انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: معرفی GAMO SHADOW 1000
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
با سلام به همه ی شادو بازان و اسلحه دوستان محترم و اساتید و مدیران و... کلا هرکی این پستو می خونه !
سال نوتون مبارک !!! Khansariha (8)

غرض از مزاحمت بالاخره تصمیم گرفتم واسه شادوی عزیز یه دوربین جور کنم ، اما با توجه به قیمت خود اسلحه حاضر نیستم بیشتر از 150 واسش خرج کنم ، چون این سوالو مرتبط با این تاپیک دونستم اینجا مطرحش می کنم ، چه دوربینی با چه مشخصاتی واسه شادو " لازم و کافی" هست ؟ همونطور که گفتم حاضر نیستم بیشتر از 150 بالاش پول بدم.

پیش پیش تشکر می کنم که پستو می خونید و جواب میدید.
Khansariha (8)Khansariha (8)
شادو یه تفنگ برای شروع تیراندازیه و اگه شما از تیراندازی لذت ببرید من قول میدم تا چند وقت دیگه به فکر خرید یه تفنگ قوی تر و دقیق تر خواهید افتاد.اگه یه دوربین 150 تومنی براش تهیه کنید فقط به درد شادو میخوره و رو دیانا و ... طاقت نمیاره ولی اگه بودجه رو به 350 افزایش بدید میتونید یه دوربین لیپرز یا سنتر بخرید و روی هر تفنگی ببندید و لذت ببرید.
با 150 تومن شما میتونید یه دوربین گامو یا بی اس آ تهیه کنید که برای شادو مناسبه.
خیلی متشکر از توضیحاتتون ، من هر سلاح دیگه ای بخرم یه دوربین جدا واسش می گیرم ، هر چی بخرم نگهش میدارم ، بی وفا نیستم شادورو بدم بره Khansariha (219)

بازم مرسی از توضیحتون!
پس به نظرم برای یه گامو 3*9-40 تهیه کنید.(اگه پارالکس دارش رو بخرید که دیگه خیلی عالیه)
Khansariha (8)
تفاوت قیمتش با مدل بی تصحیح پارالکس چقدره ؟ خیلی که از تنظیم خارج نمیشه چون شادو بینوا لگد خاصی نداره ، درسته ؟ بعد ریتایکل اینا حکیه یا سیمیه ؟ میل دات دارن اینا یا نه ؟

ببخشید زیاد شد :D
بدون تصحیح پارالکسش هم از 150 گرون تره (شاید حدود 200) و من با پارالکسش رو 270 خریدم.با تنظیمش هم مشکل نداشتم
در مورد ریتایکلش چیزی نمیدونم چون من تا حالا مال خودم رو باز نکردم نمیتونم با اطمینان بگم
3*9 واسه شادو غیر ضروری نیست ؟ چون برد مفیدش واسه شکار کمه ، البته نا گفته نمونه من این چند ماهی فقط هدف زنی کردم که 3*9 اونجا خودشو نشون میده چون دیگه قدرت تخریب زیاد مد نظر نیست...
به نظرم 3*9 برای شادو مناسبه.
هم برای گروپ گیری و هم برای شکار و هدف زنی.
اوکی پس شد 3*9 گامو ترجیحا با تصحیح پارالکس !
مرسی بابت توضیحات Khansariha (8)
(2014-03-21 11:31 PM)elna نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
*****با تشکر از شما دوست بزرگوار ایراداز واشر سر پیستون نیست چون تازه عوضش کردم و الان کیپ است . لوله هم لق تیست تنها ایراد میتواند واشر محل ساجمه باشد به امید خدا ان را هم که عوض کردم نتیجه را عرض میکنم (25/12/1392) *****
---------------------------------------------------------------------------------
با سلام و عرض تبریک سال جدید خدمت جناب قربانی و کلیه دوستان عزیز
یه سوال داشتم جناب قربانی . در متن پست چند صفحه قبل که قسمتی از آن را ابتدای کامنت آورده ام ، شما فرموده بودید بعد از تست ، نتیجه را به اطلاع دوستان می رسونید . اگه نتیجه مشخص شده می شه لطف کنید در اختیار سایرین نیز قرار بدین . بنده یه شادو 1000 کپ پلاستیکی دارم (‌خرید بهمن 92) حس می کنم شاید تفنگ من نیز همین مشکل رو داره .
ممنون می شم .
یا حق.[/b]
fبا عرض تبریک مجدد خدمت دوستان بزرگوار امیدوارم سال جدید مملو از بهترینها باشد . متاسفانه مشکل از واشر محل ساچمه هم نیست و این قضیه خیلی ذهنمو مشغول کرده چون از نظر منطقی نمیتوانم ایراد انرا پیدا کنم البته اقای کمال زارع فرمودند سری های جدید این مشکل را دارد . اما از نظر دقت و قدرت این مشکل تاثیر منفی ملموس نذاشته . اما من 1 کم حساس هستم و دوست دارم علت انرا بدانم بزرگواران اگر راهنمایی بفرمایند ممنون میشوم Khansariha (226)Khansariha (8)
لینک مرجع