انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: معرفی GAMO SHADOW 1000
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
سلام
داداش فنر35که به شادونمیخوره مگراینکه کوتاهش کنی ولی27فکرکنم فقط دقتوافزایش میده چون 27 وشادو قدرتشون یکی
نقل قول :چون 27 وشادو قدرتشون یکیه!!!
دوست عزیز ، تیون شادو هزار با فنر دیانا 27 بوده و دوستانی هم انجام دادن ولی قدرت دیانا 27 چند ژولی از شادو 1000 که در بهترین حالت 18 ژول انرژی میده (این عدد در حالت نرمال هستش و ممکنه متغیر باشه ) کمتره (حدود 14 ژول) ، ولی برای واشر سرپیستون شادو استفاده از واشر دیانا 27 مرسوم تره در افزایش دقت
سلام رفقا
اقا این تفنگ کوفتی اعصاب برا مانزاشته من که نفهمیدم چه مرگشه هرجایی که دلش میخواد تیرمیزنه دودم میکنه این دیزلینگ شو نتونستم درست کنم هرچی تمیزش میکنم بازم دودمیکنه خسته شدم ازهرچی تفنگه داره حالم به هم میخوره میشه بی دقتیش برا این دیزلینگ کوفتی باشه؟خیرسرمم واشر27گذاشتم که دقت بره بالا.میشه ازفنرباشه نوهست ولی اخرین بار که بازش کردم تاب برداشته بود کج شده بود؟یکی کمک کنه نزدیکه که بزنم به سیم اخر تفنگ ودوربین وساچمه هاش روبندازم سطل اشغال
اگر محفظه داخل سیلندر به هر علتی چرب نباشه امکان نداره دیزلینگ بکنه به قوی یا ضعیف بودن فنر هم ربطی نداره تفنگ رو باز کن داخل سیلندر ،پستون و واشر پیستون رو هم با تینر بشور و خشک بکن.اگر کالیبر سلاحت 4.5 هستش حتما از ساچمه های خوب استفاده بکن.
برای وایرخ یه بار همین اتفاق افتاده بود که هم بخاطر چربی روغن بود و هم بخاطر پلیسه لوله بود یه بار شما هم کنترل کن خصوصا پلیسه داخل لوله رو که بخاطر ساچمه نامرغوب پرت میزنه ابزار تمیز کردنم گامو مخصوص تفنگ بادی داره که کیفیت خوبی هم داره
(2013-11-06 09:40 PM)ehsanb نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ببخشید من یه سوال ذهنمو خیلی مشغول کرده، اگه داخل سیلندر رو روغن موتور ماشین بزنیم که در برابر حرارت مقاوم تره، بازم دیزلینگ اتفاق میافته!!!؟
دمای حاصل از اصطحکاک واشر پیستون و بدنه سیلندر در یک لحظه خیلی بالا میره که هر نوع روغنی رو میسوزنه و باعث خرابی واشر پیستون میشه.
سلام دوستان
اقارضا سیلندرو بابنزین شستم بازم چشم بازش میکنم باتینر قشنگ میشورم.احسان جان ازجنس واشرش مطمئنم کسی که برام خریدتش کارش درسته وارده.مکش وقدرتش عالی شده طوریکه شیشه ویتامینcرو که ضخیم هم هست قبلا نمیشکست اما حالا تیر سوراخش میکنه ازاونطرفش در میره.شیشه ادکلن روامروز ترکوند ولی دقت هیییییییییییییییییییییییی!تفنگ بی دقتم که به دردلاجرزم نمیخوره.کالیبرش 5.5هست
(2013-11-06 10:35 PM)nasergafari نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام دوستان
اقارضا سیلندرو بابنزین شستم بازم چشم بازش میکنم باتینر قشنگ میشورم.احسان جان ازجنس واشرش مطمئنم کسی که برام خریدتش کارش درسته وارده.مکش وقدرتش عالی شده طوریکه شیشه ویتامینcرو که ضخیم هم هست قبلا نمیشکست اما حالا تیر سوراخش میکنه ازاونطرفش در میره.شیشه ادکلن روامروز ترکوند ولی دقت هیییییییییییییییییییییییی!تفنگ بی دقتم که به دردلاجرزم نمیخوره.کالیبرش 5.5هست

ناصر جان اسلحه رو باز کن ببین واشر تغییر حالت نداده باشه....

با اسپری تینر خشک ناهید و پارچه کوچک و یه بند کفش بلند و یا نخ ماهیگیری محکم داخل لوله رو تمیز کن....

پیچ های اسلحه رو محکم کن...مخصوصا پیچ های سر قنداق....کپ رو هم چک کن تا لق نشده باشه...منظورم پیچ کپ هستا...همون که کپ رو به بدنه میبنده

مگسک و دریچه نشانه روی هم شل نباشه

اگر دیزلینگ میکنه حتما با اسپری تینر خشک ناهید داخل سیلندر رو بشور و خشک کن...
(2013-11-06 10:52 PM)esijoon نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2013-11-06 10:35 PM)nasergafari نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام دوستان

ناصر جان اسلحه رو باز کن ببین واشر تغییر حالت نداده باشه....

با اسپری تینر خشک ناهید و پارچه کوچک و یه بند کفش بلند و یا نخ ماهیگیری محکم داخل لوله رو تمیز کن....

پیچ های اسلحه رو محکم کن...مخصوصا پیچ های سر قنداق....کپ رو هم چک کن تا لق نشده باشه...منظورم پیچ کپ هستا...همون که کپ رو به بدنه میبنده

مگسک و دریچه نشانه روی هم شل نباشه

اگر دیزلینگ میکنه حتما با اسپری تینر خشک ناهید داخل سیلندر رو بشور و خشک کن...

منم ميخواستم بگم كپشو چك كن كه احسان جون اشاره كردند_راستي احسان جان امضاتو تازه ديدم خخخخ_ بيخيال بابا
سلام خدمت همه ی دوستان

کسی اینجا از لوله شادو 1000 بدون مازل جلو عکسی داره ؟ می خوام بدونم قیافش چطور میشه ،از طرفی میترسم واسه خودمو باز کنم بعد شل جا بره.

مرسی از دوستانKhansariha (8)
لینک مرجع