انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: معرفی GAMO SHADOW 1000
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
(2017-04-13 10:56 AM)hello نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام به همه تیر اندازان. واشر سرپیستون و فنر شادو هزار به تفنگ بادی چینی 62 قدیمی می خوره؟

سلام نه هیچ کدوم بهم نمیخورند.
هیچ فروشگاهی گارانتی کپ نمیده برای این سلاح
سلام دوستان
من شماره سریال تفنگمو دادم ایران گامو ولی چیزی پیدا کرد چرا؟ گفت که این تفنگ تقلبیه
تفنگمم شادو هزاره
گامو هم بدل نداره که
فک کنم سایت ایران گامو خراب باشه
شما هم برید ببینم خرابه یا نه
سلام دوست عزیز
من هم زمانی که تفنگم رو خریده بودم شماره سریال دادم به سایتش و سایت پیام داد که چنین شماره ای موجود نیست ( چند سال پیش ) . فکر کنم به این دلیل هست که سایت ایران گامو فقط شماره سریال تفنگ هایی رو داره که خودش وارد کرده و ممکنه تفنگ های دیگه ای توسط اشخاص دیگری وارد بشوند و شماره سریال اون ها رو ایران گامو نداشته باشه . باز هم اساتید بهتر میتونن راهنمایی کنند .
[تصویر: khansariha%20(8).gif]
(2017-04-18 03:59 PM)ROOBAH نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام دوست عزیز
من هم زمانی که تفنگم رو خریده بودم شماره سریال دادم به سایتش و سایت پیام داد که چنین شماره ای موجود نیست ( چند سال پیش ) . فکر کنم به این دلیل هست که سایت ایران گامو فقط شماره سریال تفنگ هایی رو داره که خودش وارد کرده و ممکنه تفنگ های دیگه ای توسط اشخاص دیگری وارد بشوند و شماره سریال اون ها رو ایران گامو نداشته باشه . باز هم اساتید بهتر میتونن راهنمایی کنند .
[تصویر: khansariha%20(8).gif]

آها ممنون
سلام دوستان من بین شادوو 1000 و هاتسان رنجر 1100 موندم کدوم رو انتخاب کنم
دو سه تا مغازه رفتم گفتن شادوو هزار مدل جدید دیگه بدرد نمی خوره و مدام شکستگی کاپ و این حرفا داره و همشون رنجر 1100 رو پیشنهاد کردن
نظر شما چیه؟رنجر 1100 بگیرم؟
سلام جواب شما دوست عزیز رو در مشاوره خرید سلاح می نویسم . چون با این تایپ هم خان نیست
Khansariha (8)
(2017-04-18 10:12 PM)romin نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام جواب شما دوست عزیز رو در مشاوره خرید سلاح می نویسم . چون با این تایپ هم خان نیست
Khansariha (8)

ایشون نظرشون روی هاتسان بود
دوستان دیگه ای راهنمایی نمیکنن؟
(2017-04-19 01:50 PM)hashtag نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2017-04-18 10:12 PM)romin نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
Khansariha (8)

ایشون نظرشون روی هاتسان بود
دوستان دیگه ای راهنمایی نمیکنن؟

در تاپیک مشاوره جوابتون را دادم .
سلام من یه هفته ای هستش که گامو 1000 خریدم میخواستم یه دوربین ارزون قیمت و مناسب بهم معرفی کنید؟زیاد نمیخام دوربین شاخی باشه یه دوربین معمولی و ارزون که کار برام بکنه ممنون
لینک مرجع