انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: معرفی GAMO SHADOW 1000
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
داداش نسبت به قیمتش خیلی هم کیفیتش خوبه. تنها عیبی که داره پلاستیکی شدن کپ هست که باعث لقی زبانه میشه...
به نظر من روی شادو کپ پلاستیکی نمیشه حساب باز کرد
هر چی باشه آدم زورش میاد 200-300 تومن پول بده ولی بعد تفنگش از یه ناحیه خیلی اساسی آسیب ببینه
کپ یعنی همه تفنگ
اگه کمی لقی داشته باشه دیگه تمومه
اگر رعایت کنی و درست مسلح کنید هیچیش نمیشه....
شما بهتر از شادو چی سراغ داری با این قیمت؟
رفع این عیب هم خرج چندانی نداره...
(2012-09-12 02:01 PM)mhrSB نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2012-09-12 01:52 PM)amin2904 نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
لگد آنچنانی نداره.اما اگر گریس بزنم وقدرتش بشه 40 ژول اون موقع لگد داره.
بالانسشم به نظرم خیلی خوبه.به خاطر وزن کمش دست تکیه گاهت رو هر جایی از تفنگ میتونی بزاری.

چقدر خوبه.Khansariha (8)
من را دارین مجاب میکنید پول جمع کنم برای سال دیگه یه دونه بخرم.
یه سوال داشتم نمیشه فشار هوای پیستون شادو igt بالاتر برد.نمیگم مثل وایرخ 90 باشه که از بیرون میشه،حتی باز بشه نمیشه این کار را کرد؟

آقا محراب فکر کنم یه بار دیگه پرسیده بودید جریان فشار پیستونو جوابتونم منفیه و مانند وایروخ نود نیست
کلا سیستم نیترو پیستونش جداست و من تو درنا دیده بودم...
(2012-09-12 07:38 PM)THUNDER نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
اگر رعایت کنی و درست مسلح کنید هیچیش نمیشه....
شما بهتر از شادو چی سراغ داری با این قیمت؟
رفع این عیب هم خرج چندانی نداره...

بهتر از شادو دیانا 35 دست دوم
یا دیانا 27 دست دوم
حالا اینجا جای این بحث ها نیست
به نظرم شرکت گامو خیلی اشتباه کرد و یکی از بهترین محصولاتش رو با کپ پلاستیکی تولید کرد
اینرو که قبول دارم واقعاً اشتباه بزرگی هست ولی بنظرتون 35 و 27 دست دوم با قیمت 300 تومن اصلاً شلیک میکنه؟
اگه صبر داشته باشیم با کمی هزینه بیشتر میتونیم یه تمیزشو پیدا کنی
کلا تفنگای گامو من شادو و رویال رو قبول دارم ولی کپ پلاستیکی رو به هیچ وجه
بحث افزایش بودجه که جداست.
مشکل کپ پلاستیکیه شادو اینه که جنس زبانه خشک تر از کپ هست و در صورت فشار اومدن یا وارد شدن ضربه به لوله باعث حرکت زبانه در کپ میشه که به تدریج اطراف خودش رو گشاد میکنه و این فضای خالی اطراف زبانه باعث لق شدن میشه که البته بخاطر حالت فنری زبانه که به جای خودش بر می گرده لوله همیشه سر جای درستش هست مگر اینکه در هنگام شلیک بذاریش جایی.
(2012-09-12 07:45 PM)THUNDER نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
اینرو که قبول دارم واقعاً اشتباه بزرگی هست ولی بنظرتون 35 و 27 دست دوم با قیمت 300 تومن اصلاً شلیک میکنه؟
خوب آره چرا که نه ، 35 که حرف نداره
دیانا 25 دسته 2 هم شلیک میکنه
Khansariha (48)
دوستان رعایت کنید تایپیک شادو هستش نه مقایسه

ولی باید بگم نمیدونم چرا ما عادت داریم همه چی رو مقایسه کنیم شادو جای خود رو داره و دیانا 35 و 27 هم جای خودش قرار نیست که همه شادو داشته باشن یا همه دیانا الان خود من اصلا با کمر شکن حال نمیکنم حالا چه دیانا 35 باشه یا چه شادو الان من خودم رویال رو ترجیع دادم و خوب هم برام جواب داده هر کسی یه نوع تفنگ رو دوست داره ولی در کل اجناس دسته دوم که قیمتشون پایین باشه اصلا به نظر من درست نیست که خریداری بشن حالا هر مارک یا جنسی که میخاد باشه Khansariha (8)
لینک مرجع