم صاحب مغازه رو متقاعد کنم.ممنون
لینک مرجع