انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: معرفی GAMO SHADOW 1000
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
(2016-06-14 05:23 PM)YOS نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
خانش مثل تفنگ فابریکه مقایسه کردم تفنگم اگه ببینی میگی اک هستش چون نشون دادم میگم شایدبه خاطر واشروگریس نسوز پایه مس که گذاشتم سرعت تیر زیاد شده باشه گیج میزنه به نظرت میشه همچین چیزی
اگه قبل از تعویض واشر پیستون و گریسکاری دقیق بوده و الان دقتش رو از دست داده، میشه گفت دلیلش همینه و باید همون کاری که دوستمون گفتن انجام بدی ولی اگه قبلا هم همینطور بوده باید بررسی کنی ببینی مشکل از کجاست.
یا علی
(2016-06-14 05:36 PM)mhas نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2016-06-14 05:23 PM)YOS نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
خانش مثل تفنگ فابریکه مقایسه کردم تفنگم اگه ببینی میگی اک هستش چون نشون دادم میگم شایدبه خاطر واشروگریس نسوز پایه مس که گذاشتم سرعت تیر زیاد شده باشه گیج میزنه به نظرت میشه همچین چیزی

اقا گریس زیاد زدی.یه بسته ساچمه ارزون بگیر یه دویست تا سیصدتا شلیک بکن تا هرچی گریس هست بیاد بیرون بعدش با هر روشی بلدی لولشو تمیز کن و بعدش از تیراندازیت لذت ببر.ثبات سرعت باعث دقت میشه.الان تفنگ شما هر تیر رو با یه سرعت شلیک میکنه که باعث برهم خوردن دقت میشه.سرعت بالا دقت در مسافت بالا رو داره و باعث پرت زدن نیست
یا اینکه میتونی بازش کنی گریسهای اضافی رو پاک کنی ببندیش و لولشو تمیز کنی.Khansariha (8)

200 تا 300 تا شلیک غیر ضروری !!؟
بهتره تفنگو باز کنی تمیزش کنی و دوباره ببندیش. با خارج کردن یک پین از انتهای تفنگ " تفنگ باز میشه و قطعات در دسترس خواهند بود.
دست همتون درد نکنه که وقت میزارید راهنمایی میکنید ولی خو اگه گریس زیاد زده بودم مگه نباید بعد شلیک لول کثیف یا گریسی بشه خان الان تمیز وسالم بعد از پست اول داخل لول روبایه سیم کلاچ تمام سربهای مونده شده لابلای خان رو دراوردم بعد باتینر10000هزار وبنزین شستم و با یه کهنه تمیز کردم که الان برق میزنه
(2016-06-15 07:56 AM)YOS نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دست همتون درد نکنه که وقت میزارید راهنمایی میکنید ولی خو اگه گریس زیاد زده بودم مگه نباید بعد شلیک لول کثیف یا گریسی بشه خان الان تمیز وسالم بعد از پست اول داخل لول روبایه سیم کلاچ تمام سربهای مونده شده لابلای خان رو دراوردم بعد باتینر10000هزار وبنزین شستم و با یه کهنه تمیز کردم که الان برق میزنه
واشر سر لوله رو چک کن اببند باشه.پیچ لولای لوله هم شل نباشه که لوله لق باشه
واشر سالم میک که میزنم زبونمو ول نمیکنه پیچای گپم سالم محکم بدون یه زره خلاصی لولم سالم بدون تاب چند جا نشون دادم همه هم میگن لول سالمه بدجور رفته رو اعصابم
دوست گرامی به قول یکی از اساتید 70% تیراندازی خوب به ساچمه برمیگرده. شما بعدا نظافت کامل اول و مطمئن شدن از دوربین، از یه ساچمه خوب استفاده کن مشکلت حل میشه. منم همین مشکل رو با شادو و پرومگنوم داشتم. الان واقعا راضیم.
سلام خدمت همه اساتید من یه مدت دیگه قصد خرید یه شاد و هزار دارم می خوام یکم راهنماییم کنید اول این که میتونم از ساچمه آذرخش 2استفاده کنم آخه میگن ساچمه خوبیه دوم این که چطور میتونم از کپ این تفنگ محافظت کنم تا نشکنه چون میگن کپ پلاستیکی با ضربه میشکنه با تشکر

فرستاده شده از SM-G530Hِ من با Tapatalk

دوستان من صفحات نخست این پیجو خوندم کسی از این تفنگ راضی نبود میگن قطعات پلاستیکیش میشکنه یکی راهنمایی کنه من چند روز دیگه می خوام بخرمش

(2016-06-15 02:44 PM)hoseinm0324 نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام خدمت همه اساتید من یه مدت دیگه قصد خرید یه شاد و هزار دارم می خوام یکم راهنماییم کنید اول این که میتونم از ساچمه آذرخش 2استفاده کنم آخه میگن ساچمه خوبیه دوم این که چطور میتونم از کپ این تفنگ محافظت کنم تا نشکنه چون میگن کپ پلاستیکی با ضربه میشکنه با تشکر

دوستان من صفحات نخست این پیجو خوندم کسی از این تفنگ راضی نبود میگن قطعات پلاستیکیش میشکنه یکی راهنمایی کنه من چند روز دیگه می خوام بخرمش

سلام آقا حسین Khansariha (8)
اول از همه نماز و روزتون مورد قبول حق تعالی باشه.
در مورد ساچمه بله میتونین استفاده بکنین چرا نشه؟ خوبم میشه علاوه بر آذرخش 2 از ساچمه گامو مچ و ساچمه های ایرانی مثل جت هم میتونی استفاده بکنی که خودم استفاده کردم و نتیجه داده و کلا شادو با بیشتر ساچمه ها گروپ خوبی میده. در مورد کپ هم جنسش پلاستیک خشکه و با کیفیته و اسباب بازی که نیست به این راحتیا بشکنه. از این بابت هم خیالت راحت باشه فقط وقتی کوهی جایی میری مواظب باش از ارتفاع زیاد تفنگ از دستت نیفته که اونموقع هم کپ و هم بقیه جاهاش داغون میشه. در کل هم بهت بگم شادو همه چیزش خوبه و زیاد نگران نباش و رو کپ پلاستیکی بودن تفنگ هم زیاد حساس نباش.
ممنون کالیبر جان نماز روزه شما هم قبول باشه یه سوال دیگه این که ماشه شادوهزارچون پلاستیکیه احتمال خراب شدنش هست یا سوال کلی من این که اگه درست از شادو استفاده کنی هیچ ضربه ای بهش وارد نشه چند سال عمر مفید داره ممنون

ببخشید من اسمتونو نمیدونم گفتم کالیبر

(2016-06-15 05:04 PM)hoseinm0324 نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ممنون کالیبر جان نماز روزه شما هم قبول باشه یه سوال دیگه این که ماشه شادوهزارچون پلاستیکیه احتمال خراب شدنش هست یا سوال کلی من این که اگه درست از شادو استفاده کنی هیچ ضربه ای بهش وارد نشه چند سال عمر مفید داره ممنون

ببخشید من اسمتونو نمیدونم گفتم کالیبر

دوست عزیز من شادو تقویت شده کوپ پلاستیکی داشتم قبلا(فنر ۳۵۰ روش بود البته کوتاه شده)
تا دوسال قبل که سلاح خوبی بود و بقیمتش میارزید.
سیستم ماشه من هم فلزی بود(یکبار باز کردم)البته نقاط حساس و زیر فشار فلزی و بقیه نقاط پلاستیکی.
در کل پیشنهاد میدم لوله رو که خم کردی با دستت نگهش دار و همیشه احتیاط بکن،اسلحرو از لولش بلند نکن
در کل حزو سلاحهای ارزون قیمت هست و نسبت بقیمتش میارزه اگر جدیدا خیلی گرون نشده باشه
لینک مرجع