انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: معرفی GAMO SHADOW 1000
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
(2014-02-12 07:21 PM)ROOBAH نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام خدمت شادویی های گل
من دو ساله که یه شادو 1000 اسپشال ادیشن گپ فلزی دارم و با اینکه دو ساله داره کار می کنه اصلا قدرتش کم نشده . البته من با تفنگم هیچ وقت تیر اندازی تفریحی نمی کنم و فقط با اون شکار میرم . میخواستم بدونم باتوجه به اینکه ایرادی نداره و از قدرتش هم کم نشده لازمه که فنر و واشرشو عوض کنم ؟
مخلص همه دوستان

سلام و درود دوست عزيز Khansariha (8)

نياز به تعويض فنر و واشر نيست . فقط بايد بعد از گذشت دوسال سرويس بشه . كه اونهم از دست خودت برمياد . بيشتر جنبه نظافت داره . Khansariha (8)
(2014-02-12 01:59 PM)xzqr نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوستان آیا امکان داره ساچمه 5.5پرو مگنوم شادو 1000 به یک گنجشک برخورد کنه و اون یه 200 پرواز کنه و بعد بیفته؟؟؟

با 5.5 بزنی به گنجشک 200 متر بعد بیافتاه؟خیلی عجیبه.
من با شادوی خودم که 5.5 هم هست چندین بار گنجشک زدم که معمولا میترکونه و درجا میکشه.
والا چی بگم کبوترم نیست که ازش رد بشه بعد از کمی خونریزی و اینا بیافته اونم 5.5.
اصلا هیچی!
بقول دوستان ارادتKhansariha (8)
به نظر من تیر بهش نخورده و فقط از کنارش رد شده و بهش مالیده
اخه مگه گنجشک چی داره که تیر بخوره و بعدش هم پرواز کنه اونم 200 متر !؟ Khansariha (8)
تازه تفنگ هم نو هست و تیر پرو مگنوم...
احتمالا از بقلش رد شده و زخمی شده یکم فقط....همونطور که دوست عزیزمون گفتند
دوستان من میخوام واسه یه مدت تفنگمو که شادو هزار هست رو کلا همه قطعاتشو گریس کاری کنم و بزارم یه گوشه بمونه.اشکالی که نداره؟
یه سوال فنی دیگه هم دارم.
اشکالی داره لوله یا قطعات دیگه رو با گازوییل تمیز کنم؟ مثلا قنداقو که پلاستیکی هست رونمیخوره.Khansariha (8)
(2014-02-13 07:27 PM)FARMANDEH نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوستان من میخوام واسه یه مدت تفنگمو که شادو هزار هست رو کلا همه قطعاتشو گریس کاری کنم و بزارم یه گوشه بمونه.اشکالی که نداره؟
اشکالی داره لوله یا قطعات دیگه رو با گازوییل تمیز کنم؟ مثلا قنداقو که پلاستیکی هست رونمیخوره.Khansariha (8)
دوست عزيز
اسلحه رو نظافت و روغنكاري كنيد نيازي به گريس اضافي نيست
به قنداق هاي كاپوزيت بهيچ وجه مواد نفتي نزنيد بمرور باعث تجزيه و ترد شدنش ميشه و ميپوكه
(2014-02-13 07:32 PM)DAGGER نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2014-02-13 07:27 PM)FARMANDEH نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوست عزيز
اسلحه رو نظافت و روغنكاري كنيد نيازي به گريس اضافي نيست
به قنداق هاي كاپوزيت بهيچ وجه مواد نفتي نزنيد بمرور باعث تجزيه و ترد شدنش ميشه و ميپوكه

دوستان فرمودند که برای جلوگیری از افزایش بی جای حجم تاپیکهای سایت از گذاشتن پست های بیربطی مثل تشکر و...؟ا خودداری کنیم.به همین دلیل ازین به بعد اگر دوستان دیدند ما کتبا تشکر نمیکنیم ناراحت نشن زیرا که ما از تشکر موجود در زیر هر پست استفاده خواهیم کرد.
ارادتمتد همه دوستانKhansariha (8)
ببخشید داخل لوله و خان ها رو هم میشه روغن کاری کرد؟
بعد باهاش شلیک کنی خانها خورده نمیشه؟
اینکار هم مشکلی نخواهد داشت؟
خان خورده نمیشه ولی باعث میشه مقداری از سرب که از ساچمه شلیک شده توی لول میمونه توی شیار ها بچسبه و اگر زود تمیز نشه امکان داره سفت بشه و از طرفی هم باعث افزایش سرعت ساچمه و گاهی بی دقتی میشه.Khansariha (8)
سلام خدمت همه شادویی های گل
دوستان من می خواستم توی لوله ی تفنگ رو تمیز کنم . میشه بگین با چی تمیزش کنم ؟ البته نمیخوام وسایل تمیز کاری توی بازار رو بخرم . دیگه اینکه بعد از تمیز کردن داخل لوله باید توی لوله رو روغن بزنم ؟
ارادتمند همه دوستان [تصویر: khansariha%20(219).gif]
لینک مرجع