انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: معرفی GAMO SHADOW 1000
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
سلام دوست عزیز. خوش اومدید
در رابطه با تفاوت قدرت باید ببینید با کدوم مدل چینی مقایسه میکنید. شادو حدودا 16 ژول قدرتشه. چینی های معمولی در حدود 8 ژول قدرتشونه. در مورد لگد هم همینطوره. مثلا مگنوم هزار لگد زیادی داره ولی چینی های زیر شکن و معمولی لگد زیادی ندارند. در کل لگد شادو بخاطر قدرت بیشترش از چینی بیشتره. در رابطه با دوربین شادو با بیشتر دوربینها سازگار هست و میتونید با خیال راحت دوربینتونو ببندید. من چن ساله شادو دارم و قبل از اونم چینی داشتم. شادو تفنگ خوبیه و اگه خوب نگهداریش کنید در حد و اندازه خودش همیشه کارتونو راه میندازه
خوش باشید
یا علیKhansariha (8)
سلام دوست عزیز مطمئنید که این دوربین رو شادو خوب جواب میده. من هنوز این دوربینو نبستم روش ولی میترسم دوربین خراب بشه.بقیه ی اساتید هم یه نظری بدن. یا علی
دوست عرپز چون دوربین زوم ثابت هست احتمال خراب شدن خیلی کمتری نسبت ب زوم دار ها داره بعد شادو لگدی نداره ک بخواد دوربین خراب کنه ولی برا راحت تر شدن خیالتون بزار حدود 1000 شلیک بگزره تا فنر رام تر بشه و بعد با خیال راحت بندازین روش
Khansariha (8)Khansariha (8)
(2016-01-22 03:55 PM)whitewolf نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوست عرپز چون دوربین زوم ثابت هست احتمال خراب شدن خیلی کمتری نسبت ب زوم دار ها داره بعد شادو لگدی نداره ک بخواد دوربین خراب کنه ولی برا راحت تر شدن خیالتون بزار حدود 1000 شلیک بگزره تا فنر رام تر بشه و بعد با خیال راحت بندازین روش

باز دوباره سلام.بنظرتون 1000ساچمه زیاد نیست یعنی نمیشه بعد 400تا500شلیک دوربین انداخت روش؟
درظمن اینجا که ماهستیم زیاد ساچمه های خارجی مثل گامو نیست اگه از ساچمه های ایرانی استفاده کنم مشکلی برای شادو پیش نمیاد.
ببخشید که زیاد سوال میکنم.
(2016-01-22 10:31 AM)hello نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام به همه .یه چند تا سوال داشتم .
1- قدرت شادو هزار چند ژول ازتفنگ بادی چینی ها بیشتر است.
2- لگد شادو هزار بیشتر است یا چینی ها.
3-من یک دوربین4*DIANA 20 دارم می خواستم بدونم میشه روی شادو نسبش کرد ، یعنی زیاد تنظیمش به هم نمی خوره؟
ممنون میشم به سوالام پاسخ بدید.با تشکر

سلام.دوست عزیز این دوربینتون متاسفانه فیک هست وبدرد هیچ تفنگی نمیخوره.حتی با لگد چینی هم تنظیمش بهم میخوره.اگر هنوز نو هست دوربین ببینید اگر فروشنده پس میگیره با یه دوربین نمونه بهتر عوضش کنید.این دوربینو من 10 سال پیش برا یه چینی خریدم که به هیچ کارم نیومد.نشونشم ندید میدم بهتون درب تبلکهاش پلاستیکی هستند و تبلکهاشم رنگ استیل رنگ داره و رو تبلکها یه فلش زده.در کل اسباب بازی هستKhansariha (8)
با لگد خیلی نرمی که شادو داره اگر دوربینتون مشکل نداشته باشه بعد از 100 شلیک هم دوربین میتونین روش نصب کنینKhansariha (8)
در مورد ساچمه هم بستگی به نیاز خودتون داره اگر زیادی سبک نباشه هیچ اسیبی به تفنگ نمیزنه ساچمه ایرانیKhansariha (8)
(2016-01-22 05:24 PM)hello نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2016-01-22 03:55 PM)whitewolf نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

باز دوباره سلام.بنظرتون 1000ساچمه زیاد نیست یعنی نمیشه بعد 400تا500شلیک دوربین انداخت روش؟
درظمن اینجا که ماهستیم زیاد ساچمه های خارجی مثل گامو نیست اگه از ساچمه های ایرانی استفاده کنم مشکلی برای شادو پیش نمیاد.
ببخشید که زیاد سوال میکنم.

بادي هايي مثل ديانا ٣٥٠ كه لگد زيادي دارن احتمال خرابي دوربين زياده روشون.اما شادو تفنگ نرم و خوبيه از اين جهت.فقط براي اين كه خيالتون راحت شه بعد چندتا شليك كه فنرش نرم شد ميتونين نصب كنيد.البته براي دوربين هم رنج برد شادوهزارو هم در نظر بگيريد.مثلا گامو هزار رنجش تا ٧٠ متره.شما اگ دوربيني بخريد كه تا ٢٠٠ متر هم جواب بده فقط داريد پولتون رو حروم ميكنيد.
در مورد ساچمه هم بايد بگم كه ساچمه هاي ايراني خان رو پر ميكنن به مرور و باعث خوب نچرخيدن ساچمه ميشن،بعدشم بخاطر سبكيشون نميتونن زياد نيروي مقاومتي در برابر قدرت فنر ايجاد كنن و در نهايت ضربه هاي محكمي كه وارد ميشه به مرور زمان درد سر ساز ميشه.
البته ما هنوز شاگرد استاداي محترميم.اگه اشتباهي تو اين متن بود بزاريد پاي بي تجربگي!
راستش این دوربین مال یکی از دوستام بود ولی به دردش نخورد من هم گرفتم ازش.
در رابطه با ساچمه های ایرانی هم اگه قبل استفادشون اون هارو بشورم فک کنم کمتر ذراتشون داخل لوله ی تفنگ بمونه . واگه بعد هر 300 تا شلیک با این ساچمه ها لوله را تمیز کنم فک نکنم برای خان های تفنگ مشکلی پیش بیاد.
ولی بازم یعنی میگید از ساچمه های ایرانی استفاده نکنم.امکان داره چه مشکلاتی برای شادو پیش بیاد.
بحث شستن و اين چيزا نيست.ساچمه هاي ايراني چون جنسشون نرمه با كشيده شدن به ديواره لوله و تماس با خان ذراتش باقي ميمونه.اگ ساچمه زياد سبك باشه احتمال شكستن اون قسمت هايي كه قدرت و انتقال ميدن هست.بعدشم شما به جاي اين همه دردسر ميتونيد از ساچمه گامو پرو مگنوم استفاده كنيد كه قيمتش حدود ١٠ تومنه.هم وزنش مناسب شادو هزار هست هم براي شكار و فاصله هاي متوسط خوبه.اگ هم اصلا دسترسي نداريد از مارك هاي خوب ايراني استفاده كنيد.البته من مارك خوب ايراني نميشناسم!
یعنی هیچ استفاده نکنم ،یا اینکه میتونم هم از ایرانی ها استفاده کنم هم از گامو پرومنگنوم و گامو های دیگه؟
ببخشید گرین ساچمه را چطوری به دست میارن .متناسب با وزن ساچمه میگن که چند گیرینی هست یا اینکه چیز دیگه؟
من 6000تا ساچمه ایرانی با شادو شلیک کردم هیچ اتفاقی واسه خان لول نیوفتاد ومثل روز اولش دقت داشت با ساچمه خوب که میزدم!!!Khansariha (8)
لینک مرجع