انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: معرفی GAMO SHADOW 1000
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
(2014-02-10 06:50 AM)gafor نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
باسلام خدمت دوستان سوالی داشتم در فایل آموزشی نحوه باز کردن شادو 1000روی یکی ازقطعات عبارت made in usa نوشته شده .میشه بفرماییداین اسلحه ساخت اروپاست یااونجا مونتاژمیشه. موندم کرال بخرم یاشادو1000 البته قیمت کرال 40 یا50 تومنی اومده پایین وفروشنده میگفت شایدبازم قیمت افت کنه.

با سلام خدمت دوست عزیز.
بنده نسبت به اساتیدی که تو سایت هستن خیلی کوچکتر از اونی هستم که بخوام شما رو راهنمایی کنم. ولی الان حدود 2-3 سالی هست که شادو 1000 دارم. تجربیات نسبتا خوبی هم دارم از اون. در رابطه با تفنگ هم ساخت اسپانیا هست و من اون قطعه ای که شما میگین رو من ندیدم. ولی در رابطه با مقایسه با کرال باید بگم که شادو بهتره. تقریبا میشه گفت شادو جز پایین ترین رده تفنگهای خوب هست که نسبت به قیمتش خیلی می ارزه. الن من بعد از 3 سال فنر دیانا 35 رو گزاشتم روش و همینطور واشر سر پیستون دیانا 27 ( طبق فرمایش اساتید) قدرتش از اولش هم بیشتر شد. به نظرمن شادو 1000 کالیبر 4/5 بگیر و ازش لذت ببرید.
شادو کالیبر 4/5 چیش بهتره؟میشه بیشتر توضیح بدید من از کالیبر 4/5 خوشم نمیاد چیش خوبه تا منم همونو بگیرم؟
ایا فقط سرعت تیرش بالاست؟
قدرت کشندگی کدوم یک بیشتره؟4/5 یا 5/5؟

یا علی.
شادو 4.5 سرعتش بالاتره و چون کلا تفنگ خیلی قوی نیست در کالیبر 5.5 مشکل منحنی زدنش از همون اوایل دیده می شه.بنابراین به نظر من کلا روی شادوی 4.5 سرمایه گذاری کنین بهتره.Khansariha (8)
در کل میشه گفت سرعت و برد 4/5 بیشتره ولی کشندگی 5/5 بیشتره ولی خود منم 5/5 دارم.در کل اگه برای شکار میخواین بهتره از همون 5/5 استفاده کنین. فقط سعی کنین حتی الامکان از ساچمه های ایرانی استفاده نکنین. برای شکار pro magnum خود گامو عالیه. با یه دوربین 3*9*40 گامو که معرکه میشه واقعا.
اره واسه شکار میخوام 5/5 میگیرم.
ممنون دوستانKhansariha (8)
سلام وزن شادو1000چه قدر هست؟وتا چه فاصله ای می شه کبوتر ویا کریم باهش زد بدون دوربین 5.5؟Khansariha (8)
(2014-02-10 12:55 PM)mehdihadi نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام وزن شادو1000چه قدر هست؟وتا چه فاصله ای می شه کبوتر ویا کریم باهش زد بدون دوربین 5.5؟Khansariha (8)

با سلام . وزنش بدون دوربین حدود 3 الی 3/100 کیلو گرم هستش که از لحاظ وزنی بسیار عالیه و خیالتون راحت باشه. من خودم تجربه شکار با مگسک رو تو فاصله حدود15-20 متر داشتم که راحتی براتون پرنده رو میزنه .
(2014-02-10 12:55 PM)mehdihadi نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دوست عزیز من با کرال تا 40 متری با مگسک کبوتر زدم.اگه بتونی بهش بزنی میندازه.
کرال وشادو تقریبا یکی هستن فقط با یکی دو ژول اختلاف وصد تومن در قیمت اختلاف.اما 4.5شادو واقعا عالیه و ارزش خرید داره اونم اگه گپ فلزی بود.

سلام و درود دوست عزيز Khansariha (8)
وزن شادو حدودا 3 كيلو گرم مي باشد . زدن كبوتر بدون دوربين در فواصل مختلف ، بستگي به ديد چشم شما دارد .ولي در حال معمول 20 الي 30 متر

كليه تفنگ هاي داراي تاپيك مجزا در دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
پست اول تمام مشخصاتشون عنوان شده جهت اطلاع دوستان
Khansariha (8)
لینک مرجع