انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: معرفی GAMO SHADOW 1000
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
حالا که بستم دیگه . هنوز امتهانش نکردم بعد میگم چی شده
خوب امتهانش کردم. راستش با واشر خودش اصلا مکش نداشت اما با این واشر که انداختم اصل هم نیست مکش خیلی عالی داره خودم تعجب کردم فکر نمیکردم مکشش اینقدر خوب باشه . چون تو اپارتمان هستم نتونستم باهاش شلیک کنم . Khansariha (256)
خوب یک ریویوی اساسی از مدل قدیمی و جدید شادو 1000 آماده کردم که هنوز ویرایش کاملی ازش ندارم ، ولی برای سئوالاتی که چند دوست تازه کار در رابطه با تعویض فنر و واشر سرپیستون شادو پرسیده بودند چند عکس از عملیات اخیر روی یکی از شادوهای دوستان رو اینجا قرار می دهم :

عکس واشر مستهلک (این واشر یدکی خریداری شده بود و واشر قبلیش هم پارسال عوض شد، این دوست ما مصرف شات و ساچمه ش زیاده ) :
[تصویر: 14170240511.jpg]
[تصویر: 14170240512.jpg]

مقایسه دو واشر مستهلک اصلی سلاح و یدکی :
[تصویر: 14170240514.jpg]
[تصویر: 14170240515.jpg]

نصب واشر سرپیستون دیانا 27 ، البته این مدل کیفیت اصلی ها رو نداره ! :
[تصویر: 14170240513.jpg]

این تصویر واشر فابریکی دیانا 27 روی پیستون یک diana 27s هستش :
[تصویر: 14170243441.jpg]

کلا شادو 1000 یک سلاح با دقت متوسط هستش که حتی با تعویض واشر و فنر آن با نمونه دیانا 27 هم دقت بسیار زیادی به کاربرش نمیده و فقط شلیک هایی با نواخت بهتر و نیز لگد کمتر (به علت واشر کارآمدتر از فابریکی گامو و مکش بهتر هوا و فنر کوتاه شده دیانا ) خواهید داشت .
[تصویر: 14170243442.jpg]

در ضمن دوستانی که نسبت به بهینه سازی سلاح های خود اقدام می کنند ، بهتر هست که تجارب خودشون رو همراه با عکس و متن به اشتراک بگذارند تا دوستان تازه وارد نیز بتوانند سرویس های مقدماتی سلاح هایی مثل شادو 1000 را خودشون انجام بدهند.
سپاسKhansariha (8)
(2014-11-26 08:58 PM)farsomid نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
خوب امتهانش کردم. راستش با واشر خودش اصلا مکش نداشت اما با این واشر که انداختم اصل هم نیست مکش خیلی عالی داره خودم تعجب کردم فکر نمیکردم مکشش اینقدر خوب باشه . چون تو اپارتمان هستم نتونستم باهاش شلیک کنم . Khansariha (256)

چجوری مکششو تست کردی؟؟؟
اگه خیلی خوبه یه فیلم آپ کن!!البته اگه قابل مشاهده باشه.Khansariha (290)
موفق باشدKhansariha (8)
دوست عزیز لوله را خم کن و انگشت اشاره دست چپ را بگذار روی سوراخ انتهای سیلندر و لوله را بیار پایین تا شارج بشه مکش را روی انگشتتون حس میکنید
سلامKhansariha (8)
royalجان بخش تعمیر سلاح عکس واشرش هست
تازه کبوتر نه از این قمریا یا همونایی که میپرونن
بعدشم دوربین روشه خرم 100 متر باشه خال چشمشو نشون میدهKhansariha (8)
اخه من دروغ بگم بذای چی حالا مثلا بم مدل طلا میدن؟
با سلام و عرض ادب خدمت همه دوستان گرامي و عزيز.

آقا يك دوستي داريم كه ميخواد تفنگ بادي گامو شادو 1000 كاليبر 5.5 بگيره !

من تا الان با اين تفنگ بادي و اين كاليبر كار نكردم !

براي فقط شكار ميخواد .

من پيشنهاد دادم مگنوم 350 بگيره كه رفته ديده ميگه وزنش سنگينه و آدمو خسته ميكنه .

نظر شما دوستان گرامي در مورد تفنگ بادي گامو شادو 1000 كاليبر 5.5 چيست ؟

ممنونم ميشم به طور كامل راهنمايي كنيد.

شاد و سلامت باشيد.

يك دنيا ممنونم.
سلام دوست عزیز.Khansariha (8)
من شادو 5.5 دارم و خیلی ازش راضی ام.
وزن شادو برای پیاده روی و طی مسافت خیلی عالیه و اصلا خسته نمیشید هر چه قدر که راه برید. بالانس و تعادلش هم عالیه و خوب میشه نشانه گیری و شلیک کرد. میمونه قدرتش که بعضی دوستان میگن برای شادو 5.5 زیاده اما اگه قلقشو پیدا کنید که با مدتی کار کردن میشه(همه ی تفنگ ها اینطورین) و یه دوربین سبک و مناسب(نه در حد بالا) بندازید روش عالی میشه. مخصوصا که برای شکار میخواد. تا 20 و 30 متر هم خوب جواب میده. و حتی بالاتر اما افت ساچمه بیشتری داره تو فاصله های دورتر. دقتش هم گفتم خوب هست تا فاصله ی 20 30 متر.
اما مگنوم 350 هم خیلی تفنگ خوبی هست و مطمینا به جز وزن از ابعاد دیگه از شادو بهتر هست(البته خنده داره مقایسه ی شادو هزار با مگنوم 350 خخخخ) من تا حالا نداشتم ولی از تجربیات بعضی از دوستان اطلاع دارم. مگنوم برای اینکه به اون حالت ایدآلش برسه باید حداقل 1000 شلیک داشته باشه تا رام بشه فنرش.
اما بسیاری از دوستان دیانا 52 رو به 350 ترجیح میدن! در کل از نظر وزن و... اگر طرف قدرت بدنی خوبی یا متوسط داشته باشه کیف میکنه با 350 یا 52 و اگر نه باز هم پس از مدتی استفاده و پیدا کردن چم و قلق تفنگ باز هم کیف میبره از تفنگش.
اما اگر واقعا میخوان شادو 5.5 برای شکارهای کوچک بخرن پشیمون نمیشن.Khansariha (8)
سلامKhansariha (8)
قیمتش چنده با دوربین اصلش؟؟؟؟؟
شاید بفروشمشKhansariha (226)
اطلاعات دقیق تر:
سال 2007 دوربین اصل فاب
فنرشو هفته پیش عوض کردم اونم اصل
قیمت حدودا اگه میدونین Khansariha (8)
نوش جان داداش گلم
یه سوال اون کلاغ نی؟
اصن به ترتیب چین؟:khansariha (48):
لینک مرجع