انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: معرفی GAMO SHADOW 1000
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
داداش دستت درد نکنه تا این حد هم که بهم راهنمایی کردی اقایی کردی فدات شمKhansariha (48)Khansariha (215)Khansariha (8)
به نظر من نیترو پیستون بهتره! حالا هرچی باشه حداقل دیگه دردسر نداره !
با سلام خدمت اساتید
ممنون میشم به سوالم جواب بدین
اگه شادو 1000 کالیبر 4.5 با ساچمه ایرانی دنیا نتونه از فاصله 6؛7متری حلب 5 کیلویی روغنو سوراخ کنه قدرتش مشکلی داره یا نه؟
(2014-12-24 06:38 PM)rezakabk نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
با سلام خدمت اساتید
ممنون میشم به سوالم جواب بدین
اگه شادو 1000 کالیبر 4.5 با ساچمه ایرانی دنیا نتونه از فاصله 6؛7متری حلب 5 کیلویی روغنو سوراخ کنه قدرتش مشکلی داره یا نه؟

با اینکه دقیق نمیشه گفت ولی به نظر من فنر یا واشرش مشکل داره(در حالت عادی سوراخش میکنه)
بله مشکل داره.شاید مشکل واشر باشه یا فنر خیلی خیلی ضعیف شده باشه.ببینید مکش داره
(2014-12-24 07:43 PM)MILADSOBHI نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
بله مشکل داره.شاید مشکل واشر باشه یا فنر خیلی خیلی ضعیف شده باشه.ببینید مکش داره

با تشکر از دوستان
اگه منظورتون مکش از اون سوراخیه که بادو از سیلندر به ساچمه منتقل میکنه من انگشتمو روش گذاشتم و لوله سلاحو مثل حالت شارژکردن چندبار بالا پایین کردم ولی هیچ مکشی احساس نکردم یعنی مکشش در حد صفر بود!!!!!!اامکان داره فنرش شکسته باشه؟یا مشکل از واشره؟
(2014-12-24 07:51 PM)rezakabk نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2014-12-24 07:43 PM)MILADSOBHI نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

با تشکر از دوستان
اگه منظورتون مکش از اون سوراخیه که بادو از سیلندر به ساچمه منتقل میکنه من انگشتمو روش گذاشتم و لوله سلاحو مثل حالت شارژکردن چندبار بالا پایین کردم ولی هیچ مکشی احساس نکردم یعنی مکشش در حد صفر بود!!!!!!اامکان داره فنرش شکسته باشه؟یا مشکل از واشره؟
سلام
داداش هر دو مورد احتمال داره یعنی هم احتمال شکستن فنر هست و هم خرابی واشر وشاید هردو باهم باید باز بشه تا ببینیم ایراد از کجاست.شما فعلا از سر لوله فوت کن ببین باد رد میکنه یا نه اگر رد میکنه از کجا رد میشه از اطراف کپ رد میشه یا از سیلندر.
(2014-12-24 08:54 PM)nasergafari نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2014-12-24 07:51 PM)rezakabk نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

با تشکر از دوستان
سلام
داداش هر دو مورد احتمال داره یعنی هم احتمال شکستن فنر هست و هم خرابی واشر وشاید هردو باهم باید باز بشه تا ببینیم ایراد از کجاست.شما فعلا از سر لوله فوت کن ببین باد رد میکنه یا نه اگر رد میکنه از کجا رد میشه از اطراف کپ رد میشه یا از سیلندر.

ممنون آقا ناصر
منظورتون اینه که وقتی لوله رو خم نکردم یا به اصطلاح نشکستمش فوت کنم؟در این صورت اگه سالم باشه چه اتفاقی میوفته؟
باسلام دوستان یه سوال داشتم با شادو هزار مثلا با ساچمه پرو مگنوم 5.5 تا چند متر میتونیم کبک شکار کنیم اگه زحمت نباشه چهارو نیم رو هم بفرماین ممنون میشمKhansariha (8)
من یکیش رو دارم میخوام از فاصله مطمئن شلیک کنم
من خودم تا 40 متری با شادو 5.5 تیهو زدم ولی شاید تا مسافت بیشتر هم قدرت لازم واسه شکار کبک و تیهو داشته باشه و با شادو 4.5 یکی از دوستان هم تا 40 متری کبوتر زدم که میدونید چه پرنده ی سفت و محکمی هست ولی هربار که با 4.5 تو مسافت بالاتر تیر زدم بیشتر پرنده زخمی شده تا بیفته
لینک مرجع