انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: معرفی GAMO SHADOW 1000
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
سلام مجدد به شادوسواران گل. آقا کسی جواب مارو نداد. از لوله شادو بعد از هر شلیک یه کم دود سفید میاد که قبلا نمیومد. مشکلش چیه؟ چکار باید کرد؟
دیزلینگ میکنه!
توش روغن ریختین؟؟
وقتی تفنگ اکبنده تو چن شلیک اول دود میکنه و بعد تمام!
امکان داره از ساچمه ی نامرغوب هم باشه!اگه ساچمه طوری باشه که از این ور بزاری از اون ور بیوفته همچین اتفاقی میفته!یعنی عین اینکه داری خالی شلیک میکنه.
اگه روغن ریختین باز کنید و داخلشو(سیلندرو)با تینر بشورید.
واشرو در بیارید و پیستون رو هم تمیز کنید(به واشر تینر و... نرسه)
Khansariha (8)
(2013-09-18 10:27 PM)aminhunt نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام مجدد به شادوسواران گل. آقا کسی جواب مارو نداد. از لوله شادو بعد از هر شلیک یه کم دود سفید میاد که قبلا نمیومد. مشکلش چیه؟ چکار باید کرد؟

دوست عزیز به این مورد میگن عمل دیزلینگ که به علت آغشته شدن واشر پیستون به گریس یا روغن ایجاد میشه. احتمالا روغن یا گریس به یه طریقی به داخل سیلندر و محفظه پیستون وارد شده باشه و باعث این قضیه شده.
اگه سلاحتون مشکل پرت زدن نداره به نظر من بهتره دستش نزنید چون ممکنه بعده یه مدت روغن انتشار یافته به محفظه سیلند و واشر پیستون خشک شده و خود بخود مشکل دیزلینگ حل شود...
دوستان من حس میکنم شادو تو اب و هوای ابری و بارونی هم قدرتش بهتره هم دقتش نظر شما چیه
میگم شاید به خاطر اینه که برای کشورای اروپایی ساخته شده
منمدیه مدت شادو داشتم.به نظر منم همینطوره.توی نور مستقیم افتاب یا هوای خیلی گرم)بندر عباس(اصلا نمیتونستم به هدف بزنم در صورتیکه با همون ساچمه ها و همون حالت فرداش سر صبح که هوا خنک بود خوب میزد ولی دم دمای ظهر دوباره قاط زد.فکر کنم چون گرما باعث تغییر طول میشه از دقت سلاح کم میشه.به نظرم بهتره مواقعی که تفنگو بیرون میبریم توی کاور باشه یا لوله اسلحه رو با یه پارچه رنگ روشن پوشوند تا زیاد گرم نشه.همینطور تو هوای خیلی سرد هم این مورد باید مشاهده بشه.دوستان اگه اشتباه میکنم ممنون میشم بگید.
نه والا روغن نریختم. فقط یه بسته پرومگنوم گرفتم تقلبی از آب درومد. وقتی میزارم تو لوله خیلی شله اگه برعکسش کنم میوفته بیرون. ممکنه مال اون باشه؟ اصلا ساچمه خوب برا شادو بجز پرومگنوم چی خوبه؟ ممنون از همه
داداش اگه پست بنده رو یکبار دیگه مطالعه کنید به این موضوع اشاره کردم!!
(2013-09-18 10:47 PM)Tomcat14 نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دیزلینگ میکنه!
توش روغن ریختین؟؟
وقتی تفنگ اکبنده تو چن شلیک اول دود میکنه و بعد تمام!
امکان داره از ساچمه ی نامرغوب هم باشه!اگه ساچمه طوری باشه که از این ور بزاری از اون ور بیوفته همچین اتفاقی میفته!یعنی عین اینکه داری خالی شلیک میکنه.
اگه روغن ریختین باز کنید و داخلشو(سیلندرو)با تینر بشورید.
واشرو در بیارید و پیستون رو هم تمیز کنید(به واشر تینر و... نرسه)
Khansariha (8)
شما ازساچمه ی جت نخجیر یا پیمان هم میتونی استفاده کنی،یا از ساچمه های رده بالا.Khansariha (8)
متوجه شدم دوست من. ممنون از راهنماییت. فقط بهم بگو ساچمه رده بالا مثل کدوم ساچمه؟ واقعا نمیدونم چی استفاده کنم برا شادو. پرومگنوم تقلبی که این بلا سرش آورد. ساچمه خارجی برا شادو چی خوبه؟
(2013-09-20 12:40 PM)aminhunt نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
متوجه شدم دوست من. ممنون از راهنماییت. فقط بهم بگو ساچمه رده بالا مثل کدوم ساچمه؟ واقعا نمیدونم چی استفاده کنم برا شادو. پرومگنوم تقلبی که این بلا سرش آورد. ساچمه خارجی برا شادو چی خوبه؟
توی خرید پرومگنوم خیلی باید دقت کنی اگه دیدی تهش صاف و براقه جنس نسبتا خوبه و اگه دیدی کدر هست از آشغال ترین های بازار هست.
از ساچمه های دیگه میتونی از مدل های الماس و جی اس بی استفاده کنی.
فقط حواست باشه که ساچمه خیلی سنگین نگیری که به تفنگت فشار میاد.
معمولا شاد سواران از ساچمه های خیلی گرون استفاده نمیکنن چون با پول چند تا بسته میشه خود شادو رو خریدKhansariha (214)
باسلام خدمت همه شادوسواران عزیز
اقایه دوروزه یه مشکلی برای تفنگ ماپیش اومده خواب وخوراکوازماگرفته.دیروز از25متری درنوشابه رونتونستم بزنم درصورتی که قبلاتا30مترروراحت میزدم فکرکردم مشکل ازدوربینه امروزوقت شدرفتم ببینم مشکل چیه.قوطی واکس روازحدود25-26متری فقط یه ورشو سوراخ کردزورش نرسید ازاونورش دربره تیرم که یکی چپ یکی پایین یکی توهدف میزد.اگه اشتباه نکنم حالادیگه وقت تعویض فنروواشرباشه.امشب تفنگوبازمیکنم.ازدوستان کسی هست که بتونه واشر دیانا27اصل کاردرست ویه فنرمشتی برای شادودستوپاکنه؟راستی فنرخودشوبندازم بهتره یادیانا27؟هم ازلحاظ قدرت وهم دقت؟قیمتاشم بهم بگین لطفا.دستتون دردنکنه/
راستی تاحالا نزدیک 550تاساچمه پرومگنوم زدم تفنگمم نونخریدم نمیدونم قبلا چندتا شلیک داشته
یاعلی
لینک مرجع