انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: معرفی GAMO SHADOW 1000
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
دوستان شادو سوار محترم.فنر نخجیر بدرد شادو میخوره؟از بخوره خیلی خوب میشه چون میگن کیفیت خیلی خوبی داره تازه قدرتشم بیشتر میشه.
(2014-06-29 10:12 PM)rimaen نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوستان شادو سوار محترم.فنر نخجیر بدرد شادو میخوره؟از بخوره خیلی خوب میشه چون میگن کیفیت خیلی خوبی داره تازه قدرتشم بیشتر میشه.
سلام دوست عزیز
دقیقا خودتون جواب خودتون رو دادید
آره به درد میخوره و خوب عمل میکنه و خیالتون از بابت فنر نخجیر راحت باشه
با سلام
نمیدونم مقایسه ام درسته یا نه ولی من سالها پیش که یه دیانا24 داشتم و این اواخر شادو 1000 4.5 .راستش از دقت شادو راضی نبودم و به نظرم تو مسافتهای به این کمی یعنی15 متر و کمتر گروپ یک اینچی هم خوب نیست و مثل تفنگ چینی میمونه البته به نظرم شادو قدرت خوبی داره و خیلی هم سبکه ولی هم ماشش سفته و شادو من کپش هم در حد کمی لق شد که من هم فروختمش البته ضربه ای هم نخورده بود پیشنهادم اینه که برای تفنگ هدف زنی باید بیشتر خرج کرد تا نتیجه بده
flower عزیز مگه تعداد حلقه و قطر و طول فنرش برابره؟
(2014-06-30 01:11 PM)rimaen نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
flower عزیز مگه تعداد حلقه و قطر و طول فنرش برابره؟

سلام
داداش با چی برابره؟ خود فنر شادو هست فقط اسمش نخجیره انصافا هم خیلی خوب جواب میده.فنر نخجیر برای وایرخ هم استفاده میکنند راضی هستند بچه ها
مخلصیمKhansariha (8)
یاعلی
ایرانیا ام یه کارایی میکننا. اگه برای تفنگای دیگه ام تولید بشه با توجه به قیمت مناسب خیلی خوب میشه.Khansariha (8)
(2014-06-23 10:55 AM)hozdal نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2014-06-16 03:05 PM)mohamadninja نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
اونجا که خط کشیدم دورش اگه داشته باشه مشکیه نه سفید مال خود من هم خراب بود خودم یکی درست کردم حالا اگه نیست باید یکی براش بسازید Khansariha (8)[تصویر: 14029180321.jpg]

با سلامKhansariha (8)
دوستان کسی میتونه قطعه ای که دوست عزیزمون زحمت کشیدن و مشخص کردن رو بصورت باز شده نشون بده تا درست متوجه بشم که کدوم قطعه هستش بهتر بتونم مشکلم رو حل کنم!ممنون میشم اگه زودتر کمک کنید تا مشکلم حل بشه. پیشاپیش ممنونKhansariha (8)

سلام این هم از قطعه باز شده .
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سلام داداشKhansariha (8)
ممنون از لطفت دستت درد نکنه چند روز پیش با استفاده از یه قطعه از درپوشهای پلی اتیلنی که برا لوله کشی آب استفاده میشه یکی ساختم و کارم راه افتاد.بازم ممنونKhansariha (8)
با سلام.دوستان من تفنگمو باز کردم که داخل سیلندرشو بشورم دوستان لطفا راهنمایی کنید که با چی بشورم بعد از شستن وقتی خواستم تفنگو ببندم چیزی به واشر سر پیستون و داخل سیلندر بزنم یا همینجوری خشک ببندمش.ممنون میشم زودتر منو راهنمایی کنید
شستن؟؟؟ نه من فقط با ی دستمال فقط داخلش رو کامل پاک میکردم و یکم گریس پایه نفتی بهش میزدم
لینک مرجع