انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: معرفی GAMO SHADOW 1000
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
با سلام . کسی نمیدونه این واشر اصلی دیانا 27 هست یا نه. لطفا اگه مطمئن هستید جواب بدید. با تشکر[تصویر: 08122016791.jpg][تصویر: 08122016792.jpg]
ببخشید تا حالا عکس آپلود نکرده بودم . این واشر اصلی دیانا 27 هست یا نه؟دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

ببخشید تا حالا عکس آپلود نکرده بودم . این واشر اصلی دیانا 27 هست یا نه؟دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

ببخشید تا حالا عکس آپلود نکرده بودم . این واشر اصلی دیانا 27 هست یا نه؟

درود.دوست عزیز خیلی عکسهای با کیفیتی گذاشتی که جواب مطمعن فقط میخای؟Khansariha (214)ولی با همین کیفیت کم عکساتم معلومه که واشر اصلی وجنس خوبی نیست.اگر به لبه داخلی واشر نگاه کنی زدگی رو میبینی.این نوع واشرها معروف به پاکستانی هستند که خریدنشون فقط پول دور ریختنه.واشر خوب واصلی رنگ شفافی داره واز همه مهمتر قالبگیری نشده بلکه تراش خورده.این واشر شما با روش قالبگیری تولید شده و پلاستیکه جنسش.در حالیکه واشر با کیفیت از پلی اورتان تراشیده میشهKhansariha (8)
تشکر بخاطر راهنمایی Khansariha (48) بخاطر عکس هم شرمنده عجله داشتم دستم لرزید عکس ها اینجوری شد.
(2016-12-08 12:17 AM)Nanex نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوستان برای بالا بردن دقت شادو 1000 چه پیشنهادهایی دارید ؟

بنظرتون عوض کردن فنر با دیانا 27 یا عوض کردن واشر سر پیستون با واشر دیانا 27 تاثیری داره ؟

2 تا تفنگ شادو 1000 کالیبر 4.5 و 5.5 نو گرفتم هر بار تنظیم میکنم دفعه بعد که میرم سراغشون باز از تنظیم خارج شدند .

دوست گرامی.شما واشر مرغوب از جنس پلی اورتان گیر بیار وواشر پیستون هر دو تفنگ رو عوض کنید.جنس واشر فابریک تفنگتون متاسفانه اصلا خوب نیست.واکثر مشکلات تفنگ که منجر به بی دقتی میشه به همین واشر مربوط میشه.تفنگهای ترک و اسپانیا اکثر همین مشکل رو دارن که چیز مهمی هم نیست اگر واشر جنس خوب گیرتون بیاد.Khansariha (8)البته فنرهای اسپانیا فنرهای خوبی هستن ونیاز به تعویضش نیست تا یکی دوسال بسته به طرز استفاده
(2016-12-12 08:04 PM)HamidArgha نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2016-12-08 12:17 AM)Nanex نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

بنظرتون عوض کردن فنر با دیانا 27 یا عوض کردن واشر سر پیستون با واشر دیانا 27 تاثیری داره ؟

2 تا تفنگ شادو 1000 کالیبر 4.5 و 5.5 نو گرفتم هر بار تنظیم میکنم دفعه بعد که میرم سراغشون باز از تنظیم خارج شدند .

دوست گرامی.شما واشر مرغوب از جنس پلی اورتان گیر بیار وواشر پیستون هر دو تفنگ رو عوض کنید.جنس واشر فابریک تفنگتون متاسفانه اصلا خوب نیست.واکثر مشکلات تفنگ که منجر به بی دقتی میشه به همین واشر مربوط میشه.تفنگهای ترک و اسپانیا اکثر همین مشکل رو دارن که چیز مهمی هم نیست اگر واشر جنس خوب گیرتون بیاد.Khansariha (8)البته فنرهای اسپانیا فنرهای خوبی هستن ونیاز به تعویضش نیست تا یکی دوسال بسته به طرز استفاده

ممنون حقیقتش امروز رو تفنگ کالیبر 5.5 یه دوربین سنترپوینت 3-9-50 گذاشتم تو فاصله 20 متری با ساچمه گامو مچ کامل تنظیم شد و فقط خال میزنه .Khansariha (48)

البته هنوز با کالیبر 4.5 که دوربین نداره مشکل دارم ه بنظر من مشکل از مگسک هست چون امروز چک کردم سر مگسک لقی داره که هر دو تفنگ اینجور بود و اشکال طراحی هست بنظر من باید ببینم میشه با چسب 1 2 3 کاریش کرد یا نه .Khansariha (399)
(2016-11-05 02:54 PM)HamidArgha نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2016-10-31 06:53 AM)gasemimohammadmehdi نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2016-10-20 09:39 PM)shay نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام و درود به همه دوستان
من تازه یه شادو هزار 4.5 گرفتم از فردوسی 360تومن
دوتا سوال داشتم از اساتید
1-با توجه به قدرت متوسط و برد محدود آیا دوربین گذاشتن رو شادو رو توصیه میکنید?
2-توصیه شما برای یه دوربین زوم ثابت با قیمت مناسب که روی شادو هزار جواب بده چیه?
سلام داداش
اگه میخوایی دوربین بخری یک دوربینی بخر که عمری باشه و تا همیشه کار کنه برات
دوربین 100تومن که نشد دوربین!
پولتونو نگهداریید واسه یک دوربین خب
دوربین زیر 200تومن الکیه
برید یک سنترپونت بگیرید 250تومنه خیلی هم عالیه زوم دار هم هست
(2016-10-29 03:08 AM)keykha نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام دوستان چند تا سوال داشتم از اساتید محترم شادو 4/5بهتره یا5/5هرکدوم که برای شکار وهدف زنی مناسبه و دومین سوال دوربین سنترپوینت4-16*40 خوبه برا شادو با پایه ثابت سومین سوال از چه نوع ساچمه ای که گروپ خوبی داشته باشه تو فاصله بالا لطفا راهنمایی کنید ممنون.Khansariha (8)

سلام من شادو 5.5رو قبول دارم برید 5.5بگیرید دوربینی که هم گفتید عالیه برید بگیرید
ساچمه هم ساچمه پرومگنوم

جناب قاسمی شادو5/5 چه مزیتی داره که قبولش دارید؟میشه بفرمایید ما هم بدونیم!
سلام داداش حقیقتش نظر قانع کننده ای ندارم
دوستم شادو 4.5 داره من 5.5 یک بار رفته بودیم شکار قمری یک قمری فاصله حدود 20 متریمون بود من به دوستم که 4.5 داشت گفتم بزن
اون شلیک کرد جای جالب اینجاست که بعد از شلیک قمری پرواز کرد ما فکر کردیم که نخورده بهش خیلی خوب پرواز میکرد که یک باره افتاد به زمین
انگار احساس نکرده بود تیر خورده بود بهش بعد از شلیک 3 ثانیه پرواز کرد و یک باره افتاد زمین
از نظر من شوک 5.5 بیشتر از 4.5 هست

این مشکل خیلی ها دارند هر بار که شلیک میکنم شکاف درجه حرکت میکنه
من یه بار داشتم تفنگم رو تنظیم میکردم که یک باره یک چیزی رو دیدم وقتی داشتم تفنگ رو مسلح میکردم شکاف درجه میگرفت به قنداق تفنگ و حرکت میکرد
داخلی یک گروه تلگرامی پرسیدم گفتم شما هم نگاه تفنگ هاتون بکنید ببینید اینجوریه یا نه
جالب اینجاست که خیلی ها گفتند مال ما هم اینجوریه
من پیچ هارو سفت و شل کردم ولی جواب نداد اومدم زیر قنداق همون جایی که شکاف درجه میگرفت با چاقو یک خط انداختم الان درست شده
شما هم نگاه کنید شاید اینجوری باشه

سلام،شادو ۵/۵ واشر فابریک چون سفت تره وبرداشتن بوش اهنی بین فنروپیستون وگذاشتن فنر دیانا ۵۲ خیلی قوی میشه فقط کمی مسلح کردن زور میبره البته اولاش ومواظب باشید.۴/۵ رو تواین دوسه روز امتحان میکنم ببینم جواب میده،موفق باشید
(2016-12-25 07:12 PM)AXA نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سلام،شادو ۵/۵ واشر فابریک چون سفت تره وبرداشتن بوش اهنی بین فنروپیستون وگذاشتن فنر دیانا ۵۲ خیلی قوی میشه فقط کمی مسلح کردن زور میبره البته اولاش ومواظب باشید.۴/۵ رو تواین دوسه روز امتحان میکنم ببینم جواب میده،موفق باشید

سلام دوست عزیز
این تفنگ قدرتش خوبه احتیاج به این همه هزینه نداشت منم دارم برای دم دستی خوبه
تورنج سی متر عالیه برای هدف اندازه توپ فوتبال ش...
تفنگ پلاستیکی هست بری تو بحرش متوجه میشی ارزش دل بستن نداره با کوچکترین بی احتیاطی مرخصه
بادی های هاتسان رنجر بهتره با این قیمت
سراغ پی سی پی های هاتسان نرو که گند زده به کارش
موفق باشی
[color=#0000CD][b]سلام دوست عزیز
این تفنگ قدرتش خوبه احتیاج به این همه هزینه نداشت منم دارم برای دم دستی خوبه
تورنج سی متر عالیه برای هدف اندازه توپ فوتبال ش...
تفنگ پلاستیکی هست بری تو بحرش متوجه میشی ارزش دل بستن نداره با کوچکترین بی احتیاطی مرخصه
بادی های هاتسان رنجر بهتره با این قیمت
سراغ پی سی پی های هاتسان نرو که گند زده به کارش
سلام.یه فنر هزینه زیادی نداره،ولی وقتی با تفنگ های قوی عقب دستی کار میکنی دوست داری تفنگ دم دستیت هم حرفی واسه گفتن داشته باشه.و نظر شخصی وتجربه ام رادرمورد فنری هاتسان درچند موردی که داشتم کارامدی خیلی کمی دارند،تا بعداز کلی تغییرات که انجام دادم.امیدوارم موفق باشید
والا از وقتی روش دوربین بستم تازه فهمیدم این تفنگ هم میتونه دقیق باشه .Khansariha (399)
لینک مرجع