انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: معرفی GAMO SHADOW 1000
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
سلام
گندزدم تفنگ ازکارافتاد.اقا تفنگو دوباره بازکردم وپیستون وسیلندروبابنزین شستم.سیلندرخشک خشک شد موقع جازدن پیستون دیدم گیرداره صدای قیژقیژمیده شک کردم گفتم شایدبایدهمینجورباشه خلاصه پیستون به سختی جا رفت رفتیم برای تست تیر اول تاچهارم خوب بود دودم نمیکرد ازتیرپنجم دیدم تولوله جرم گرفته ودوباره دودمیکنه قدرت نداشت از30متری حلبی رونتونست دودرکنه تیرششم هفتم بودکه دیدم اوضاع خراب شد اول شیشه رونشکست بعدم تو20متری تیرخوردزمین گفتم بریم داداشم گفت یکی دیگه میزنم وبریم که چشمتون روزبدنبینه استپ دوربین شکست وتیردرنرفت سریع بازش کردم دیدم بله پیستون گیرکرده با اچارچهارسو به زوردرش اوردم شانس اوردم چون واشر درست لبه محل اتصال اهرم به سیلندرازجاش دراومدباچاقو درش اوردم حالا راهنمایی:داخل سیلندربایدروغن میریختم یاپیستونو گریس میزدم؟
اینم عکسها:
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

مخلصیمKhansariha (8)
یاعلیKhansariha (256)
(2013-09-24 05:27 PM)nasergafari نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام
گندزدم تفنگ ازکارافتاد.اقا تفنگو دوباره بازکردم وپیستون وسیلندروبابنزین شستم.سیلندرخشک خشک شد موقع جازدن پیستون دیدم گیرداره صدای قیژقیژمیده شک کردم گفتم شایدبایدهمینجورباشه خلاصه پیستون به سختی جا رفت رفتیم برای تست تیر اول تاچهارم خوب بود دودم نمیکرد ازتیرپنجم دیدم تولوله جرم گرفته ودوباره دودمیکنه قدرت نداشت از30متری حلبی رونتونست دودرکنه تیرششم هفتم بودکه دیدم اوضاع خراب شد اول شیشه رونشکست بعدم تو20متری تیرخوردزمین گفتم بریم داداشم گفت یکی دیگه میزنم وبریم که چشمتون روزبدنبینه استپ دوربین شکست وتیردرنرفت سریع بازش کردم دیدم بله پیستون گیرکرده با اچارچهارسو به زوردرش اوردم شانس اوردم چون واشر درست لبه محل اتصال اهرم به سیلندرازجاش دراومدباچاقو درش اوردم حالا راهنمایی:داخل سیلندربایدروغن میریختم یاپیستونو گریس میزدم؟
اینم عکسها:
یاعلیKhansariha (256)
خوب از عکس معلومه که واشر دیگه به درد نمیخوره.
معمولا نه توی سیلندر روغن میریزن نه روی پیستون جون هم باعث کاهش دقت میشه و هم دود میکنه شما این بار باز کردی که دود نکنه پس اصلا گریس لازم نیست.
من یه بار تجربه همچین اتفاقی رو با یه چینی داشتم واشرش نابود شد و پیستون تا ته نمیرفت لوله تفنگ مثل چی لق میزد و قدرت هم از بین رفت.
شما هم واشر رو عوض کن و دفعه بعد که خواستی ببندی خوب مطمئن شو که پیستون روون داره حرکت میکنه احیانا اگه دیدی سخت جا میره یه مقدار خیلی کم روغن یا گریس بزن.

من فعلا راه دیگه ای به ذهنم نمیرسه.
(2013-09-24 05:27 PM)nasergafari نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام
اینم عکسها:

مخلصیمKhansariha (8)
یاعلیKhansariha (256)

سلام.دوست عزیز یه کار میگم انجام بده.پیستون رو بدون واشر جا بده ببین کجا بیشتر گیر داره.چون تویه عکسی که انداختی خظ رویه بدنه پیستون معلومه که پیستون یه جای گیر داره.در مورد واشر مظمئنی خوب جا انداختی؟ چه تیری استفاده کردی؟
سلام دادا
انجام شد ولی پیستون جایی گیرنداشت.واشرهم چون عوض نکردم دست بهش نزدم.سیلندروبابنزین شستم خشک خشک شدفکرکنم ایرادازهمین بود.تیرم ازپرومگنوم
اگه واشر عوض نکردی و خشک خشک گذاشتی خیلی تاثیر داره درسته میگن باید سیلندر خشک باشه نه انقدر که بیای با بنزین بشوریش خشک باشه.یه مقدار باید چرب باشه که تفنگ نرم کار کنهKhansariha (8)
(2013-09-24 09:48 PM)nasergafari نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام دادا
انجام شد ولی پیستون جایی گیرنداشت.واشرهم چون عوض نکردم دست بهش نزدم.سیلندروبابنزین شستم خشک خشک شدفکرکنم ایرادازهمین بود.تیرم ازپرومگنوم

سلام_داداشه من اين چه كاري بود_با بنزين شستي عالي بود اگه پيستون رو با روغن چرب ميكردي_ چه پيستون چه واشرپيستون_طوري روغن ماليش كن كه چكه نكنه فقط يه لايه روشو بگيره كه وقتي جا انداختي سيلندر هم چرب بشه و راحت حركت كنه_گيريس رو هم به دو سر فنر بزن كه بعد چند شليك فقط تمام فنرو بگيره اگه زياد بزني امكان داره تو سيلندر هم بره_با اين كارا تفنگ خيلي نرمو بيصدا كوك ميشه چون با بنزين شستيشو هيچ جرم وذرات ريزي توش نيست
سلام دوستان
بلاخره امروز واشر27که توسط دوست گلم اقااحسان(اسی جون)برام فرستاده شده بود رسیددستم بستم روتفنگ بعدیه هفته تفنگ زنده شد دوباره الان تنها مشکلش دوده که اونم فکرکنم چیزخاصی نیست.فقط پیستون وکه میخواستم جابزنم یکم واشراذیت کردانگاریکمی اندازش بزرگ باشه اینجوری چون قبلا تجربه نداشتم فکرکنم طبیعی باشه نه؟
دراخر ازهمه دوستانی که کمک وراهنمایی کردن وبخصوص احسان جان که بااینکه خودشون گرفتاری داشتن بازم زحمت کشیدن وواشر روتهیه کردن تشکر کنم.
مخلصیمKhansariha (8)
یاعلیKhansariha (256)
با سلام در مورد شادو1000 این که بعضی ها میگن دقتش پایینه رو نمیدونم ولی من با شادوی خودم تو 25 متری در نوشابه زدم و اتفاقی هم نبود ودر مورد قدرت هم با تعویض فنر شادو با دیانا 35 میتونین قدرت تفنگ رو در هد رنجر 80 افزایش بدین
(2013-09-24 09:48 PM)nasergafari نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام دادا

اوه اوه پولداریدا!! آزاد بود یا سهمیه ای؟ چند لیتر زدی؟خخخخخ
شست و شو با بنزین و واشر دیانا27......الان دیگه تفنگ پرواز میکنه!ایشالله دیگه مشکلی پیش نیادKhansariha (8)Khansariha (8)

(2013-10-03 07:16 PM)snap نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
با سلام در مورد شادو1000 این که بعضی ها میگن دقتش پایینه رو نمیدونم ولی من با شادوی خودم تو 25 متری در نوشابه زدم و اتفاقی هم نبود ودر مورد قدرت هم با تعویض فنر شادو با دیانا 35 میتونین قدرت تفنگ رو در هد رنجر 80 افزایش بدین

با چه ساچمه ای؟ من با فاینال مچ از 30 متر هم زدم.ولی با پرومگنوم بیشتر از 15 متر نمیتونم.
دقتش خیلی هم بد نیست...یه ذره بده...
اگه تفنگ سالم باشه، ساچمه مناسب خیلی در دقت مهمه.Khansariha (256)
دوستان من شادو رو از دست دادمKhansariha (290)
تسلیت بگین....تسلیت بگین خخخخخKhansariha (172)
با یه دوربین بوشنل 4x32 فروختم 460...
چه طور فروختم؟
(2013-10-03 07:16 PM)snap نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دوست عزیز میشه بفرمایید چطور فنر دیانا 35 رو تو شادو جا داد چون قطر فنر دیانا 35 از شادو بیشتره ؟؟؟
لینک مرجع