انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: معرفی GAMO SHADOW 1000
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
سلام.
شما میتونید از اسلحه کرال ان۰۱ استفاده کنید چون کُپی گامو شادو ۱۰۰۰ گپ فلزیه.
بعد فنر رو فنر شادو و واشر دیانا ۲۷ هم روش سوار کنید.
و بعد شکاف درجه رو باز کنید و مازل تفنگ رو هم گرم کنید و جداش کنید بعد مگسک گامو شادو ۱۰۰۰ رو جایگزینش کنید.

حالا شما یک اسلحه کرال تیون شده دارید که دقیقا مشابه شادو۱۰۰۰ نمایان شده. و قیمت تمام شده اش از شادو کم تره.
البته من نمیدونم جای این مطلب توی این تاپیک هست یا نه ؛ اگر نیست منو ببخشید.Khansariha (8)
موفق باشید.
سلام ممنون بابت راهنماییتون کرال اصولا خان کشی خوبی نداره خانش در حد چینی و بعضا پایین تر هست
اگر کرال بخریم باید با فنر مگنوم 350و واشر پیستون 27دیانا تیونش کنیم
اما جنس بد قنداق و ماشه های کرال رو نمیشه کاریش کرد
Khansariha (8)
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(2021-07-14 08:45 PM)RezaHatamiHunter نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام ممنون بابت راهنماییتون کرال اصولا خان کشی خوبی نداره خانش در حد چینی و بعضا پایین تر هست
اگر کرال بخریم باید با فنر مگنوم 350و واشر پیستون 27دیانا تیونش کنیم
اما جنس بد قنداق و ماشه های کرال رو نمیشه کاریش کرد
Khansariha (8)

سلام.
بله حق با شماست ؛ کرال اونقدرا هم تفنگ خوبی نیست.
این راحکار من فقط اقتصادی بود.

حالا بگذریم.
من یه مدل گامو شادو ۱۰۰۰ دیدم که روی گپش شکاف درجه نبود و لوله فول شرود بود و مگسک هم نداشت.
خودش هم از این شادو های گپ پلاستیکی جدید بود.
قیافش جالب شده بود ؛ عکسش هم همین بالا فرستادم.
حالا اینو نمیدونم که اینا جدا تولید شدن یا همون شادو معمولی هستن که تیون شدن.
اگر از اینا پیدا کنید دقیقا همونیه که دوست دارید باشه.

فعلا خداحافظ
البته از شانس بد ؛ پیدا کردن همچین چیزایی تو ایران به دلیل تنوع پایین سلاح ها خیلی سخته.
سلام ممنون بابات عکس
آدم رو یاد گلوله زن میندازهKhansariha (214)
(2021-07-17 06:08 AM)RezaHatamiHunter نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام ممنون بابات عکس
آدم رو یاد گلوله زن میندازهKhansariha (214)

سلام.
خواهش میکنم وظیفه بودKhansariha (8)
تا حالا بهش دقت نکرده بودم ؛ الان که دقت میکنم میبینم شکل رمینگتون 700 شده خخخخخ.
راستی اینا شادو 1000 تیون شده نیستن ؛ اینا یه مدل مجزا از شادو هستن که اسمشون یادم رفت شرمنده.

ولی به این عکس ها نگاه کنید شادو 1000 با گپ فلزی و طرح جدید که یه مازل هم بهش اضافه شده

موفق باشید
سلام لطف کردید شما
واقعا عالی هستن اما حیف که گیر نمیاد
اسمشون هم یادم رفت اما داخل سایت گامو هست مدل های مختلف شادو 1000
Khansariha (8)
سلام دوستان.Khansariha (8)
یه شادو 1000 گپ فلزی قدیمی دارم.دو سه سال پیش سرویش کردم فنر و واشرشو عوض کردم که ماشش خراب شد و تا الان وقت نکردم درستش کنم.
بنظرتون درستش تعمیرش کنم یه دوربین بوشنل 3.9.40 براش بگیرم روش جواب میده؟
چندسال پیش براش یه دوربین بوشنل 4.28E از مدلایی که پایه سرخود هست براش گرفتم که نابودش کردش.
(2021-10-05 01:00 AM)fkh نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
یه شادو 1000 گپ فلزی قدیمی دارم.دو سه سال پیش سرویش کردم فنر و واشرشو عوض کردم که ماشش خراب شد و تا الان وقت نکردم درستش کنم.
چندسال پیش براش یه دوربین بوشنل 4.28E از مدلایی که پایه سرخود هست براش گرفتم که نابودش کردش.

سلام وقتتون بخیر
منم شادو ۱۰۰۰ دارم که خیلی وقته روش دوربین بوشنل هست و خوب جواب داده تا حالا . گوش شیطون کر

(2021-10-05 01:00 AM)fkh نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سلام.
اخ اخ اخ شادو گپ فلزی اصلا یه چیز دیگس.
خیلی تفنگ خوبیه اقا حتما حتما ماشه ش رو درست کنید حیفه بی استفاده بمونه.
ماشه کرال میتونید روش بندازید که هم فلزیه هم ارزون تره.
دوربین بوشنل ۳ - ۹ × ۴۰ دوربین مقاوم و خوبیه روی هاتسان ۱۱۰۰ جواب میده شادو که چیزی نیست.
در واقع شادو با دوربین میونه خوبی داره و دوربین شکن نیست با خیال راحت روش سوار کنید . و حتما از پایه ۱ تکه استفاده کنید خیلی بهتره‌.
اون دوربین های ۴.۲۸ و.... بوشنل که روی چینی هم جواب نمیده چه برسه به شادوKhansariha (214)

و اقای محمدی این تفنگتون رو چجوری استتاری کردید ؟ چسبه یا رنگ ؟
بعد من همشیه میترسیدم از چسب استتار استفاده کنم میترسیدم تفنگ رو چسبناک کنه یا زاج رو پاک کنه و.... ؛ البته اگه این چسب باشه که خیلی خوب زدید .
فعلا.
(2021-10-06 05:32 PM)amn نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سلام.
اخ اخ اخ شادو گپ فلزی اصلا یه چیز دیگس.
خیلی تفنگ خوبیه اقا حتما حتما ماشه ش رو درست کنید حیفه بی استفاده بمونه.
ماشه کرال میتونید روش بندازید که هم فلزیه هم ارزون تره.
دوربین بوشنل ۳ - ۹ × ۴۰ دوربین مقاوم و خوبیه روی هاتسان ۱۱۰۰ جواب میده شادو که چیزی نیست.
در واقع شادو با دوربین میونه خوبی داره و دوربین شکن نیست با خیال راحت روش سوار کنید . و حتما از پایه ۱ تکه استفاده کنید خیلی بهتره‌.
اون دوربین های ۴.۲۸ و.... بوشنل که روی چینی هم جواب نمیده چه برسه به شادوKhansariha (214)

و اقای محمدی این تفنگتون رو چجوری استتاری کردید ؟ چسبه یا رنگ ؟
بعد من همشیه میترسیدم از چسب استتار استفاده کنم میترسیدم تفنگ رو چسبناک کنه یا زاج رو پاک کنه و.... ؛ البته اگه این چسب باشه که خیلی خوب زدید .
فعلا.

سلام دوست عزیزم
این استتار چسب هستش
اینجوری به نظرم خیلی قشنگ تره
اینجوری بیشتر دوسش دارم :)
رو عکس زیر بزنید با کیفیت بالا ببینید

لینک مرجع