انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: معرفی GAMO SHADOW 1000
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
مهرداد جان من اسمی از ماشه نبردم. ماشه که پلاستیکی بودنش هیچ ایرادی نداره.
من کپ پلاستیکی رو عرض کردم.
با سلام خدمت دوستان عزیز من می خوام یه شادو 1000 بخرم ولی با این مسله کپ پلاستیکی بودن یه خورده مشکل دارم
می خوام بدونم این کپ پلاستیکی چقدر کیفیت داره؟ اصلا چی می شه که میشکنه ؟
به مرور زمان خودش خراب می شه یا حتما باید ضربه بخوره تا بشکنه ؟
کسی عکس از کپی که شکسته داره ؟
در صورت شکستن راه حل داره یا نه ؟ اگه درست می شه چقدر روی دقتش اثر داره؟
در صورت امکان توضیح کامل بدهید ؟
عزیز اگر لوله ی اسلحه رو به آرومی باز کنیم و ببندیم و شترق پترق نزنیمش مثه این وینچسترها تا مدتها کار میده
شما لوله رو با ضربه محکم می بندی.خب این ضربه و تکانه اش به اون کپ وارد میشه.کپش پلاستیکیه یا سابیده میشه به مرور یا می شکنه
کپ یه زبونه و زائده ایه بین لوله اسلحه و سیلندره که باعث میشه لوله تون موقعی که بسته میشه سرجاش فیکس بمونه .حالا اگه این کپ مشکلی پیدا کنه خب لوله لق میشه و روی دقت اسلحه تاثیر می گذاره چون لوله برای هر شلیکی یک کمی لق میزنه
شادو هزار کپ فلزی هم هست ولی نمی دونم تو بازار داغون الان نوش گیر میاد یا نه. دو سه ماه پیش که بود
هر قطعه مکانیکی بعد یه مدت زمانی خراب میشه ولی اگه درست استفاده بشه عمرش بیشتر میشه
همین دیانا 52 ، 54 که هی قربون صدقه شون میریم بعضیا اینقدر بد استفاده می کنن که اهرم مسلح کننده ش رو می شکونن.
والله من هر چی به این کپ تفنگم زل میزنم و بررسیش میکنم و تمرکز میکنم نمی فهمم چجوری میشه این کپ رو شکوند و بعید میدونم کسی موفق به این کار شده باشه.
فکر می کنم این صحبت شکستن فقط یه ذهنیتیه که ایجاد شده حالا اگر کسی میگه اینجوری نیست یه عکس یا مدرک قرار بده.
من كپ شكسته شادو 1000 رو ديدم از محل اتصال اهرم شارژ فنر كپ شكسته و به دو نيم شده بود و در كل قسمتهايي از سلاح كه تحت فشار و نيروي زياد هستند و قسمت هايي كه در معرض سايشند بايد از مواد مقاوم ساخته بشند
(2013-01-16 10:37 PM)rezajf نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
من كپ شكسته شادو 1000 رو ديدم از محل اتصال اهرم شارژ فنر كپ شكسته و به دو نيم شده بود و در كل قسمتهايي از سلاح كه تحت فشار و نيروي زياد هستند و قسمت هايي كه در معرض سايشند بايد از مواد مقاوم ساخته بشند

سلام
این یکی که شما دیدی شکسته دلیل شکستنش چی بود ؟
اگه بشکنه می شه تعمیر کرد یا نه؟
عمر مفید یه شادو 1000 با نگهداری خوب چند سال هست ؟
مسءله شکستن کپ نیست ، بیشتر سایش ایجاد میشه به مرور زمان و لقی لوله...Khansariha (172)
(2013-01-17 11:00 AM)OneshotOnekill نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
مسءله شکستن کپ نیست ، بیشتر سایش ایجاد میشه به مرور زمان و لقی لوله...Khansariha (172)

می شه دوباره درستش کرد تا لقی برطرف بشه ؟
این مسئله بعد از چه مدت به وجود میاد؟
من يه جايي خوندم كه يه نفر كپ پلاستيكي رو در آورده بود و به جاش آلومنيوم ريخته گري كرده بود و بعدش تراشكار ي و بقيه ماجرا كلي هم ازش راضي بود
ولي در كل من كپ فلزي رو تاييد مي كنم و به نسبت قيمت پايينش سلاح خوبيه و تو 25 متري ميشه در يه نوشابه خانواده رو باهاش زد
داداش با شادو 50 متری هم در نوشابه رو میشه زد.البته با دوربین.با ساچمه خوب راحته
با مگسگ 30 متری راحت در نوشابه زده میشه.
دوستام با چینی 20 متری در اب معدنی رو میزنن و صفر میکنن!

در مورد کپ پلاستیکی اینقدو بگم که تا وقتی با تفنگ کشتی نگیرین و به عنوان گوشت کوب برای آبگوشت و همچنین به عنوان داس و تبر از کپ شادو استفاده نکنین تظمینیه خراب نشدنش.
ضمنا همین کپ پلاستیکیش کلی سبکش کرده که ادم در عین قدرت لذت بالایی ازش میبره.دیگه نیاز نیست دمبل بزنه با تفنگ!!!!!
لینک مرجع