انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: معرفی GAMO SHADOW 1000
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
سلام قدرت تخریب و دقت دیانا(21.24.27) بهتره یا شادو هزار
میخوام یه تفنگ خوب تو رنج 200 تومن بخرم اما اطلاعات ندارم از شادو هم زیاد تعریف نشنیدم
ای بابا تا یکی یه چیزی میگه به کل موضوع عوض میشه . من یه سوالی رو شصتاد بار پرسیدم یکی جواب نمیده.Khansariha (290)Khansariha (290)Khansariha (290)
(2012-01-23 09:27 PM)alirezaa نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام قدرت تخریب و دقت دیانا(21.24.27) بهتره یا شادو هزار
میخوام یه تفنگ خوب تو رنج 200 تومن بخرم اما اطلاعات ندارم از شادو هم زیاد تعریف نشنیدم
دوست من از نظر کیفیت که معلومه دیانا ها خیلی بهترند از نظر قدرت دیانا 21 قدرتش پائین هست(حدود 7.5 ژول)
27 هم با شادو 1000 تقریبا یکسانند 17 ژول
از نظر قیمت (حدود 200) بهم نمیخورند مگر دست دوم دیانا 27 گیر بیاورید (نوی آن حدود 350 تا400 هست ) .
(2012-01-23 09:29 PM)farzzin نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ای بابا تا یکی یه چیزی میگه به کل موضوع عوض میشه . من یه سوالی رو شصتاد بار پرسیدم یکی جواب نمیده.Khansariha (290)Khansariha (290)Khansariha (290)

دوست عزیز حتما بچه ها هیچکدوم تجربه اینکار رو نداشتن که جواب نمیدن.منم هیچوقت گامو نداشتم ولی شما خودت میتونی تست کنی.اگه قطر پیستون همراه با واشرش با کپ دلتا یکیست پس فرقی نمیکنه.طول کپ هم مهمه.ولی احیانا اگه یکم کوچکتر بود مهم نیس میتونی فنرتو کوتاهتر کنی.البته جای پین هارو هم دقت کن.
موفق باشیKhansariha (8)
یعنی قدرت شادو دیانا با هم برابرن؟؟؟؟ پس میشه گفت این تفاوقت قیمت برای عمری بودن دیانا هست
اتفاقا من رو شادو زوم کرده بودم ولی دیدم ازش همچین تعریفی هم نمیشه همه دارن میگن پلاستیکیه اسباب بازه و این حرفا
قبلا با کرال مگنوم کار کردم وقتی شنیدم دقت شادو در حد کراله تقریبا بیخیال شده بودم
اگه بشه باهاش از 50 متری خرگوش یا روباه و تشی رو بندازه بدون شک میخرم چون خیلی خوش دسته
دوست عزیز کی میگی دقت کرال با شادو برابره اصلا با هم قابل مقایسه نیستن کیفیت شادو خیلی بهتره کرال فقط یه مدت کوتاه قدرتشو حفظ میکنه بعدش فقط باید بری دنبال خرابیش شادو دقتش و امنیتش خیلی خوبه ولی عمر دیانا ها بالاتره و دوست عزیز به خاطر داشته باش هر تفنگی در جایگاه خودش خوبه Khansariha (290)
تو این فکر بودم شادو1000 5.5 بخرم و باهاش از 50 متری خرگوش بزنم
اما الان که نوشته ها رو خوندم ازین تنفگ متنفر شدم
یعنی اینقد ریسکش زیاده جنس آشغال بهم بندازن که نتونه از 10 متری تیرشو از جناق کبوتر ببره بیرون و قطعاتش بشکنه
درسته نباید با تفنگی که تو رنج قیمت خودش نیست مقایسه کنیم اما اینکه با چینی مقایسش کنیم و بگیم آشغاله خیلی ظلمه
دوست عزیز عرض کردم اگه بخای به این حرفا زیاد گوش بدی نمیتونی انتخاب کنی من بهت قول میدم از 30 متری هم از سینه کبوتر به راحتی رد میشه من خودم داشتم واسه این میگم بخر پشیمون نمیشی Khansariha (48)
از 50 متری خرگوش رو میندازه ؟؟؟؟
از فاصله 20 30 متری به نقاط حساس روباه بزنی میندازه
آخه یکی دوبار تیر اندازی کردم خیلی خوب بود
شادو1000؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
من این سلاح رو دارم البته جنسه قدیمیشو
کی گفته در حده کراله؟؟؟؟؟؟ شادووخیلی بهتره
دقت و قدرتش به نسبت قیمتش عالیه
من باهاش کلاغ هم میزنم کبک رو از 40متری فریز کردم
زیر 40متر شرمندم نکرده
دوستان درسته دیانا عالیه خودمم52دارم اما ظلمه بخوایم شادوو1000رو با دیانا مقایسه کرد یه نگاهی هم به قیمت بکنیم بد نیست
شادو1000برایه پرنده هایه کوچک و متوسط و زیره40متر عالیه آخه چه لزومی داره واسه شکار ساده پرنده یه پوله گزافی صرف کرد
هیچ وقت نمیگم گامو از دیانا بهتره چون واقعا هم نیست اما برایه مواردی که گفتم شادوو1000خوبه
(اینم بگم که من طبق تجربیات خودم میگم که شادوو1000قدیمی دارم و هیچ مشکل خرابی و ایرادی تا بحال نداشتم فقط واشر و فنرشو عوض کردم که طبیعیه بر اثر مرور زمان ضعیف میشه و باید عوض کرد)Khansariha (8)
لینک مرجع