انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: معرفی GAMO SHADOW 1000
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
چرا می خندی؟ من که نفهمیدم چی گفتی!
باید لوله رو جدا کنم؟ آخه اهرم مسلح کننده میمونه تو پیستون و نمیذاره خارج شه!
خوب منم همینو میگم دیگه. ..
شما فک کن اسلحه سرپاس کمرشو بشکن بعد بیار جلو تا خار اون دسته که فنر رو فشرده میکنه از اون سوراخ بیاد بیرون. ........
صالح جان اون وقتی لوله رو تا آخر خم می کنم اون اهرم مسلح سازی میاد پایین ولی خوب جلوش که راه باز نیست...تا یه جایی میشه پیستون رو در آورد و بعد از اون اهرم که میرسه به آخر راه دیگه پیستون هم گیر میکنه بهش و بیرون نمیاد...

[تصویر: 13521337301.jpg]

[تصویر: 13521337302.jpg]

و اینجا دیگه اون تکه مانع حرکت اهرم مسلح سازی میشه و چون داخل شیار پیستون هم هست مانع حرکت پیستون هم میشه:

[تصویر: 13521337304.jpg]
سید جان
پیستون را کمی برش گردون چون تا اهرم اول خارج نشه پیستون بیرون نمیاد
اول لوله تفنگ را کامل بببند و میله اهرم براحتی از وسط خم میشه به بیرون چون دوتیکه هست (شکسته میشه از لولا ) و با بالا کشیدن کمی از اهرم زبانه آن از شیار درمیاد برای خارج شدن پیستون باید با پیچ گوشتی بزرگ و قدرتمند جای زبونه بزارید و یواش یواش بسمت عقب پیستون را حرکت بدید با اهرم کردن پیچ گوشتی اینکار را بکنید احتمالا دو قسمت از بدنه بدلیل قر شدن کمی مانع راحت خارج شدن پیستون میگردد یکی انتهای شیار اهرم که لبه انداخته (همونی که تو عکس گذاشتی) و دیگری زیر پایه دوربین یگ پیچ هست که از داخل بدنه کمی میزنه بیرون و جلوی خارج شدن پیستون را معمولا بخاطر فشار دوربین و کج شدن اون پیچ میگیره بهتره این دو بخش را کمی با سوهان سایش بدید و موانع را برطرف کنید براحتی در میاد . امیدوارم موفق باشیدKhansariha (256)
سلام دوستان.
این 2تا عکس واسه تیر اندازیه امروز به حلب روغن نباتیه از 15 متری با شادو هزار و ساچمه ی پرومگنومه.
در عین اینکه فکر میکردم از یه طرف رد شه و به علت فاصله ی 30 سانتیه دو صفحه از هم , با برخورد به اون صفحه متوقف شه , دیدم از دو طرف رد شده اونم چه رد شدنی !!!!
با صحبتی که دوستان درباره ضعیف بودن این اسلحه داشتند , به شخصه هنوز در حال لذت به سر میبرم خخخخخخخ

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
پس چی ؟ دست کمش گرفتی سعید جان؟ بنظر من تا 50-60 متر هم باید دو طرف رو به راحتی سوراخ کنه...
(2012-11-05 11:17 PM)ALIANA-54-T06 نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سید جان
پیستون را کمی برش گردون چون تا اهرم اول خارج نشه پیستون بیرون نمیاد
اول لوله تفنگ را کامل بببند و میله اهرم براحتی از وسط خم میشه به بیرون چون دوتیکه هست (شکسته میشه از لولا ) و با بالا کشیدن کمی از اهرم زبانه آن از شیار درمیاد برای خارج شدن پیستون باید با پیچ گوشتی بزرگ و قدرتمند جای زبونه بزارید و یواش یواش بسمت عقب پیستون را حرکت بدید ....... براحتی در میاد . امیدوارم موفق باشیدKhansariha (256)
استاد کف کردم! دو روزه دارم باهاش ور میرم ولی چیز به این سادگی رو نفهمیدم...ممنون.
حالا می خوام یه فنر نو و یه واشر 27 بخرم بندازم روش: باید چیزی به فنر و پیستون بزنم؟ منظورم چیزی به عنوان روان کننده هست، ولی نمی خوام قدرتش زیاد شه ها!
مخلصیم استادKhansariha (8)
امیر حسین جان به واشر که اصلا هیچی نزن. سعی کن قبل از بستن دوباره تفنگ داخل سیلندر رو تمیز و خشک کنی. ولی به فنر می تونی کمی گریس نسوز معمولی بزنی تا تنشش کمتر بشه.بعد از بستن قطعات روی انتهای فنر و دسته پیستون "دو سه قطره" روغن بریز.همین.Khansariha (8)
گریس نسوز مارک خاص و مدل خاصی که نیاز نیست، نه؟ هر مدلی بود بگیرم...؟
حالا کلی هم برای بستنش دردسر دارم چون دو تا قطعه از ماشه اضاف اومده و ترتیب سوار کردن قطعات داخلش رو هم بلد نیستم...
ولی در عوض دیگه باز و بستنش رو بلد شدم...از امروزه که خانواد عاجز بشن بگن هر روز دل و روده تفنگت ریخته اینور و اونور...خخخـ!
اون دو تا قطعه رو بریز دور!! کارخونه اشتباه کرده گذاشتهKhansariha (219)Khansariha (219)

والله امیر جان من از گریس پالادیوم استفاده می کنم. بهتر از همه گریس سیلیکون هست که بعیده اونجا گیر بیاری.در نهایت گریس نسوز اصل امریکایی هم کارتو راه میندازه.Khansariha (8)
اون حلبی که من دیدم چینی هم دو طرفشو از صدمتری سوراخ میکنهKhansariha (219)
حلبه زنگ زده است
من خودم shadow 1000 یه ماه پیش از فصل شکار مشهد خریدم 330 راضی هم هستم خیلی خیلی خوشدسته قدرتش و دقتش متوسطه.فقط چوک پلاستیکیش مساله سازه تواین رنج قیمت رقیب نداره
لینک مرجع